Yemin Dizisi 33. 34 ve 35. Bölüm Özeti 10-11-12 Nisan Fragmanı

Burak 09 Nis 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 33. bölümü ile 10 Nisan 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 33. 34. ve 35. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 33. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 33. Bölüm Özeti 10 Nisan 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 7. haftasında 33. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR VE REYHAN ARASINDAKİ BUZLAR ERİYOR

Masal, Kemal’in hastalığının yüzünden dolayı konağa gelmek zorunda kalır. Masal’ın gelişi ile Emir ile Reyhan arasındaki buzlar erimeye başlar. Cemre ise Reyhan’a korkunç bir oyun oynamaya çok kararlıdır.

Masal’ın konağa gelişi Reyhan ile Emir’i daha da yakınlaştırır. Onların sürekli beraber olmasından dolayı rahatsız olan Cemre, Emir’in Reyhan’a olan güvenini sarsmaya kararlıdır. Reyhan’ın aklına bile gelmeyecek şey başına gelmek üzeredir. Öte yandan Soner’e karşı iyice bilenen Kemal, Leyla’yı kıskandığının farkına varabilecek mi?

Yemin Dizisi 33. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Masal, Emir ve Reyhan ile dışarı çıkarlar. Masal ve Emir konuşurlar. Reyhan ablayı çok mu seviyorsun diye sorar Masal. Cavidan ile Cemre bitmek bilmeyen hırsları yüzünden Hikmet beyin düzenlettiği miras belgesinin üzerindeki tarih ile oynayıp, nikahtan önceki tarihe alırlar. Niyetleri, Reyhan’ın Emir ile evlenme sebebinin para olduğunu Emir’e göstermek.

Bakalım Emir üzerinde tarih değişikliği yapılan bu belgeyi görünce ne düşünecek? nasıl bir tepki verecek?

Reyhan Emir’e papatya çayı yapar ve servis ederken birbirlerinden etkilenirler. kemal Soner ile konuşur. Soner Kemal’i tehdit eder. Leyla Soner’in Masal’ı kaçırmadığından emindir bunu Kemal bey ile paylaşır ama Kemal bey inanmaz. Emir annesini uyarır konuşma uslubün hiç hoş değil der. Reyhan bunu duyunca çok şaşırır.

Yemin Dizisi 34. Bölüm Özeti 11 Nisan 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 7. haftasında 34. bölümünde olacaklar şöyle;

CAVİDAN’IN PLANI BOZULUR!

Masal’ın gelişi Reyhan ile Emir’in ilişkilerini olumlu yönde etkiler. Bu durumdan hoşnut olmayan Cavidan’ın planı sekteye uğrar.

Reyhan ile Emir’in Masal sayesinde kendi dünyalarına çekilmesi Cavidan’ın planını bozar. Diğer yandan Kemal ile Leyla cephesinde sular durulmaz. Kıskanıldığından hiç habersiz olan Leyla, iyiliği için dahi olsa da Kemal’i delirtmekten geri durmaz. Peki Leyla, Kemal tarafından kıskanıldığını anlayacak mı?

Yemin Dizisi 34. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Masal, Emir ve Reyhan ile konakta kalırken, Cavidan hanımın Emir görsün diye çalışma masasına koyduğu kağıdı alır ve arkasına resim yapar. Emir, Reyhan’ın resmini yapar. Resim çok gerçek gibi olur. Emir şirkette ki işleri büyük bir zevkle yapıp biran önce bitirir. Bu da Zafer’in gözünden kaçmaz.

Bu iş bitiriciliğini, ayaklarının yerden kesilmesini Reyhan’a bağlar. Leyla Masal’ı kaçıran kişiyi bulması için yardımcı olduğu Kemal’in düşman olarak gördüğü kişiden çiçek alır. Kemal de Leyla yı çiçeği alırken görür. Cavidan hanım çok aradığı kağıdı Masal’ın elinde görür ve almak ister. Reyhan ne yapıyorsunuz o daha bir çocuk derken, Emir de kapı önünden annesinin Reyhan’a kızdığını duyar. dün köyden geldin bugün bana akıl mı veriyorsun der Cavidan hanım Emir de bunu duyar.

Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti 12 Nisan 2019 Cuma

Yemin dizisinin 7. haftasında 35. bölümünde olacaklar şöyle;

Cavidan ve kötülükleri hiç durmadan devam eder. Bu sefer ki adımı ise miras belgesine yönelik olur. Tarihiyle oynadığı miras belgesinin ortadan bir anda kaybolması, ev içerisinde huzursuzluklara sebep olur.

Emir ve Reyhan’ın arasında gelişen olumlu süreç, miras belgesi ortaya çıkınca nasıl şekillenecek? Öte yandan Leyla’yı kıskanan Kemal, kaçtığı duygularıyla yüzleşmeyi başarır. Peki Kemal ile Leyla arasında neler yaşanacaktır?

Yemin Dizisi 35. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanım ile Reyhan’ın konuşmasını duyan Emir, Reyhan’ı annesine karşı korur. Reyhan da Emir’e bana güvendiğin ve koruduğun için teşekkür ederim der. Cavidan hanım ise, oğluna kızar. Kendisini doğurup büyüten annesine inanmayıp üç günlük karısına inandığı için. Emir de sadece gördüklerime ve duyduklarıma inanıyorum der.

Masal’ın resim yapmak için aldığı miras belgesini Cemre biran önce Masal dan alıp bu belgeyi Emir’in görmesini ister. Niyeti Reyhan’ın Emir ile para için evlendiğini belgelemektir. üzerinde tarihini değiştirdiği belgeyi annesi bulup Emir’e göstermek ister. evin içinde araştırma yapar.

Cavidan hanım, Emir’e Reyhan’ı kötülemek ister. Emir de karım ile konuşurken cümlelerini özenle seç, seçki tadımız kaçmasın dedi. Leyla ile evlenmek isteyen biri var. Kemal beyin iş arkadaşı, Kemal ile Leyla hakkında konuşuyor niyeti ciddiymiş.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 33. 34 ve 35. Bölüm Özeti 10-11-12 Nisan Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. Jelil Serdar dedi ki:

  Yemin dizisinden nefret ediyorum

 2. Günel. dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️Aslı Abla❤️Nasılsınız Ellerinize Sağlığ Analizleriniz Cok Gözeldi Rabbim Sizi Korusun Gözel❤️Analizleriniz❤️Seyfeni Her Zaman Bezesin Yorumlarım Bu Seyfede Az Görünsede Seve Seve Analizlerinizi Okuyuram Sizi Cok Sevirem❤️Yemin❤️Dizisi Cok Gözel Umarım Uzun Ömürlü Dizi Olar Reyhan Ve Emir Masal Leyla Kemal Obrazları Cok Gözel Hekayde İki Hayatla Başlaması Gözel❤️Masal Ve Reyhan❤️Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler Günelcim, teşekkür ederim. Amin inşallah. her zaman bekleriz. okuduğun gibi yazabilir sohbetlere katılabilirsin.

 3. Zara dedi ki:

  Çok güzel dizi severek izliyorum. Günlük dizilerden bir tek yemini izliyorum konusunu beğendim güzel dizi muhteşem.
  Bu gün ki bölümü çok güzeldi ya
  Reyhan la Emir bir birine çok yakışıyorlar.

 4. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar. Aslıcım yeminin özetlerini de mi sen yazıyorsun?

  Eline emeğine sağlık canım

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Zaracım, evet ben yazıyorum. analiz sayfasındaki bölümleri de ben yazıyorum okuyabilirsin canım. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir