Yemin Dizisi 26. ve 27. Bölüm Özeti 25-26 Mart Fragmanı

Burak 22 Mar 2019 Fragman  0

Sevilen Dizi Yemin’in 26. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

ilk 5 haftasını geride bırakan günlük dizide 6. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 26. ve 27. bölümde neler olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Yemin Dizisi 26. Bölüm Özeti 25 Mart 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 6. haftasında 26. bölümünde olacaklar şöyle;

REYHAN VE EMİR ERZURUM’DAN DÖNER

Reyhan ile Emir, Erzurum’dan ilişkileri düzelmiş ve mutlu bir şekilde gelirler. Fakat ikisini de bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

Reyhan ile Emir Erzurum’dan hiç düşünmedikleri kadar mutlu dönerler.  Ve İkisi de İstanbul’da ilişkilerini zorlu bir sınavın beklediğinden habersizdir. Reyhan’ın yolu hastaneye düşünce işler yeniden sarpa sarar. Diğer yandan Masal’ın yokluğuna alışması için zorunlu tatile çıkmaya hazırlanan Leyla, Talaz’ın planını öğrenebilecek mi?

Yemin Dizisi 26. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ve Reyhan Mukadder teyze için köyde bulunurken, Reyhan’ın arkadaşı Özlem’in doğumuna tanık oldular. Emir de Reyhan da bu olay sayesinde biraz daha yakınlaştılar. Ve köyde işleri bitince evlerine birlikte döndüler. Mukadder Teyze de onlara dua etti. Rabbim sizin yuvanızı da evlatsız bırakmasın diye dua etti.

Cavidan hanım oğlunun tek döneceğini düşünüyor ve bu haberi Cemre ye söyleyerek onu da umutlandırıyordu ama istediği gibi olmadı Emir Reyhan ile döndü evine. Cemre Reyhan ile köy hayatı ve Emir hakkında konuştu ve Emir’in yerini yadırgamadığını öğrendi morali bozuldu.

Kemal beyin kızı Masal’ı kaçırmakta kararlı olan Talaz yeni planlar peşinde eve aldırdığı yeni bakıcı sayesinde Masal’ı kaçırmak istiyor. Kızı ile son saatlerini geçirdiğinden habersiz Kemal. Leyla ise, bilmediği duygular yaşıyor içinde. adını koyamıyor, kemal beye aşık mı oluyor Leyla?

Hikmet bey fenalaşıyor ve bayılıyor, bir kalp krizini daha atlatabilecek mi?

Yemin Dizisi 27. Bölüm Özeti 26 Mart 2019 Salı

EMİR REYHAN’I KISKANIYOR

Her geçen gün karısına biraz daha bağlanan Emir, Reyhan’ı merak eder. Emir’in yeni olan bu duruma alışması ise zaman alır.

Emir’in Reyhan’ı derinden merak etmesi yeni bir duygudur. Genç adam her geçen gün karısına biraz daha da çok bağlanır. Reyhan’ın Hikmet’e verdiği sözü tutması ise artık hiç kolay olmaz. Hikmet’in yüzünden zor duruma düşen Reyhan bu defa ne yapacak? Diğer yandan Leyla yeni bakıcının sırrını öğrendiğinde ise çok geç kaldığını fark edecek. Kemal ise büyük bir felaket ile karşı karşıya kalır.

Yemin Dizisi 27. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna, annesi tarafından pek sevilmiyor. Suna bunun farkında, abisi, babası ne kadar çok seviyor olsa da annenin sevgisi başka. Suna anne sevgisini pek göremiyor. keşke beni hiç doğurmasaydın, seni hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim diyor.

Reyyan dayısı fenalaştığında yanındaydı ve onu apar topar hastaneye götürdü. Evdekilerin bilmesi gerektiğini söylese de kimse bilmeyecek diyerek Reyhan’ın bu durumu, hastalığı söylemesine engel oluyor Hikmet bey. Reyhan Suna uyurken onun yanında ve abisi gibi derin uyuyor derken kendi kendisine, Emir de bunu duyuyor ve hoşuna gidiyor.

Masal, Leyla ablasına yeni bakıcı Filiz’in telefonda gizli gizli konuştuğunu söylüyor ve Leyla onun hakkında ufak bir araştırma yapıyor. Filiz Taşdelen diye birisinin olmadığını öğreniyor. Masal’ı kaçırıyor Filiz ve Masal da Leyla abla beni kurtar diyerek Leyla ablasından yardım istiyor. Bakalım bu işin arkasında babası olduğunu Leyla öğrenecek mi? Masal’ı kurtarabilecek mi?

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 26. ve 27. Bölüm Özeti 25-26 Mart Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. K.Azeri. dedi ki:

    Merhaba her kese.Aslicim nasilsin? Hikmet beyin hasta olmasini Emirin bilmesi iyi olurdu.Reyhan bu kadar agir bir yúkù tek ta$imamali.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.