Yemin Dizisi 138. Bölüm-139. Bölüm-140. Bölüm Özeti 11 Aralık-12 Aralık-13 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 10 Ara 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisinin 2. Sezon 14. haftasının son günlerindeyiz. 138. bölüm 139. 140. bölümünde neler olacak? Resmi özet yayınlandığında sayfamıza eklenecektir. Biz bugün yayınlanan Yemin dizisinin yarınki bölümünde neler olacak? Yayınlanan fragmandan bakalım.

Yemin Dizisi 138. Bölüm Özeti 11 Aralık 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. Sezon 14. haftasında 136. bölümünde olacaklar şöyle; Yemin Dizisi Resmi Özet : Emir karşısında zor durumda kalan Reyhan, kendisine kurulan tuzağı çözmeye adım adım yaklaşmaktadır. Masal’ın evden gidişi, Kemal’i tahmin etmeyeceği bir yola sürükleyecektir.

Yemin Dizisi 138. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan telefonuna gelen videonun gerçek olup olmadığını araştırmak için geçmişte yaşanan o anın olduğu depoya gider. Emir de peşinden ve ne sakladığını sorar. Reyhan konuşmaz. Emir de ne saklarsan sakla ben bulacağım o şeyi der. Reyhan’ın kendisinden bir şeyleri sakladığından, Cemre ile ilgili olduğundan emindir Emir ama kanıtlayamaz. ne kadar saklasan da kendini ele veriyorsun der. Reyhan da ağlayarak gitmek ister. Emir de durdurup kolundan, şimdi burada neler olduğunu anlatacaksın der.

Cemre, Talaz’ın elinde iyice kötü muamele görmekte. Bir odaya kapatır Cemre yi, odada fare vardır. Ben burda ölürüm der Cavidan da gelir ve o da odaya kapatılır. Talaz’a bırak gidelim der. Talaz Cavidan’ın yakasına yapışır. İzin vermez. Bakalım neler olacak?

Masal’ı dedesinin yanına götürürler. Babası kızı için üzülmekte, Narin’e kırgındır. Cemre nasıl oldu ise telefonla Reyhan’a ulaşmış. Reyhan da duyduklarından sonra Cemre’nin neden o adamın yanında olduğunu merak eder. Bakalım Cemre yi Reyhan mı kurtaracak başını belaya sokmadan nasıl başaracak?

Yemin Dizisi 139. Bölüm Özeti 12 Aralık 2019 Perşembe

Resmi Özet: Reyhan öğrendikleri karşısında şok olurken, Emir hala Reyhan’ın sakladığı sırrın peşindedir.  Narin’in çabaları, Masal’ın gidişiyle sarsılan Kemal’i toparlayabilecek midir? Masal’ın gidişi Kemal’i yıkar. Narin ise elinden geldiğince ona destek olmaya çalışır.

Yemin Dizisi 139. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan telefonla Cemre yi aradığında Talaz’ın adamı telefonu açmış ama konuşmamıştı. Reyhan da seslerden Cemre’nin Talaz’ın yanında olduğunu anlamış, Emir den yardım isteyerek Cemre yi bulmalıyız diyerek birlikte konaktan çıktılar. Reyhan ilk defa aklı başında iş yaparak Emir den yardım istedi. Emir de soru sormayacağım diyerek kendisinden yardım isteyen Reyhan’ı geri çevirmedi.

Reyhan Emir’e Cemre yi bulursak sorman gereken bir soru kalmayacak der. Onlar birlikte konaktan çıkarken Cavidan görür ve nereye gittiklerini sorar. Emir de işimiz var der. Annesi de ne işi diye sorar. Emir de neden bu kadar merak ettiğini sorar. Sahi kocaman insanlar attıkları her adımı sana ne diye söyleyecekler bir şeyi de bilme Cavidan.

Kemal, kızının evden gitmesi konusunda Narin’i suçlar. Sana gitme dediğimde gitmeseydin Masal bugün burada olurdu, Masal’ı kaybetmende payın çok der. Narin üzülür. Masal’ı alacağın zamanda Narin’in payı çok olacak Kemal efendi.

Nasıl oldu ise, Emir Talaz’ın adamının peşinden araba ile giderken Reyhan Cemre’nin kaldığı yeri öğrenmiş. Pencereden bakarken yere bir şey düşürür ve kendisini görmesinler diye saklanır. Talaz da sesi duyar bakalım Reyhan da Talaz’ın esiri olacak mı? Emir araba da Reyhan’ın telefonundan videoyu izler. Emir artık o çok istediği cd deki görüntüleri telefondan izlemiştir.

Yemin Dizisi 140. Bölüm Özeti 13 Aralık 2019 Cuma

Resmi Özet: Reyhan büyük bir oyunun içine düşer. Emir ise kendisini bekleyen kötü sürprizden habersizdir.  Reyhan büyük bir tehlikenin içine düşmüşken, Emir de kendisine hazırlanan tuzaktan habersizdir. Kemal’in sözlerine çok kırılan Narin herkesi; en çok da Kemal’i şaşırtacaktır.

Yemin Dizisi 140. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir sonunda Reyhan’ın cep telefonundan bir türlü izlemek isteyip de izleyemediği kayıtı izler ve deliye döner. Resmen biz boşandık diye bağırarak Reyhan’ın kendisinden neden boşandığını anlar. Kendisine ve Reyhan’a böylesi bir alçaklığı kim yapabilir diye ormanın içinde arabasının önünde bağıra çağıra kendi kendine cevap bulmaya çalışır.

Reyhan, Emir’in kendisini gözlemeci teyzenin yanında bırakıp gitmesinden sonra, teyzeden adresi iyice öğrenir ve Cemre’nin kaldığı yere kendisi tek başına gider. Gittiğinde Cemre, Talaz’ın çamaşırlarını yıkarken görür. İlkin yakalanmaz, Cemre ile Talaz’ın konuşmalarını duyar. Bir itiraftır bu Talaz, Cemre ye planı yapan sendin der. Cemre de sende en az benim kadar suçlusun der. Reyhan bir şekilde içeri girmeyi başarır ve elinde bir bıçak ile Talaz’a yaklaşma der ama nafile Reyhan Talaz’a esir düşer.

Cemre ile Reyhan’ın ellerini bağlayarak birer sandalyeye oturtan Talaz her ikisini de rehin almış ve öldürmek için plan yapmaktadır. Emir Talaz’ın adamını bulur ve ondan gerçekleri öğrenmek için peşine düşer. Orman içinde büyük bir kovalamaca başlar. Eli kolu bağlı Cemre ve Reyhan yüzleşirler. Cemre yine olsa yine yaparım der. Reyhan da neden ya neden diye sorar. Cemre; kaybetmemek için cevabını verir. Reyhan da sen hastasın diye karşılık verir.

Talaz, kızları öldürmek için düzenek kurar. elektrik kablosunu koparıp yere atar. Cemre’nin çamaşır yıkadığı leğene de hortumu bırakıp suyu açar. Su taşacak, elektrik kablosu ile temas ettiği an olanlar olacak. Emir de Reyhan’ın yanına gitmek ister ama aracı çamura batar. Talaz ile telefon da konuşup ona küfreder. Bakalım Reyhan ile Cemre yi Emir zamanında kurtaracak mı? Yoksa Cemre ölecek ve Reyhan bir şekilde Emir tarafından kurtarılacak mı? Kemal de kızını dedesinden kaçırmak üzere arabası ile yola çıkar. Olaylar olaylar. Bakalım sonu nasıl olacak. Fikirlerinizi yazabilirsiniz.

İlginizi çekebilir Yemin 141 142 Bölüm Özeti

“Aslı”

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 138. Bölüm-139. Bölüm-140. Bölüm Özeti 11 Aralık-12 Aralık-13 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 38 yorum

 1. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecekler sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 2. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 3. Rehan dedi ki:

  Rehan kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya

 4. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya

 5. Rehan dedi ki:

  Rehan kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü cuma yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 6. Rehan dedi ki:

  RehandogumğünüğelirmisimisisehirobayatürkiyesenibekliyorumhaydigelsenibekliyorumhaydisenibekliyorumSenisehirobayatürkiyesenibekliyorum

 7. Rehan dedi ki:

  Rehankahveiçlimdogumğünügelirsimisinimisinisenibekliyorumsehirobayasenibekliyorumtürkiyesenibekliyorumsenioturalım

 8. Reyan dedi ki:

  Rehankahveiçlimsenibekliyorumsenibekliyorumşehirobayadogumğünügelirceksinitürkiyegelirceksiniburaya

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba her kese. Aleykûm selam canim ablalarim. Amin,amin in$allah. Iyi geceler.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba. Amin hepimiz için Amin.
  Yine bir cuma vakti yine bir selam vakti. güzel insanları hatırlama ve hatır sorma vakti. Bu mübarek günde Allahın selamı ve bereketi Üzerinize olsun.

  1. Anonim dedi ki:

   Allah rahatlık versin… Âminnn canı gönülden âminnn.. Ne güzel yorum… İçim acıldı bu saatte.. Allah razı olsun.. Hanım abla..

 11. Özgür dedi ki:

  Hayırlı cuma’lar… Tüm gün boyunca dualarınız sizinle olsun sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk… Aslı’cım ve değerli site sakinleri… Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn..

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı Cumalar Özgür teyzecim amin inşallah bilmukabele

 12. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler her kese. Haklisiniz ablacim,hep ayni sahneler. Seyircinin sabrini ta$irdilar artik.
  Aslicim iyimisin canim. I$ler yolundami?

  1. aslı dedi ki:

   Ömer Zehra oldu Emir Reyhan.

 13. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar. Bu ne ya, ASK-de Zehra Ömerin işini zorlaştırıyordu, burada da Reyhan aynısını yaptı.Kız çocuğuna başına olmak olmaz.bir az çekingen olmalıdır.aklı ne kesti yapamaz.yapmaması lazım.Narine gelince kendi söküyünü kendi dike biliyor.bir ihtimal Masalı o geri alacak.ne bileyim izleyip görücez.iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı Cumalar ablacım, Reyhan da kız, Narin de kız. Biri işi bitirirken, biri eline yüzüne bulaştırıyor.

 14. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba arkada$lar. Ho$ bulduk ablacim.Amin.Biz özgûrlûyúmúzû ulu öndere borcluyuz. Haklisiniz ablacim, hiç bir $ey durup dururken olamaz,bir sebeb vardir.

 15. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hanımlar.Bu gün bizim ulu önderimiz H.Aliyevin anım günüdür.Allah rahmet eylesin ve onun halkımız için yaptıklarını evlatlarının karşısına çıkarsın.
  Özgür hanım, K.Azeri,Gözel,Günay,Arzu-hepiniz hoş geldiniz nasılsınız.Aslıcım zamanın olursa sen de gel.Benim fikrimce insana cevresinin etkisi büyüktür.iyi bir ailenin evladı kötü ola bilir.ama onun zatı paktırsa iyilerin yanında iyi olacak Allahın izniyle.her şeyin bir sebebi var.Durup dururken insan kendi hemcinsine neden zarar vermek istesin.Genç ailelere tavsiyem önce çocuklarına iradeli olmayı, ağı karadan,iyini kötüden seçmegi,Vatanını, Vatanının insanlarını sevmegi ögretsinler. Bu hem de müellimlerin üstüne vazifedir.Bu elmden de vaciptir bence.

  1. aslı dedi ki:

   Allah rahmet eylesin.
   Çevre ah o çevre çok etkili.
   evet her şeyin bir sebebi var.

 16. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli sabahlar arkada$lar. Te$ekkúrler Özgür abla,sizinle bahem.

 17. Anonim dedi ki:

  Sabahınız, aydın, ferah gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle Aslı’cım, Gozel kardeşim, KAzeri, hanım abla, xanım, Günay’cım, sayın yönetici İkbâl bey, yorumu okuyanlar… Musmutlu zamanlar..

  1. Anonim dedi ki:

   Adım niye çıkmamış ben ÖZGÜR.. Güzel in ablası Naciye… Oğluşunla Allah’a emanet olun ablası her şey gönlünüzce olsun… Sevgimle.. Özlendin..

  2. aslı dedi ki:

   iyi geceler Özgür teyzecim ❤

 18. ÖZGÜR HANIM'CIM((ABLA)) dedi ki:

  Hayırlı sabahlar… Ben insan ahlakını çocukluktan beri gözlerler incelerim… Hanı bir söz var ((yedine ne ise yetmiştede odur)) bu sözün kanıtı ilk kendimizi ele alınca… 55…yaşta bile yeri gelir on yaş, yirmi yaş..davranışlar ahlak hep aynı değişen Allah’ın emaneti bedenin eskimesi…. Bazan kötü iyiye dönüşe bilir nasıl mı? Allah korkusu ve bu dünya’nın yalan oluşu… Allah kötüden muaf tutsun biz kullarını…Haya duygusunu kaybedenlerle… Yaşaması Allah korusun.. Sağlık sıhhatle musmutlu zamanlar kardeşim…

 19. Arzu dedi ki:

  Merhaba Asly adlaelerine saglyk .Ah benim saf ýürek adlalarym jemre ile javidan hiç bir zaman i olmijak talaz leýla öldikden sonra i olmady o ikide talazgibilerden kötüler hiç i olmaz görijeksiniz ordan kurtulmak için Reýhani kendierine koýjak Emir efendi vidiony izledi neapijak merak ediyorum

 20. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar. Hanım ablam ben yaşa doldukca insan akıllanır deyə biliyordum. Bence siz hakklısınlz. Kötü, Kötü bence. İyide iyi. Kötüye ne kadar yardlmcı olsan bile,yeməyib yedirtsen bile. O kendi hoyundan vaz geçmez bence. İyi insanlar da olmasa bizim halimiz ne olurdu bilmem artık .
  Nigar da para göz çıkdı. Para için herşeyi yapıyorlar. Para gelsin cebe her kötülüyü yapalım?
  Narinde bence istmezdi böyle olsun. Kendide biliyor babasızlık ne demek.
  Ne yapsa bence Narin yapıcak. O da Kemalın üstüne fazla gitmese iyi olur.
  Emir efendi nihayet izledin. Sen ne yapıcaksın çok merak ediyorum. Artık kurtarın Cemreni Talaz neler yapmış kıza. Ben yine çok kötü oluyurum. O da insan . Cemre .
  Cemre kendi kazdığı koyuya kendi düştü. Bundan sonra iyi ol. Kötülük yapma. Anneni bile kendi hırlarına göre kaybetdin. Bundan sonra güclü ol. İyi ol. Akıllı ol.
  Aslıcım analiz üçün teşekkür ederim. Ellerine sağlığ.
  Kendinize iyi bakın. İyi geceler.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler

 21. Anonim dedi ki:

  SELAM VE SAYGILAR

  A L L A H A EMANETSINIZ

  (ALI)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler

 22. Gozel dedi ki:

  Ay ne guzel sonunda Emir gordi videyoyi Cemre bulundy bakalym neler olujak

  1. K. dedi ki:

   Gûnaydin Gözelim.Nasilsin, askerimiz nasil? Selamlarimizi söylúyorsun degilmi?

 23. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar ablalarym nasylsynyz
  Aslicim eline saglyk canym.Cemre yapdyklarnyn cezasyny oduyor.haklysyn Hanym ablam bazy insanlar iylige oyle karşylyk veryolar.

  1. aslı dedi ki:

 24. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Hayirli sabahlar arkadaslar. Çok sag ol Aslim. Ellerine saglik. Evet ablacim haklisiniz,ama 21 çok gec degilmi? Insan hiç bir zaman degi$miyor, kendini degi$mi$ gibi gösterir. Evet her kese layik oldugu deger verilmeldir.Reyhanin ba$ina ne geldiyse safligindandir. Bu kadar da olmaz.

  1. aslı dedi ki:

 25. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. teşekkürler Aslıcım. Duyduğuma göre insanın 21 yaştan sonra degişmesi zor oluyor.Gerçekten belli bir yaştan sonra insan degişemiyor.Mesela Nigar. yeniden Cavidanın kölesi oldu.ona çalışıyor.halbuki Reyhanın ona hiç bir kötülüyü dokunmadı.aksine her zaman iyilik yaptı ona.Hakikatan kimseye layık olduğu degerden artık deger verilmemelidir.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi geceler ablacım, bir yere kadar doğrusun evet insan belli bir yaştan sonra değişmesi zor oluyor. Ne demişler “ağaç yaşken eğilir.” küçük filiz olan bir ağaca yön vermek, kırmadan incitmeden mümkündür ancak büyüdüğünde kalınlaşır ve şekil vermen zorlaşır. Çok zorlarsan kırılır. Çok hassas bir şekilde iplerle desteklerle yinede şekil verilebilir bir ağaca. Tıpkı ağaç gibi insanda çocukken değişir, bir yaştan sonra zorlarsan olmaz. Ancak ona destek olan elinden tutan doğru yolu gösteren biri veya birileri olursa değişir. Yeniden şekil alabilir. Allah dilerse her şey olur.
   Nigar, dediğin gibi Reyhan dan kötülük görmedi. Cavidan’ın kölesi oldu çünkü para onun gözünü kör etti. Para bitti eski Nigar oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir