Yemin Dizisi 141. Bölüm-142. Bölüm Özeti 16 Aralık-17 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 13 Ara 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisinde iyiler hep kaybederken, kötüler hep kazanan taraftaydı. Şimdiye kadar öyleydi ve seyirci de çok büyük öfke duyuyor artık iyilerin kazanmasını, kötülerin ceza çekmesini istiyordu. Bundan sora artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Hadi gelin yeni hafta da neler olacak hep birlikte bakalım.

Emir Reyhan Yemin dizisinin baş rolleri ama çoğu zaman hep geri planda kaldılar. Geçip giden bölümlere bakarsak 141 bölüm onların hep ayrı, kavgalı, oldukları gördük. Bundan sonra neler olacak? İyi şeylerin olmasını seyirci çok istiyor. Yıldırım nikahı olsa hiç de fena olmaz hani. Yeniden evlenseler. Talaz, Cemre, onların hayatlarından çıksa, Cavidan Emir’in annesi o da düzelse umudum yok ama neyse. Hikmet bey iyileşse, Suna evine dönse. Masal babasına kavuşsa çok güzel olur. Bunları ne zaman görürüz. 145 bölüm 149 bölüm sonra? bilmiyoruz?

Yemin Dizisinin 141. 142. Bölümünde Neler Olacak?

Yemin dizisinde 2. sezon 15. haftasındayız. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 15. haftasında 141. bölüm 142. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz. Yemin Dizisi İkinci sezon 15. haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de..

Yemin Dizisi 141. Bölüm Özeti 16 Aralık 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 15. haftasında 141. bölümünde olacaklar şöyle; Yemin Dizisi Resmi Özet : Yemin dizisinde bugün Masal nihayet evine döner. Kemal ise Narin’e kendisini affettirmeye çalışır. Emir Reyhan’ı kurtarırken, Cemre kendisine bekleyen sona giderek yaklaşmaktadır. Masal’ın eve gelmesine çok sevinen Kemal, Narin’e kendisini affettirebilecek midir?

Yemin Dizisi 141. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan ile Cemre’nin kaldığı yeri bulur ve önce eşini kurtarır. Sonra da Cemre ye öfke ile bağırarak bizim için kurduğun bütün tuzakları, bütün kumpası biliyorum der. Cemre inkar eder. Emir öfkelidir. İnsan bütün bunları en yakın arkadaşına yapar mı? diye sorar Emir. Haklıdır hiç beklemez en yakın arkadaşından ama Cemre en yakın arkadaşına hayatını zehir etti.

Cemre vazgeçmiyor. Takıntılı ruh hastası Cemre, yeter yine olsa yine yaparım dediğinde, Emir gerekeni yapar ve Cemre den şikayetçi olur. Cemre nezarete atılır. Cemre de ağlayarak, ben bir şey yapmadım her şeyi Cavidan yaptı diye bağırır. Bunu Emir duydu mu bilinmez. Emir ve Reyhan konağa birlikte dönerler ve Emir şu kapıdan içeri girdiğimiz andan itibaren taşıdığımız tek şey başımızın üzerindeki aşkımız olsun der.

Emir akşam olunca babası da dahil olmak üzere herkesi salona toplar. Kardeşi tedavi gördüğü için o yoktur. Emir bu akşamdan itibaren hiç bir şey eskisi gibi olmayacak der. Annesi şaşkın şaşkın oğluna bakar. Kemal’in sekreteri Yonca da eve gelir. Kemal’e olan bakışları kardeşi fark eder o nasıl bakıştır öyle adam evli evli der. Narin de duymuş olmalı ki o da bakar bakalım eskisi gibi olmayacak olan olaylar nasıl gelişecek?

Yemin Dizisi 142. Bölüm Özeti 17 Aralık 2019 Salı

Yemin dizisinin 2. Sezon 15. haftasında 142. bölümünde olacaklar şöyle;

Yemin Dizisi Resmi Özet : Reyhan ve Emir yeniden mutlu günlerine döner. Fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Reyhan ve Emir arasında yeniden büyük bir bağ kurulur. Fakat Cemre’nin geçirdiği kaza onların mutluluğuna gölge düşürür. Narin ve Kemal’in evinde kalan Yonca’nın gizli bir planı vardır.

 

Yemin Dizisi 142. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Hadi gözümüz aydın olsun Emir ile Reyhan nikah tazeleyecekler. Cavidan Emir’in süt annesinden Reyhan’ı Allah’ın emri ile isteyecek. Gerçeklerin ortaya çıkmasından sonra Reyhan ile Emir yakınlaşırlar.  O anı Cavidan görür ve siz ne yapıyorsunuz boşanmadınız mı? deyince, süt annesi Emir’e annen haklı nikah tazelemeniz lazım der. Ve Reyhan’ı benden isteyeceksin der. Emir de annesine yap hazırlığını biran önce yap hazırlığını biran önce isteyelim der. Cavidan şok olur.

Kemal’i evime hırsız girdi diyerek kandıran Yonca bir kaç gün Kemal beyin evinde kalacak. Talaz ile bu konuyu konuşurken Narin duyar. Cemre de herşeyini kaybeden birisi olarak kendisini hastaneye doktor kontrolüne götürürlerken aracın önüne kendisini atarak intihar eder. hastaneye kaldırılan Cemre yi Cavidan hastanede ziyaret eder. Kendisinden bahsetmemesi için ne kadar uyursan o kadar iyi der Cemreye.

Annesi veya her kim olursa olsun Reyhan ile ayrılmalarını her kim istemiş ise, gözünün yaşına bakmayacağını söyleyen oğluna Cavidan, bu kız bütün bunları yaparken nasıl fark edemedim diyerek kendisinin bir şey bilmediğini ima eder. Emir de tek başına yapmamış anne der. Bakalım Emir annesinin de bu işin içinde olduğunu öğrendiğinde annesine neler yapacak?

Ben Aslı olarak hep merak etmişimdir. İnsan neden elindekilerin değerini bilmez? Kaybedince kıymete biner? Cemre; annesinin kıymetini yaşarken bilmedi. Emir’in arkadaşlığının kıymetini bilmedi. Hem annesini, hemde Emir’i kaybetti. Adını Sen Koy da da aynısı olmuştu. Alev akıl hastanesine yatırılmıştı. Değdi mi? Hayır. Ya Yonca? evli olan patronuna aşık. Onun için bir sürü saçma sapan şey yapıyor. Yakında o da işinden olacak. Bu da demek oluyor ki, bu iki insan Cemre ve Yonca dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olacaklar.

Cavidan bir anne, hangi anne evladının mutsuz olmasını ister? Üvey evlat desem acaba Emir Cavidan’ın annesi değil mi? desem bilemem. üvey de olsa bir insan bunları yapar mı? yapıyor işte. Allah ıslah etsin. Eşini öldürmek, oğlunu ayırmak isteyen engelli kızından utanan bir anne anne olabilir mi? Yazacak çok şey varda neyse burda kalsın yoksa yazmakla bitmeyecek. Biraz da iyi şeyler olsun artık..  

İlginizi çekebilir Yemin Dizisi 143. Bölüm-144. Bölüm-145. Bölüm Özeti 18 Aralık-19 Aralık-20 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

“Aslı”

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 141. Bölüm-142. Bölüm Özeti 16 Aralık-17 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 12 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  İstesen aynatek saf olsun yürek,
  Sinenden 10 şeyi atasan gerek:
  Haram,kıybet,kin,bahıllık,tamah,
  Kibr,riya,haset,edavet,kelek. H.Şirvani

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba her kese. Sag olun ablacim.Evet ablacim.hem doktor,hem hem$ire hem hasta.
  Aslicim haklisin,Cavidan Reyhani sevmeye bilir,ama tûm aileye bu kadar zarar vermek. Bir insanda bu kadar kötû fikirler nerdendi? anlamak çok zor.

  1. aslı dedi ki:

   geçmiş olsun canım.
   Cavidan Reyhan’ı kıskanıyor. Onu çekemiyor.

 3. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Kamilecim geçmiş olsun. Anlıyorum doktor da sensin, hemşire de. Acil şifalar diliyorum. Akşamüstü yani şam vakti üzerrik yandır.Minbir derde devadır.
  Arzucum sen nasılsın?
  Aslıcım senden de hiç haberim yoktur nasılsın ne yapıyorsun.özet için teşekkürler. Aslıcım bu gün polis Reyhanı dindirende Reyhan dedi ki Emir adam öldürdüyünü bilseydi teslim olurdu.o yüzden ona bir şey söylemedim. Düşünüyorum ki acaba neden cinayeti bilip sustuğu için polis onu suçlamadı? iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Dizide mantık arama ablacım bulamazsın.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba arkada$lar.Tatil olsa iyidi ablacim.Sizlerden uzak olsun,her kes hasta.Nereye baksan ilac,ev resmen hastane oldu.Bakalim nasil olacak halimiz.

 5. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız.neredesiniz tatil bitti eve dönmeyecekmisiniz?

 6. Arzu dedi ki:

  Günaýdyn herkese arkadaşlar nasylsynyz umarım isiniz çünki jemre jezasyny çekijek talaz bile javidan da jezasyny çekijek allam aşkları korusun hiç kötülik gormesin teşekkürler Aslyjim elerine saglyk sagol

  1. aslı dedi ki:

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Sagol Aslıcım.nasıl olacak Cemre Cavidanın da mı yaptıklarının cezasını çekecek?Emir her şeyi ögrense bile annesinden şikayet edirmi ki?Süheylanın ölümü neden böyle urvatsız oldu.sanki seyahete gitmış.kimse saygı göstermedi.neyse görek ne olur.

  1. aslı dedi ki:

   Hanım ablacım ve Kamilecim, belki Emir annesinin yaptıklarını öğrenmez. Cemre ölür konuşmaz belli olmaz

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Aslicim te$ekkûrler canim. Emir efendi adam olmaya ba$ladi da,her $eyin annesinin ba$inin altindan çiktigini bakalim ne zaman ögrenecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir