Yemin Dizisi 31. Bölüm 8 Nisan Pazartesi Analizi “Aslı”

Reyhan dayısı rahatsızlanıp hastanede yatınca, kimselere haber vermesini de istemeyince dayısı, Reyhan zor durumda kaldı. Melike abla yalan söyledi ama Cavidan hanım yalanı bozdu. Hikmet beyin mirastan Reyhan’a pay vereceğini öğrenince, işin rengi değişti. Emir Reyhan ile boşanmasın diye Reyhan dün gece benimle kaldı. Rahatsızlanmıştım, kimseye söylememesini de ben söyledim ondan haberiniz olmadı dedi Emir’e.

Reyhan, duydukları karşısında çok şaşkın, evin huzuru kaçmasın istiyormuş öyle söyledi Cavidan hanım.

Masal’ı Talaz Filiz’e kaçırttı ama Filiz kendi başına iş yapmaya kalkınca Talaz onu ve adamını öldürdü. Masal kaçmıştı. Kağıt çuvalı üstüne düşünce Talaz da Masal’ı kurtarınca polisler gelip Talaz’ı götürüyorken Masal ve Leyla engel oldular. Kemal de kızını dinledi. O amca beni kurtardı, beni Filiz kaçırdı deyince Talaz serbest kaldı. Böyle olacağı belliydi. Artık Kemal’in dostu olarak ortalıkta rahat dolaşır Talaz.  

Kemal bey özür diledi. Tokalaştılar.

Hep birlikte Kemal beylerin evine geçtiler. Akşam yemeğe kalmasını istediler. Hep birlikte yemek yediler. Cavidan hanım Cemre ile yeni planlar peşinde. Reyhanda kendisini koruyan Cavidan ile konuştu bunu neden yaptığını sordu. Cavidan da her zaman ki gibi sen gideceksin ben bu evin hanımı olarak kalacağım senin için yapmadım dedi.

Reyhan odasında kuşunu severken, Emir arkadaşı ile telefonda konuşuyordu. Reyhan annem ile birlikteymiş ben hata yapmışım dediğini duydu ve Reyhan doğruyu söylemek istedi. Kuşu kafesinden kaçtı. Emir ile yakaladılar. Kuşu kafesine koyduktan sonra Reyhan Emir’e ben annen ile birlikte değildim. Annen beni korumak için yalan söylüyor. Sana şuan gerçeği söyleyemem. Konuşurken anlaşamıyoruz, konuşmadan beni anlamanı beklemiyorum ama bana güvensen olmaz mı? Dedi. Emir de içinden susabilirdi. Susmadı diyerek sana güveniyorum dedi.

Reyhan Emir ile konuşmaya babasının hasta olduğunu söylemeye karar verdi. Tam söylüyordu, baban hasta dedi. İçerden Hikmet bey ile kızı Suna’nın sesi geldi. Hikmet bey eve gelmişti. İş gezisinden dönmüş gibi.. kızı solgun göründüğünü söyledi. Babası da hastayım ondan dedi. Konuyu bilen Reyhan ve Melike abla tüm aile bir aradayken söyleyecek sandı ama söylemedi Hikmet bey. Üşütmüşüm gelirken doktora uğradım ilaç verdi dedi.

Kemal bey de hasta olmuş, Leyla da şehirden ayrılacak. Masal kahvaltı yapmadı leyla ablası yok diye. Emir ile Reyhan Kemal beyi görmeye gitti. Masal ilk kez Reyhan ile karşılaştı tanıştılar ve birbirlerini sevdiler.

Nigar ile Sefer tatile gidiyorlar. Sefer’in annesi de son anda yetişti. Bankadaki paraya ne olduğunu sordu. Arabadaki valizleri gördü. Bende geliyorum sizle dedi. Gelin kaynana arasında gerilim hattı oluştu. Hep birlikte yola çıktılar.

Kemal bey Leyla yı aradı Masal’ın oyuncağını bulamadığı için. O zaman sesinden anladı hasta olmuştu Kemal bey. Leyla son anda gitmekten vazgeçti. Melike ablayı mutfakta ağlarken gören Reyhan ne olduğunu sordu. Melike abla da Hikmet bey hastane yatağında ölmemek için eve dönmüş, kliniğe yatması gerek ama kabul etmiyor. Sen konuş ikna et dedi.

Reyhan da Hikmet bey ile havuz başında konuştu. Hikmet bey de ben bugüne kadar elimden geleni yaptım dedi. Kliniğe yatmayı istemiyor.

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 31. Bölüm 8 Nisan Pazartesi Analizi “Aslı” (12 Yorum)

 1. Yanımızda olmayıp dualarımızda ve yüregimizde olanlar var Allahım onlar Sana emanet.İyi geceler.

 2. Hayirli,mutlu gûnler arkada$lar.
  Aslicim ne kusuru,analiz kisa olunca $a$irdik canim. Biliyoruz yogunsun,kendine dikkat et,çok yorma kendini i$,gûc bitmez ki.

  • Hayırlı geceler canım, yazarken uyuya kalmışım farkında değilim uyuduğumun dizimde bilgisayar açık. iş güç gerçekten bitmiyor.

 3. Gunaydyn canlarym mutlu gunler Aslim teşekkuller canim benim. sana kolay gelsin dykkat et kendine

 4. Merhaba hanım ablacım, Kamilecim, günaydın. şuan burada sabah ezanı okunuyor.
  yeni gün hayırlarla gelsin inşallah.
  kusura bakmayın analiz ilk başta yarım kaldı. gece yazarken uyuya kalmışım. sonra da başım ağrıdı ilaç içip ara da iyi oldukça yazdım çıktım ondan geç kaldı.

 5. Merhaba ablacim. Siz nasilsiniz?bende de internet sorunlari olur. Ablacim ben de hem $a$irdim,hem de merak etdim Aslimizi. In$allah iyidir.

 6. Merhaba kızlar nasılsınız?Kamilecim ben de şaşırdım, analiz kısa oldu.belki bilgisayarda arıza vardır.O gün mesajım çıkmadı,yeniden göndermek istedim yazıldı ki yavaşla.yine filtreye ilişti galiba.ama Gözel selam getirmişti,ben de bir-iki cümle yazdım ona.benim internette sorun var.
  Aslıcım iyimisin? analiz için sag ol.işler yogun galiba.saglıgın yerinde olsun da kalanı problem degil.İyi günler kızım.

 7. Gûnaydin Aslim. Nasilsin? Te$ekkûrler canim.Hayirdi in$allah.bu analiz neden böyle kisa oldu?