Yemin Dizisi 16. ve 17. Bölüm Özeti 11-12 Mart Fragmanı

Burak 09 Mar 2019 Fragman  0

Sevilen Dizi Yemin’in 16. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.


ilk 3 haftasını geride bırakan günlük dizide 4. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 16. ve 17. bölüm özetini bu sayfada okuyabilir ve fragmanını izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dizi ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yemin Dizisi 16. Bölüm Özeti 11 Mart 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 4. haftasında 16. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR’İN PİŞMANLIĞI

Emir hiç tanımadığı bir adama inandığı için çok pişmandır. Reyhan içinse kırılan gururunu ve kalbini onarmak hiç de kolay olmayacaktır.

Emir, tanımadığı bir adamın sözlerine inanmanın pişmanlığı içerisine girmiştir. Reyhan’ın kırılan kalbinin düzelmesi bu kez kolay olmayacaktır. Diğer yandan Leyla’nın uyurgezer olduğunu anlayan Kemal hiçbir şey yokmuş gibi davranır. Leyla ise Kemal’in duymak istemediği sorunun peşindedir; Peki Masal’ın annesi kimdir?

Yemin Dizisi 16. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, kardeşi Suna’nın eve gelmesi ile gerçekleri Reyhan’a söylerken duyar. Emir o yazışmaları görünce der, Reyhan da bu konu benim için hassas bir konu, mümkünse konuşmayalım der ve odadan çıkar. Emir kendi kendisine çok büyük eşşeklik ettin ne yapıp edip kendini affettirmelisin dedi. Reyhan ile konuşmaya çalışan Emir, bu ev senin de evin diyor. Reyhan ise, bu ev benim yaşamaya mecbur olduğum hapishanem diyor. Bakalım Emir kendisini nasıl affettirecek?

Cavidan ile Cemre ve Vural yine işbirliğindeler. Yeni planları ne olacak? Vural’a yüklüce miktarda para veren Cavidan Vural dan kurtulabilecek mi? yoksa Vural, Emir ile konuşarak kendisine bütün bunları yaptıranın Annesi Cavidan hanım ve ortağı Cemre olduğunu söyleyecek mi?

Kemal bey, Leyla ya teşekkür etmeye çalışsa da başarılı olamıyor ama Leyla onun teşekkür etmek istediğini de, özür dilemek için çabaladığının da farkında.

YEMİN DİZİSİ 16. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 17. Bölüm Özeti 12 Mart 2019 Salı

istemeden Reyhan ile Emir’in arasının açılmasına sebep olan Suna, onları barıştırmayı kafasına koyar. Cavidan’ın yaptığı kötülük ise ayağına dolanır.

Reyhan ile Emir’in arasının bozulmasına sebep olduğu için çok üzülen Suna, bu durumu düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapar. Reyhan’a kötülük yapmaktan bir türlü vazgeçmeyen Cavidan’ın ise planı bu kez istediği gibi gitmez. Cemre hırsını alamayıp doğum gününde Reyhan’ı rezil etmek isterken Emir’in tepkisi ile karşılaşır. Yoksa bu ikili barışacak mı? Bir taraftan da Leyla ne yapıp edip Kemal’e rağmen Masal’ın annesini bulur. Peki, Leyla kafasına koyduğu şeyi yapabilecek mi? Ve Masal annesine kavuşacak mı?

Yemin Dizisi 17. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna, abisi ile Reyhan’ın arasını nasıl bozdu ise öyle de düzeltmek istiyor ve her ikisine de haber vererek ama onlara söylemeden onları sahilde buluşturuyor. Emir, yaptıklarına pişman, konuşmak istiyor. Reyhan kabul etmiyor. Bakalım Emir kendisini Reyhan’a nasıl affettirecek?

Cemre’nin doğum günü ve doğum günü için yine Cavidan ile iş birliği yaparak Reyhan’ı zor durumda bırakacaklar. Cemre doğum gününde herkesin içinde Reyhan’ı üzecek sözler söyleyerek ağlatıyor.

Leyla da Kemal bey ve Masal için kendi elleri ile yemek yapıyor ve Kemal bey Leyla’nın yaptığı yemeği çok beğeniyor.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.