Yemin Dizisi 28. 29 ve 30. Bölüm Özeti 27-28-29 Mart Fragmanı

Burak 26 Mar 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Yemin, 28. bölümü ile 27 Mart 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 28. 29. ve 30. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 28. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 28. Bölüm Özeti 27 Mart 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 6. haftasında 28. bölümünde olacaklar şöyle;

Hikmet Bey’in Hastalığı Reyhan’ı Zor Duruma Düşürür.

Hikmet beyin hastalığı Emir’in karşısında Reyhan’ı zor duruma düşürür. Reyhan’a ilk defa sürpriz hazırlayan Emir, nasıl bir tepki ile karşılaşacaktır? Bir yandan Kemal ve Leyla da kaçırılan Masal’ın peşine düşer.

Emir heyecanlı bir şekilde Reyhan’a sürpriz yapar. Reyhan Emir’in ilk sürprizini nasıl bulacaktır?
Masal’ın kaçırılmasıyla bir araya gelen Leyla ve Kemal’in işi hiç kolay değildir. Leyla bulduğu ipucunu takip ettiğinde Masal için hayatını tehlikeye atmaktan çekinmez. Masal kurtulabilecek midir?

Yemin Dizisi 28. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Reyhan’ı yemeğe götürecek bunun içinde arkadaşı Zafer den yardım alıyor. Reyhan’ın sevdiği yemekleri sıralıyor. Mantar çorbası, incir, onların olduğu bir menü ile yemekte buluşacaklar. Cemre de Emir’in Reyhan ile akşam yemeğine çıkacağını öğreniyor. Emir karısı ile yemeğe çıkacak diyen sekretere çok kızıyor Cemre ve saçma sapan bir imza her şeyi gerçek kılmaz diyor.

Leyla, Masal dan gelen telefon ve takvimde doktora gidiş günü olmadığını anladığı an hakkında araştırma yaptı Filiz isminde biri söylediği okuldan mezun ı-olmamıştı. Hemen eve koştu Filiz Masal’ı kaçırmıştı. Eve gelen Kemal bey kızının kaçırıldığını Leyla dan öğrendi. polis den yardım istediler. polisler Masal’ı köpeklerle arayacaklar Masal’ın kıyafetini polise götürüyor Kemal. Leyla da yardım etmek istedi ama Kemal yardım edecek fırsatın vardı zaten diyerek yardımını kabul etmedi.

Cemre Emre’siz çok acı çekiyor ve bu acısını annesi ile paylaşıp ağlıyor. Reyhan Emir ile yemeğe gitmemiş anlaşılan, Emir Reyhan’a bütün gece neredeydin diye soruyor? Reyhan bakalım Emir ile yemeğe gidebilecek mi? Reyhan bütün gece neredeymiş?

Yemin Dizisi 29. Bölüm Özeti 28 Mart 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 6. haftasında 29. bölümünde olacaklar şöyle;

Kemal Masal ve Leyla yı Kurtarabilecek mi?

Reyhan’ın gece eve gelmemesi konağı karıştırır. Emir’in tepkisi Reyhan’ı hak etmediği bir durumda bırakırken, Cavidan ayağına gelen bu fırsatı kaçırmaz.

Reyhan’ın eve gelmemesine Emir tepki verir. Emir’in sert tutumunu hak etmeyen Reyhan’ın düştüğü durum, Cavidan’ı mutlu eder. Emir’den vazgeçmeye niyeti olmayan Cemre ise önemli bir belgenin peşine düşer. Diğer yandan Leyla, Masal’ın izini bulduğunda kendini ele verir. Kemal ikisini de kurtarmayı başarabilecek mi?

Yemin Dizisi 29. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan geceyi dayısının yanında refakatçi olarak geçirdiği için Emir bütün gece merakla onu beklemiş ve Reyhan eve gelir gelmez nerdesin diye sorarak merakını dile getirmişti. Reyhan susarak Emir’in ona söylediği bütün sözlere cevap vermeden durunca, Emir’in sabrı kalmadı ve koltuğa ayağı ile vurdu. Taş olsa çatlar diyerek de tepkisini gösterdi Reyhan hala susuyordu.

Cavidan hanımda öğrenmiş, Melike ye soruyordu Reyhan seninle miydi bütün gece? hayır cevabını alınca, yeni evli bir bayan gece nerde kalmış olabilir ki? diyerek yangına körükle gitti. Reyhan’a sordu sen bütün gece nerdeydin? Reyhan da Emir bilmesi gereken her şeyi biliyor dedi. Cavidan da bir şey saklıyorsun dedi. Emir, Reyhan dan bir cevap alamayınca bu saygısızlığı hak edecek bir şey yapmadım. buraya gelmeni, karım olmanı ben istemedim dedi.

Masal’ı kaçıran Filiz’in yerini alışveriş fişinden öğrenen Leyla da esir alındı. Kemal beye telefonla ulaşan Leyla oradaki fişlerden her şeyi öğrenebilirsin dedi. Kemal evin adresini buldu ve eve geldi. Leyla ise, başına aldığı darbe ile bayıldı. bakalım Kemal bey Leyla ile kızı Masal’ı kurtarabilecek mi?

Yemin Dizisi 30. Bölüm Özeti 29 Mart 2019 Cuma

Yemin dizisinin 6. haftasında 30. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR İLE REYHAN BOŞANACAK MI?

Emir’in, Reyhan’a olan güveni çok sarsılır. Reyhan ise Hikmet’in yüzünden suçlanır fakat gerçekleri açıklayamaz. Emir ise Reyhan’dan boşanacağını söyler.

Reyhan, Hikmet yüzünden dolayı suçlanırken, Emir ise boşanmaya karar verir. Ancak Cavidan’ın eline geçen belge her şeyi değiştirir. Diğer yandan Masal’ın izini süren Leyla ile Kemal’i çok şaşırtan bir gelişme yaşanır.

Yemin Dizisi 30. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhandan boşanmak ister, evrakları hazırlayıp Reyhan’a verir ve imzala şunları, boşanalım ve istediğin hayatı yaşa der. Reyhan imzalar. Emir artık bitti der. Emir’in son sözünden sonra, Reyhan imzaladım diyerek, şimdi dinleme sırası sende der ve baban çok hasta, baban ölüyor der ve büyük sırrını açıklar, söz verdim dayıma seninle evlenmek için yemin ettim, ne olursa olsun bu evliliği sürdüreceğime dair yemin ettim der. Emir şok üstüne şok yaşar.

Cemre, şirketteki arkadaşı sayesinde Hikmet beyin Reyhan’a bırakacağı mirastan haberdar olur. Cemre bu haberi Cavidan hanım ile paylaşır. Cavidan hanım buna asla müsaade edemem der.

Talaz, Masal’ı kaçıran Filiz’i bulur ve tek kurşunla adamını ve onu öldürür. Masal bunu görür ve saklandığı yerden çıkmaz.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 28. 29 ve 30. Bölüm Özeti 27-28-29 Mart Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Aynur dedi ki:

    Bu Cemra belasindan ne zaman kurtulucak Emre ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.