Yemin Dizisi 151. Bölüm 152. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Aralık 31 Aralık 2019 Son Bölüm

Burak 28 Ara 2019 Analiz Yemin  0

Yemin Son Bölüm Özeti Fragmanı

Emir ve Reyhan Cavidan engeline rağmen evlenirler. Cavidan’ın morali çok bozuktur. Her ne kadar çabalasa da engel olamamıştır. Emir ve Reyhan bir organizasyon eşliğinde değil de kendi başlarına evlenmişlerdir. Adet yerini bulsun düşüncesiyle evlerinde yemekli bir tören verirler. Bu yemeğin en anlamlı yönü Kemal ve Narin içindir.

Sevdiği kadınlarla karşılıklı dans eden amca yeğen mutludurlar. Yemek biter adetleri gereği gelin ve damadı gerdek gecesine uğurlarlar. Reyhan hem utanıyor hem de korkuyordur. Kemal ise hemen yatağa geçmek istiyordur. Emir’in hayatı ise bugünü hayal etmekle geçmiştir. Emir ve Reyhan çiftinden bebek bekleyen bir diğer isim de Suna’dır. Artık beklemeyin harekete geçin der.

Cavidan kötülük dolu planlarına devam ediyordur. Aklında bin tilki dönen Cavidan ikilinin bebeklerinin olmayacağını söyler. Yemeklerine ilaç mı kattı ne yaptı bilmiyoruz. Bu Cavidan’dan herşey beklenir valla. Cavidan Cemre ilişkisinin bir işi de olabilir. Zamanla göreceğiz..

Yavaş yavaş kendine gelen Cemre kendi kendine intikam yeminleri ediyordur. Zaman aktıkça daha çok bilenen Cemre evlilik olayını duyarak küplere biner. Cavidan ve Cemre’nin hain planları devam edecek mi, sizde bizde merak ediyoruz..

Yemin Dizisi 151. Bölüm Tüyoları Devam Ediyor..

Cavidan istemediği gelin olan Reyhan’a rahat vermemek için elinden geleni ardına koymaz. Ama bir şeyi unutuyor ki konağın hanımı artık Reyhan olmuştur. Cavidan’ı korkular sarmaya başlamıştır. Yaptıklarının ortaya çıkacağını ve konaktan kapı dışarı edileceği gerçeğini hiç bir zaman aklından çıkmamıştır. Bu yüzden Cavidan bir an önce şirketi üzerine almayı başarmalıdır.

Cavidan Cemre’nin ölmesini beklerken tam tersiyle karşılaşır. Cemre atlatmıştır ve iyileşmiştir. Bu durumdan Cavidan hiç hoşnut olmaz. Cavidan Cemre’yi öldürmek için bir plan hazırlar. Bu planının içinde Talaz vardır. Resmiyette kaçak olan Talaz bu iş için seçilebilecek en güzel kişidir. Talaz Cemre’yi öldürebilecek mi?

Yemin Dizisi 150. Son Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir