Yemin Dizisi 3-4-5. Bölüm Özeti

Burak 20 Şub 2019 Yemin  0

Yemin Dizisinin 3-4 ve 5. bölüm özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Kanal 7’nin yeni dizisi Olan YEMİN’in 20 şubat çarşamba akşamı yayınlanacak olan 3. yeni bölümünde neler olacak?

CAVİDAN NİKAHA İZİN VERECEK Mİ?

Emir, Reyhan’la evlenmeyi kabul ederek herkesi saşırtır. Fakat her şeyi kabullenmiş görünen Emir’in başka bir planı vardır.

Emir’in, Reyhan ile evlenme fikrine karşı çıkması beklenirken herkes yanılır. Emir, Reyhan ile evleneceğini söyler. Emir’in, gerçek amacı nedir?

Nikah için hazırlıklar sürerken oğlunun beslemenin kızı ile evlenmesine rıza göstermeyen Cavidan, boş durmaz. Cavidan, nikaha mani olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bu konuda yardımcısı gönlündeki gelin adayı Cemre olacaktır.

Leyla usta bir hırsız, Kemal katı kuralları olan bir avukattır. Yollarını kesiştiren şey, bir tesadüf olarak mı kalacaktır?

Yemin 4. Bölüm 21 Şubat Özeti

REYHAN’IN CAVİDAN İLE İMTİHANI

Reyhan tüm tehditlere rağmen nikah masasında dayısına verdiği ve ettiği yemin üzerine Emir’e evet der. Cavidan’in biricik oğlu, besleme Meryem’in kızı ile evlenmistir. Bunu hazmedemez. Cavidan da Yemin eder Reyhan’a konağı dar edecektir, onun için savaş yeni başlamıştır.

Emir ve Reyhan’ın gönülsüz evet dediği bu evlilik, iki genç için de zorlu bir sınav olacaktır. Leyla, hırsızlık yapmak için girdiği evde her an yakalanma tehdidi ile karşı karşıyadır. Kemal’e yakalanan Leyla ne yapacaktır?

Yemin 5. Bölüm 22 Şubat Özeti

REYHAN’IN ŞAŞIRTAN CEVABI

Emir istemediğini söylediği halde kendisi ile evlenmeyi kabul eden Reyhan’ı bir türlü anlayamaz. Reyhan’ın babası Hikmet’e ettiği yeminden ise haberi yoktur ve babasının öleceğinden de. Kendisini Nezaretten kurtaran Reyhan’a nasıl davranacaktır?

Reyhan’ın bu sessiz kabullenişi, Emir’i öyle bir noktaya getirir ki; Emir ölümcül darbeyi indirmekte hiç bir engel görmez. Masal’ın baba demesi ise Kemal’i dünyanın en mutlu insanı yaparken Leyla ise sürpriz bir teklif alır. Acaba Leyla kendisine yapılan bu teklifi kabul edecek midir? Leyla bundan sonra Masal’ın aranılan bakıcısı olacak mıdır?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir