Yemin Dizisi 148. Bölüm-149. Bölüm Özeti 23 Aralık- 24 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 25 Ara 2019 Analizler  0

Yemin 148. Bölüm Özeti Detaylı

Emir ve Reyhan’ın evlilikleri kesinleşir. Kızlar kına gecesi yapmak isterken erkekler de bekarlığa veda yapalım derler.  Kınadan önce Zafer Güve plan yaparak Emir’i kaçırırlar. Emir aslında bekarlığa veda partisi istemiyordur çünkü onun gözü Reyhan’dan başkasını görmüyordur. Bu bölüm evlilik telaşıyla geçecek gibi görünüyor.

Reyhan’ın kına hazırlıkları devam ederken orası şöyle olsun burası böyle olsun gibi her şeye karışır ve heyecanını yenmek ister. Heyecanı dinmeyen Reyhan Emir’i adeta unutur. Düğünlerine bir kaç gün kalmasına rağmen Emir yerinde duramıyor ve her an Reyhan’la olmak istiyordur. Hepimiz biliyoruz ki Emir ne yapar eder hayatının aşkına kendini tekrar hatırlatır. Kına gecesinde duygusal anlar yaşanır. Reyhan göz yaşlarını ne kadar tutmaya çalışsa da dayanamaz ve ağlar. Bu tabloda duygulanan Emir onu ölene dek bırakmayacağını ve onu çok sevdiğini söyler.

Arkadaşlar Cavidan’ın rahat durmayıp bir şeyler yapacağını hepimiz tahmin ediyoruz. Bizi şaşırtmayan Cavidan yine plan üstüne plan hazırlamıştır. Emir annesinin rahat durmayacağını biliyordur ama düğün telaşı kına telaşı derken düşünecek vakit bulamaz ve Cavidan’ın hamlelerine hazırlıksız yakalanmak zorunda kalırlar.

Cavidan denen kadın oğlunu sırf bu yüzden en azılı düşmanı gibi görecek. Annesi her ne kadar oğlunun mutluluğuna karşı çıksa da Emir tek bir adım bile geriye atmayacaktır. Emir için paranın ne kadar değersiz olduğunu biliyoruz bu yüzden Cavidan onu parayla bile tehdit etse Emir boyun eğmeyecektir.

Cavidan Emir’in onu konakta sorun yaşatırsa, istemezse gitmesini isteyeceğini çok iyi biliyor. Bunları düşündükçe deliye dönen Cavidan sakin kalarak planlarını düşünmeye devam eder. Eminiz ki Cemre’nin yaşadıklarını yaşayacak olan Cavidan çok sürmeden belasnı bulacak.

Zor durumda olan Hikmet için hiç bir çare kalmadığını düşünenler yanıldılar. Emir onun iyileşmesi için bir doktor buluyor. Bu durumdan rahatsız olan  kişiyi tahmin ettiğinizi duyar gibiyim.. Tabi ki Cavidan. Cani kadın sadece kendi çıkarlarını düşünüyor. Emir ve Reyhan’ın evlenmesini beklediğimiz gibi şimdi de Hikmet’in sağlığına kavuşmasını bekleyeceğiz. Bu konuda Cavidan’ın rolü ne olacak, Emir neler yapacak hep beraber göreceğiz. Hikmet ve Melike arasındaki elektriğin yönünün ne olacağı konusunda henüz ulaşan bir bilgi yok ama umuyoruz ki aralarında bir şeyler olursa Emir ve Reyhan kadar mutlu olurlar.

Yemin dizisi 148. bölüm özeti her ne kadar kesinlik taşımasa da biz size olacaklardan yola çıkarak bilgiler vermeye devam edeceğiz takipte kalın. Analizimiz hakkında yorum yapmayı unutmayın..

Yemin 148. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 148. Bölüm-149. Bölüm Özeti 23 Aralık- 24 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 9 yorum

 1. Arzu dedi ki:

  I akşamkar Azergülüm neden değişiklik ediolar anlamiyorm

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Arzucum sitenin sahibi degi$mi$,bakalim Aslimizin bu sayfadaki özelligi nasil degerlendirilecek?

 3. Arzu dedi ki:

  Neolior benim bilmedigim bişeými var

 4. Arzu dedi ki:

  Merhaba haýrly jumalar arkadaşlar neden Asly ýok analizde ýok

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.Hayirli cumalar. Ablacim hiç bir sayfada degilim ben.Asli olmadan olmuyor be ablam. In$allah i$leri yoluna dû$er de,bir gûn yûzû görürüz.Site de,biz de.

 6. Hanim abla dedi ki:

  Iyi akşamlar arkadaşlar. hangi sayfadasınız? her şey yolundamı? bende internet yoktu.

 7. Günay dedi ki:

  İyi günler . Ablam . Evet Emiri düşmanı gibi görüyor. Kendi oğlunu.
  Aslıcım analizi yapmamamış. Canım KARDEŞİM inşallah iyi olucak. Bizde seni çok seviyoruz. SEN bizim güzel meleğimizsin. Hakkında hayırlısı olsun. İnşallah yeni kapılar açılır. Amin. Allah seni KORUSUN. SENi çok amma çok seviyorum. Kendine iyi bak.

 8. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Analizde bir şeyi anlayamadım. “Cavidan oglunu sırf bu yüzden düşmanı gibi görecek. Mesele şu ki bu cümleden üstte yazılan cümleleri kaç kere okudum, ama sırf hanki yüzden, yine anlamadım.biriniz bana anlatırmısınız kızlar? sagolun.

 9. eda dedi ki:

  reyhan emir düğünü olsun da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir