Yemin Dizisi 18. 19 ve 20. Bölüm Özeti 13-14-15 Mart Fragmanı

Burak 12 Mar 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Yemin, 18. bölümü ile 13 Mart 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 18.19. ve 20. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilir, Sayfamızda bulunan Fragmandan da izleyebilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 18. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 18. Bölüm Özeti 13 Mart 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 4. haftasında 18. bölümünde olacaklar şöyle;

REYHAN’DAN BEKLENMEDİK TEPKİ

Emir, Reyhan’ın kırılan kalbini düzeltmek isterken bir hata yapar. Reyhan ise bu hata karşısında bu defa sessiz kalmaz. Reyhan’ın farklı bir tarafını gören Emir, bu defa nasıl davranacak? Emir, Reyhan’ın gönlünü almaya çalışırken yine büyük bir pot kırar; amma haksızlığa uğrayan Reyhan bu defa sessiz kalmaz. Emir hiç beklemediği bu tepki karşısında ne yapacak? Cavidan ise Reyhan’a ders vermek için hiç bir fırsatı kaçırmaz. Peki Reyhan bir kez daha iyi niyetinin kurbanı olacak mı?

Yemin Dizisi 18. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna, Reyhan ile konuşarak abisinin özür dileyemeyeceğini ama ne yapar eder senin gönlünü alır der. Bir akşam uyuyan Reyhan’ın odasına giren Emir, incir kuş ile ilgilenir. O esnada uyanık olan Reyhan bunu görür ve uyuyor numarası yapar.

Cemre’nin doğum gününden dönen çift yine bir sorun yaşar ve Emir Reyhan’a Erzurum dan benimle evlenmeye koşa koşa gelen biri için bu gurur fazla değil mi? diye soran Emir, Reyhan dan hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Reyhan konuşmasını bitiren Emir’e bir tokat ile cevap verir. Reyhan dan okkalı bir tokat yiyen Emir bakalım nasıl davranacak Reyhan’a?

Cemre, fena halde Reyhan’ı kıskanıyor ve Reyhan’ı Emir ile yanyana gördükçe öldüğünü söylüyor. Leyla, Masal’ın annesini bulursa Masal’ın konuşacağına inanır. Kemal de eski yaraları kaşımanın kimseye bir faydası olmayacağını, aksine Masal’ın şimdiki durumundan geriye gideceğini söyler. Leyla Masal’ın annesi Sevil’i bulacak mı? Kemal buna ne diyecek? Masal nasıl bir tepki verecek? Cavidan hanım da ben bu evde istediğimi yaparım diyerek Reyhan’a el kaldırır. Tam tokat atacakken Emir annesinin havadaki elini tutar ve Reyhan’a tokat atmasına engel olur.

YEMİN 18. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 19. Bölüm Özeti 14 Mart 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 4. haftasında 19. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan Kaçırılır

Reyhan, Cavidan yüzünden kaçırılır. Kendini tehlikeli bir ortam içinde bulan Reyhan, kurtarılmayı bekler. Peki Emir, Reyhan’a yardım edebilecek mi?

Cavidan yüzünden kaçırılan Reyhan, çok endişe içinde yardım bekler. Emir tehlike altındaki Reyhan’ı nasıl kurtaracak? Kemal uyurgezer Leyla’ya yardım etmek için elinden geleni yapar. Kemal, Süheyla’dan duyduklarını uygulamaya çalışırken, Leyla Masal’ın annesini bulmak için çabalar. Leyla’nın bu konu yüzünden Kemal ile her an karşı karşıya gelmesi an meselesidir.

Yemin Dizisi 19. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanımın para karşılığında tuttuğu Vural Cavidan hanımı konak çıkışında Cemre’nin arabasının yolunu keserek araçtan zorla indirir. Cavidan’ı kaçırmak isterken Cemre arabada şoktadır inemez. Reyhan da sahile hava almaya çıkmıştır. Eve dönerken yolda Cavidan hanımın zor durumda olduğunu görür ve hemen Vural’a engel olmak, Cavidan hanımı kurtarmak ister.

Vural da Cavidan’ı bırakır Reyhan’ı esir alır ve arabaya zorla bindirerek kaçırır. Cemre polise haber vermek ister ancak Cavidan hanım engel olur. Cemre de benim Vural ile bir anlaşmam yok, siz zor durumda kalacaksınız der. Reyhan Emir’i arar ne olur gel der. Emir de geleceğini söyler. Vural’ın istediği yüklü miktarda ki parayı hazırlar ve yola çıkar.

Kemal bey, Leyla ya Masal’a yaptıkları için teşekkür babında küçük bir hediye vermek ister. Leyla da tersleyerek benim ihtiyacım yok, ihtiyacı olan birine ver der. Acaba Leyla neden böyle tersledi Kemal beyi?

YEMİN 19. BÖLÜM FRAGMANI

https://www.youtube.com/watch?v=BpD21-ZKWhM

Yemin Dizisi 20. Bölüm Özeti 15 Mart 2019 Cuma

Yemin dizisinin 4. haftasında 20. bölümünde olacaklar şöyle;

REYHAN EMİR’İ HASTANEYE GÖTÜREBİLECEK Mİ?

Emir, Reyhan’ın hayatını kurtarmak isterken yaralanır. Kan kaybeden Emir’i, hastaneye yetiştirilebilecek mi?

Reyhan’ı kurtarmak isterken yaralanan Emir’in hastaneye yetiştirilmesi gerekir fakat kapatıldıkları yerden çıkmaları imkansız gibi görünür. Peki bu duruma karşı Reyhan tek başına çare bulabilecek mi? Leyla, Masal için iyi bir şey yaptığını düşünürken herşey ters gider. Kemal ile Leyla arasında ipler yeniden gerilir. Kavga eden Leyla ile Kemal şaşırtan bir sürprizle karşılaşır.

Yemin Dizisi 20. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Vural tarafından kaçırılır ve Vural telefonla Cavidan’ı arar ve yüklü miktarda para ister. Bu parayı Emir adrese götürür ve eşini kurtarmak isterken Vural Reyhan’ı da götürmek ister. Emir buna engel olur ve Vural ile kavga ederken silah ateş alır vurulan Emir dir. kolundan yaralanır. Vural kaçar ve kaçarken de kapıyı üstlerine kilitler. İçerde kalan çift dışarı çıkamaz.

Emir’in yarasını Reyhan elinden geldiğince tedavi etmeye çalışır. Emir de Reyhan’ın bu çabasını görür ve ona yaptıklarımı unuttu benim için çabalıyor der. birlikte uyumaya çalışırlar. Sabah olduğunda evden çıkmayı başarırlar ama Emir’in durumu hiç iyi değildir. Yolda düşer bayılır Emir.

Cavidan ise, Cemreden yardım ister. Cemre Cavidan’ı yarı yolda bırakıp gider. Leyla da Masal’a anneni bulmaya gittim ama annen gitmiş, annen gelmeyecek der. Bunu da Kemal bey öğrenir ve çok kızar. Leyla da Kemal’e Masal’ın annesi Masal dan çok sana travma yaşatmış doktora git dediğinde Kemal haddini bil diyerek uyarıyor. ikilinin arası baya açılacak anlaşılan.

“Aslı”

YEMİN 20. BÖLÜM FRAGMANI

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.