Yemin Dizisi 31. ve 32. Bölüm Özeti 8 Nisan-9 Nisan Fragmanı

Sevilen Dizi Yemin’in 31. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

ilk 6 haftasını geride bırakan günlük dizide 7. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 31. ve 32. bölümde neler olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Dizinin 1 Nisan ve 2 Nisanda yayınlanması gereken bölümleri o tarihte seçim gündem yoğunluğu nedeni ile yayınlanmadı 8 Nisan ve 9 Nisanda yayınlanacak

Yemin Dizisi 31. Bölüm Özeti 1 Nisan 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 7. haftasında 31. bölümünde olacaklar şöyle;

1 Nisan da Yayınlanması gereken bölüm yayınlanmadı 8 Nisan da yayınlanacak.

Cavidan Hanım Miras Belgesini Reyhan’ın Aleyhine Kullanır.

Emir, Reyhan’in kendisine yalan söylemediğini hisseder ve ona güvenmeye karar verir. Leyla ise her şeyi bırakıp Masal’ın yanına gitmek ister. Reyhan’ın dürüstlüğü Emir’in geri adım atmasına sebep olur. Reyhan’ı zor durumdan kurtaran Cavidan ise miras belgesini Reyhan’ın aleyhine kullanmaya karar verir. Diğer tarafta işler istediği gibi gitmeyen Talaz, Leyla’nın evden ayrılacak olması ile yetinir fakat unuttuğu şey ise Leyla’nın Masal’ı her şeyden çok sevmesidir.

Yemin Dizisi 31. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, annesinin söylediklerinden sonra Reyhan’a yargısız infaz yaptığımın farkındayım diyerek Reyhan’a sustuğu için hak verir. Bende senin yerinde olsaydım söz vermişsem susardım der. Reyhan da ben dün gece annen ile beraber değildim der. Emir çok şaşırır.

Cavidan hanım, mirasa ortak olmasını istemediği için Reyhan’a yeni oyunlar oynar. bir telefon konuşması yapan Cavidan hanım, Reyhan bu miras olayını öğrenmeden harekete geçmeliyiz der. Reyhan Cavidan hanımın telefon konuşmasını duymaz ama Emir’e neden öyle söylediniz diye sorar. Cavidan hanım da konuşmasını duydu zannedip çok korkar.

Sefer eşine istediği pahalı paltoyu almışken tatile de götürür ve Şehriye hanımda bu tatile gider. Masal Reyhan ile tanışır. Emir amcasını ziyarete giderken Reyhan’ı da yanında götürür. Reyhan Emir den kendisine güvenmesini ister.

Yemin Dizisi 32. Bölüm Özeti 2 Nisan 2019 Salı

Bu Bölüm 9 Nisanda yayınlanacak.

Yemin Dizisi 32. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Hikmet bey hastaneden çıkarak eve geldi. Reyhan ile havuz başında, oğlu Emir’i bugüne kadar hiç böyle görmediğini, Emir’i değiştiren sen oldun, gözlerinde farklı bir ışık olduğunu söyleyerek, sen ona iyi geldin dedi Reyhan’a.

Emir de Reyhan’a bir çanta verirken annesi gördü ve beslemeye aşık olmuş olabilir mi? diye söylendi. Anlaşılan kocası ile Reyhan’ın konuşmasını duymuş. Cemre, miras meselesini Emir’e anlatınca, Emir’in tepkisi, babasının mirasından Reyhan’a pay vermesinin doğal olduğunu söyleyerek o da bir Tarhun cevabını verdi.

Kemal bey hasta olmuş, Masal’ı da konağa Reyhan’ın yanına Emir getirmiş. Reyhan incire su almak isterken, Emir banyodan çıkıyordu. Emir verir misin deyince, neyi diye sordu. Sonra da rezil oldum dedi Reyhan.

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 31. ve 32. Bölüm Özeti 8 Nisan-9 Nisan Fragmanı (5 Yorum)