Yemin Dizisi 158. Bölüm 159. Bölüm 160 Özeti 8 Ocak 9 Ocak 10 Ocak 2020

Burak 07 Oca 2020 Analiz Yemin  0

Yemin dizisi son bölüm özetlerine tam gaz devam ediyoruz. Dizinin 32 haftalık serüvenine baktığımızda sabit izleyici kitlesini yakalamış durumda. Yemin Yeni Bölümleriyle tam gaz devam ederken Cavidan’ın başına ne yazık ki bir şey gelmeyecek. Cemre’nin ise şanslı olarak yangından kurtulması ortalığı katıp karıştıracak. Anlayacağınız yeni sürprizler bizleri bekliyor.

Yemin 158. Bölüm Özeti 8 Ocak (Tahmini) Tüyoları

Cemre’nin resmen dokuz canlı olması Cavidan’ı etkilemiş ve onunla plan yapma isteği doğurmuştur. Tam tersi olarak onu öldürmek de isteyebilir. Bu sırada Cemre’nin boş durmaması her şeye çomak sokacak gibi görünüyor. Cavidan’ın Cemre’nin elinde ölümden dönmesi planları tersine çevirecek. Bu gelişme sonrasında Cavidan Cemre’nin sonunu hazırlamaya çalışacak. Bu sırada Emir düşünmeye başlamıştır. Cemre’nin söyleyeceklerini dinlemeye karar veren  Emir annesi ile ilgili bir karar vermek istiyor.

Bunu duyan Cavidan küplere binip sinirlenecek. Sıradaki planı ise bu görüşmeyi önlemek olacak. Seyirciyi sıkan Cemre karakterinin yakın zamanda diziden ayrılacağı yönünde bilgiler aldık. Cemre nasıl ölecek hangi bölüm ölecek bilmesek de yavaş yavaş sonunun geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yemin Dizisi 158. Bölüm‘de Cavidan’ı boş bırakıp ders çalışmaya başlayan Reyhan üstüne atılan yeni bir iftira ile baş etmek zorunda kalacak. Cavidan Reyhan’ın bu boşluğundan faydalanıp bir iftira atacak. Emir’in dikkatini çekmeye çalışan Cavidan’ın bu iftirası ciddi sorunlara yer açacak gibi görünmekte.

Yemin Dizisi 159. Bölüm 9 Ocak Tüyoları (Tahmin)

Hikmet’in kendine geldiğinden, iyileştiğinden haberi olmayan Cavidan’ın Cemre ve Reyhan’la savaşı sürecek. Cavidan’ın planlarını bozan isim Hikmet Tarhun olacaktır. Çünkü bir mucize olacak ve Hikmet konuşmaya başlayacaktır.

Hediye’nin kocası Kemal ve Narin’in başına bela olur. Yıllar sonra gelen bu misafir büyük olaylara yol açacaktır. Diziye renk katacağını düşünmekteyiz, biraz daha ön planda görüneceğini tahmin ediyoruz.

Taci ve Suna aşkının yavaş ilerlemesinden şikayetçi olan seyircinin çığlıklarını senarist duydu. Yemin 159. Bölüm ‘de bu aşkın hızla sonuçlanacağı gelişmeler olacağı yönünde haber aldık. Suna iyileşmesinde büyük etken olan Taci hakkında düşündüklerini Reyhan’a anlatmak isteyecek ve anlatacaktır. Reyhan olum olumsuz nasıl bir cevap verecek destek çıkacak mı merakla bekliyoruz.

Yemin Dizisi 160. Bölüm 10 Ocak Tüyoları (Tahmin)

Yemin 160. bölüm hakkında henüz elimize kesin bir bilgi ulaşmadığını üzülerek belirtmek istiyoruz ama Emir’i  Reyhan’ın üniversite hayatı ve aldığı psikolojik destek yüzünden  zor  süreçlerin beklediğini belirtmek isteriz. Reyhan’ın üniversiteye alışma sürecinin en büyük destekçisi Emir olacak. Üniversite’de Reyhan’ın karşılaşacağı erkeklerden kıskanacak olan Emir’in tepkisi ne olacak?

 

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 158. Bölüm 159. Bölüm 160 Özeti 8 Ocak 9 Ocak 10 Ocak 2020” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ay seni Cavidan,sen düzelen degilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir