Yemin Dizisi 23. 24 ve 25. Bölüm Özeti 20-21-22 Mart Fragmanı

Burak 19 Mar 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Yemin, 23. bölümü ile 20 Mart 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 23. 24. ve 25. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 23. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 23. Bölüm Özeti 20 Mart 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 5. haftasında 23. bölümünde olacaklar şöyle;Sevilen dizi Yemin’in 20 mart çarşamba akşamı yayınlanacak olan 23. yeni bölümde heyecan yine dorukta.

Reyhanın köye gittiğini duyan Emir’in gururu kırılır. Reyhan’ın peşinden köye gider. Reyhan, Emir’i karşısında görünce çok şaşırır.  Emir’in, Reyhan’a olan bakışı hızla değişir. Emir’in köy hayatına alışamayacağını düşünen Reyhan Emir’in her zorluğun üstesinden geldiğini gördükçe şaşırır. Bir yandan da Masal, her geçen gün Leyla’ya biraz daha bağlanır. Kemal ise bu bağı keyifle izlerken, Talaz’ın planlarından haberi yoktur.

Yemin Dizisi 23. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan memleketinde yaşayan değer verdiği teyzesinin zatüre olduğunu telefonda öğrenir öğrenmez memlekete gitmek istemiş ve kendisi yakından ilgilenmek istemişti. Emir den izin isteyecekti ama Zafer ile olan konuşmasını duyduktan sonra Dayısından izin aldı ve Emir’e haber vermeden memleketine gitti.

Emir de telefonla konuşunca öğrendi ve Emir de eşinin yanına gitti. köy hayatı şehir hayatına benzemiyordu. Reyhan daha ilk zorlukta kaçmak için can atacaksın derken, Emir de sen Emir Tarhun’u hiç tanımıyorsun dedi. Odun kırmaktan başladı, bir küçük kulübe yaparak Reyhan’ın yapamazsın dediklerini bir bir yaptı Emir.

Leyla’yı Kemal beyin evinden uzaklaştırmakta kararlı olan babası tuzak kurdu ve kızının polisler tarafından yakalanması için elinden geleni yaptı. Leyla da polislere yakalanmamak için elinden geleni yaptı. Polisler Kemal beyin evine geldi.

Yemin Dizisi 24. Bölüm Özeti 21 Mart 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 5. haftasında 24. bölümünde olacaklar şöyle;

REYHAN’IN GÜNLÜĞÜNDEKİ SIR?

Emir, Reyhan’ın yakın çevresi ile tanışınca yok saydığı duyguları su yüzüne çıkar. Emir, Reyhan’a olan hislerini açık edecek mi? Emir köye geldiğinde Reyhan’ın akrabaları ile tanışır ve kendine bile itiraf edemediği duyguları ile yüzleşir. Reyhan’ın günlüğünü bulan Emir; büyük sırrı öğrenecek mi? Leyla’nın evden ayrılma kararı, Kemal’i yeni bir bakıcı bulmaya iter. Leyla ve Kemal, Talaz’ın oyununa gelecek mi?


Yemin Dizisi 24. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Reyhan’ın peşinden köye gitmiş ve zorlu bir imtihandan geçmişti. ilk gecesini aynı odada farklı yatakta geçiren çift, sabah olduğunda Reyhan’ın arkadaşı Mehmet’in eve bir sepet dolusu elma ile gelmesi ile Emir’in kıskançlığı tutar.

Mehmet bir şekilde hep Reyhan’ların evine geliyor. Bir gelişinde de Emir ve Reyhan’ı akşam yemeğine davet ediyor. Emir de buna sinir olur ve bahane buldukça geliyor der. Leyla Masal’ın babasız kalmasını istemediği için evden gitmek üzere ve Hikmet bey Kardeşi Kemal’in evinde Masal’ı görmek için geldiğinde Leyla’nın gideceğini öğrenir ve kalması için ikna etmenin bir yolu olup olmadığını sorar Kemal’e.

Masal da babasının konuşmasını duyar ve Leyla’nın gideceğini öğrenir. Leyla evden giderken Kemal bir kaç gün daha kalıp kalamayacağını sorar. Cemre de Emir ile Reyhan’ın köyde başbaşa kalmalarından çok rahatsız olur. 2 gün daha köyde kalacak Emir ve Reyhan. Emir Reyhan’ın günlüğünü bulur ve okur. Hikmet dayım yani babasının Reyhan ile evlenmesini istediğini okur Bakalım Emir devamını okuyabilecek ve babasının ölmek üzere olduğunu Reyhan’ın da bir yemin ettiğini öğrenebilecek mi?

Yemin Dizisi 25. Bölüm Özeti 22 Mart 2019 Cuma

Yemin dizisinin 5. haftasında 25. bölümünde olacaklar şöyle;

REYHAN VE EMİR’İN ZORLU SINAVI

Günlük yüzünden araları açılan Reyhan ile Emir, hayatlarının en zorlu sınavına girecekler. Peki İlişkileri bu sınavı atlatabilecek mi? 

Reyhan’ın günlüğü yüzünden Emir ile Reyhan’ın araları bozulur. İkili hazırlıksız bir sınava yakalanırlar. Yakalandıkları bu zorlu sınavı atlatmayı başarabilecek mi? Diğer yandan Masal ile Kemal’e iyilik yaptığını düşünen Leyla, baba kızın hayatından çıkmaya karar verir. Fakat Leyla, bu kararı isteyerek vermez. Peki bu bölümde Masal’ı bekleyen tehlike Leyla’nın fikrini değiştirecek mi?

Yemin Dizisi 25. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan ile birlikte köyde Reyhan’ın evinde Mukadder teyzeye bakarken, odun kırdı ellerini yıkadı havlu almak isterken çekmeceden günlük yere düştü. Emir yere düşen günlüğü aldı okudu. Annesinin ölümünden sonra nasıl zor günler geçirdiğini, kimlerin yanında olduğunu yazıyordu. Hikmet dayısından da bahsetmiş ve oğlu Emir ile evlenmesini istediğini de yazmıştı Reyhan.

Emir günlüğü okurken Reyhan’ı daha yakından tanıyordu. babasının hastalığından da bahsetmişti ama Emir o sayfaya gelmeden Reyhan odaya girdi ve Emir’i defterini okurken gördü. Göz atamazsın da, okuyamazsın da verir misin dedi zorla almak istedi. Emir vermemek de direndi.

Reyhan’ın arkadaşlarından Özlem onu ziyarete gelmişti. Hamileydi ve sancısı oldu ve doğum başladı. Emir ve Reyhan Özlem’in dünyaya gelen bebeğine tanık oldular. Reyhan sevinç gözyaşları döktü. Emir de çok mutlu oldu. Mukadder teyze evliliğin uzun bir yol olduğunu söyleyerek, birbirinize bu yolda yoldaş olacaksın diyerek nasihatler ediyor.

Masal Leyla’nın gitmesini istemiyor. Beni sevmiyor musun diyor ve babasından gitmemesini istiyor. Cemre de Reyhan ile Emir’in başbaşa kaldığı her an çıldırıyor.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 23. 24 ve 25. Bölüm Özeti 20-21-22 Mart Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. K.Azeri. dedi ki:

    Iyi ak$amlar Aslim.Sag ol canim,bilgiler için.Emir Reyhani tanidikca daha çok sevecek.Ama Leylanin i$i zor,sebeb de babasi,bu adama baba demek olursa. Iyi geceler arkada$lar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.