Yemin Dizisi 21. ve 22. Bölüm Özeti 18-19 Mart Fragmanı

Burak 15 Mar 2019 Fragman  0

Sevilen Dizi Yemin’in 21. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

ilk 4 haftasını geride bırakan günlük dizide 5. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 21. ve 22. bölüm özetini bu sayfada okuyabilir ve fragmanını izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dizi ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yemin Dizisi 21. Bölüm Özeti 18 Mart 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 5. haftasında 21. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR KENDİSİNİ AFFETTİREBİLECEK Mİ?

Emir’in aklındaki tek şey Reyhan ile arasını düzeltmektir. Peki, Reyhan’a kendini affettirmek için Emir şimdi ne yapacak?

Emir kendi duyguları ile yüzleşmekten kaçarken kırdığı potun farkında değildir. Yarasını unutan Emir’in aklındaki tek soru ise Reyhan’ın kendisini affedip affetmeyeceğidir. Cavidan ise Reyhan’a yüklenirken bu kez ters köşe olur. Masal’ın konuşması ile Kemal çok mutlu olur ve hemen Süheyla’yı yemeğe davet eder.  Leyla ise zor bir görevi üstüne alır, Peki Kemal’in ön yargısını yıkabilecek midir?

Yemin Dizisi 21. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ve Reyhan çok büyük bir badire atlattılar. Vural’ın Reyhan’ı kaçırması ile Emir den yüklüce para istemesi karşılığında serbest bırakmadığı Reyhan’ı alı koymak istemiş, Emir de buna izin vermemişti. kolundan yaralanan Emir’i hastaneye yetiştiren Reyhan, Emir’in güvenini kazandı ve araları düzeldi. Reyhan Emir’e söylemek isteyip de söyleyemediği yemininden kendi içinden geçirirken birbirlerinden af dilediler.

Emir de seni anlamakta geç kaldığım için üzgünüm diyerek Reyhan’ın masum olduğuna ikna olmuş. Hastaneden çıkıp eve gelen Emir ile yakından ilgilenen Reyhan, yarasına pansuman yaparken, Cemre onları görüyor ve yaptıkları her şeyin ters teptiğini ve onları daha da çok birbirlerine yaklaştırdığını Cavidan’a söylüyor. Emir annesi ile yüzleşiyor ve ağza alınmayacak sözler söylediğin insan benim hayatımı kurtaran kişi dedi.

Masal, Leyla’nın onunla konuşmasından sonra artık babası ile konuşur hale geldi. Ve babasından Leyla yı kovmamasını istedi. Masal Leyla yı nasıl sevmiş ise, Doktoru da öyle Leyla yı sevmişti.

Yemin Dizisi 22. Bölüm Özeti 19 Mart 2019 Salı

EMİR REYHAN’IN PEŞİNDEN GİDECEK Mİ?

Reyhan’ın köye gittiğini öğrenen Emir’in morali çok bozulur. Gururunun incindiğini hisseden Emir, her şeye rağmen Reyhan’ın ardından köye gidecek mi?

Reyhan’ın köye gittiğini öğrenen Emir’in gururu kırılır. Emir bu duruma rağmen karısının peşinden gidecek mi? Emir’in, Reyhan’a olan bakışı hızla değişirken bunu ilk fark eden ise Cemre olur. Öte yandan da Masal, her geçen gün Leyla’ya biraz daha bağlanır. Kemal ise bu bağı keyifle izlerken, Talaz’ın planlarından hiç haberi yoktur.

Yemin Dizisi 22. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan, su şişesine su koymak için mutfağa giderken Emir ile Zafer’in konuşmalarını duyar. Zafer aşık olmaktan bahsederken, Emir de aşık olmak ile acımayı birbirine karıştırma der. Reyhan bunu duyar ve çok üzülür. Kendisine acıdığını düşünür Emir’in. Reyhan da bu konuşmadan sonra biliyordur ki aralarında sadece bir imza vardır. Sadece kendisi için değil herkes için canını tehlikeye atacak biridir Emir.

Cemre ile iş yerinde konuşan Emir, Cemre’nin kızı üzecek bir şey yapmışsın sözü üzerine, Emir, benim bir şey yapmama gerek kalmıyor ki der. Cemre de Reyhan’ı önemsediğini söyler. Şehriye abla fena kızmışa benziyor, Kemal beyin kadınlara ne eziyet ettiğini bilmezsin dedi Leyla ya. Kemal bey de baka kaldı öylece ve Emir amcasında ki değişikliği aşka yorumladı. başında kavak yelleri.

Leyla’nın babası Leyla’nın ayak bağı olmasından dolayı Kemal’in evinden de, hayatından da çıkarmak için yeni planlar yapıyor. Emir de düşünceler içinde, geç değil yeniden başlamak için diyor.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 21. ve 22. Bölüm Özeti 18-19 Mart Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    çok beğendim emire ve reyhana hayranım

  2. Hanim abla dedi ki:

    Merhaba güzel kızlar.işler yolunda mı? Aslıcım doktorla Leyla arasında bır bag ola bilirmi? İlk kez gorüşürken Leyla ona kimise ya da neyise hatırlatmıştı. eger öyle olursa çözüımesi bir kaç bölüm ala bilir.belki de Leylanın tehsil almasına yardım edir.neyse izleyip görecegiz inşallah.Allaha emanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.