Yemin Dizisi 136. Bölüm-137. Bölüm Özeti 9 Aralık-10 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 06 Ara 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisinde bir haftanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yemin dizisinde 2. sezon 13. haftasını da geride bıraktık.  Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 14. haftasında 136.bölüm 137.bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz. Ancak önce kısaca neler oldu bir özet geçelim. Reyhan Emir’in kaza yaptığı haberini Nigar dan duyunca çok kötü oldu. Emir’in odasına giderek hem ağladı hemde dua etti. Benim ömrümden al onun ömrüne var ama beni onsuzlukla sınama Allah’ım diyerek ve kısa bir süre sonra Emir’in ayakları göründü ekranda ağır ağır geldi odaya girdi. Reyhan Emir’i görünce çok şaşırdı. Hemde çok sevindi. Koşarak Emir’in boynuna sarıldı.

Bu sahneler tanıdık geldi mi size? bana çok tanıdık geldi. Ömer ve Zehra dersem, bir de uçak kazası haberi dersem, ne demek istediğimi çok iyi anlamış olursunuz her halde öyle değil mi? Emir ve Reyhan, Ömer ve Zehra’nın aynısı ama kamera açıları ve isimleri farklı, bir de Emir’in anne ve babası var. Ömer ise kimsesizdi baba ve annesi konakta yoktu. Annesi sonradan geldi konağa. Adını Sen Koy 141. Bölüm okumak isteyenler Adını Sen Koy Analizlerinden geçmişe bir yolculuk yapabilirler. 

Gelelim Yemin dizisinin yeni bölümde neler olacak sorusuna cevap vermeye.. Yemin Dizisi fragmanı yayınlandı mı? Dizi biter bitmez bir sonraki bölümün fragmanı hergün olduğu gibi bugünde yayınlandı.  Emir Reyhan, Cavidan Cemre ve Talaz üçlemesi, Kemal Narin Masal velayeti, Masal kimde kalacak? sorusunun cevabı var mı yeni yayınlanan fragmanda?

Yemin Dizisinin 136. 137. Bölümünde Neler Olacak?

Yemin dizisinde 2. sezon 14. haftasındayız. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 14. haftasında 136. bölüm 137. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz. Yemin Dizisi İkinci sezon 14. haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de..

Yemin Dizisi 136. Bölüm Özeti 9 Aralık 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 14. haftasında 136. bölümünde olacaklar şöyle; Yemin Dizisi Resmi Özet : KEMAL’E BÜYÜK ŞOK  Yemin dizisinde bugün Reyhan Emir tarafından köşeye sıkıştırılır. Kemal ise müfettişten olumsuz rapor alır.

Emir tarafından köşeye sıkıştırılan Reyhan, hiç ummadığı bir bilgiyle karşılaşır. Müfettişin olumsuz raporu Kemal ve Narin’i zor durumda bırakınca; Kemal, Masal’ı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

 

 

Yemin Dizisi 136. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Reyhan’ın kendisini sevdiğini biliyordu bunu da Reyhan’a sözleri ile söylüyor Emir. Beni sevdiğini biliyordum. İçimden bir ses hiç durmadan kulağıma fısıldayıp duruyordu beni sevdiğini biliyordum. Ne olursa olsun seni bırakmam artık der Emir Reyhan’a ve Reyhan yine suskundur.

Cemre, Talaz’ın ayaklarını zorda olsa yıkamaya çalışıyor. Talaz Cemre ye ayaklarını yıkatıyor bir leğenin içerisinde ve bu Cemre için çok zor oluyor. İnadına Talaz da leğendeki suyu Cemre’nin üzerine döküyor.

Emir, Reyhan’ın konakta yemek yemediğini öğrendiğinde bir hışımla salona gelir ve annesi ile yalnız konuşmak için Nigar’ı gönderen Emir, annesine Reyhan’a ne söyledin de bu evde yemek yemekten vazgeçti diye sorar. Sonra da Emir Reyhan ile başbaşa yemek yemek için odalarına çok güzel, çok özel bir masa hazırlatır. Reyhan’a sandalyesini çekerek oturmasında yardımcı olur. Reyhan mutludur. Emir ile birlikte güzel bir akşam yemeği yerler.

Kemal’in kızı Masal’ın velayetini dedesi almak istediği için dava açmıştır ve ara karar aldırmak için mahkeme günü erkene alınır. Kemal kendisinden kızını almamalarını, kızımın kalbinde onarılması zor yaralar açmayın, kızımı benden daha iyi sevebilir mi diye söyler. Hakimde kararını açıklar bakalım Masal kısa bir süreliğine de olsa babasından ayrı kalacak mı? Reyhan telefonda video izler, izlediği video da Emir’in gölgesi değil ki, bu video yalan mı der. Bakalım Reyhan kendisine oynanan oyunun farkına varıp, Emir ile konuşacak mı?

Yemin Dizisi 137. Bölüm Özeti 10 Aralık 2019 Salı

Resmi Özet: İzlediği videoyla şüphesinin peşinden giden Reyhan’ı bir sürpriz beklemektedir. Mahkemeden çıkan karar sonrası Kemal ve Narin önemli bir sınav verecektir.

Yemin Dizisi 137. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan telefondaki görüntüden gölgenin farklı olmasından şüphelenir. Cemre ile konuşmak ister. Emir de Reyhan’ın sürekli olarak telefonu ile ilgilenmesinden kiminle konuştuğunu merak eder. Bir an Reyhan öyle dalgın yürür ki, Emir ile çarpışır ve telefonu Emir’in eline düşer. Reyhan Cavidan hanıma Cemre ile konuşup konuşmadığını sorar. Cavidan da konuşmadığını söyler. Emir de bunu duyar ve Cemre yi neden aradığını sorar.

Kızının geçici velayetini kaybeden Kemal çok üzgündür. İçimdeki sesi duysaydın kulakların sağır olurdu, Masal’ı benden alırlarsa ben ne yaparım der. Hep birlikte balık tutmaya giderler. Narin de Masal’ın bu eve mutlu geri gelebilmesi için mutlu gitmeli der. Görevli gelir ve Masal’ı götürür. Emir, Reyhan’ın ne işler peşinde olduğunu merak eder, önce ondan habersiz telefonuna bakar, sonra da evden dışarı çıkan Reyhan’ın peşinden onu takip ederek ne yapmak istediğini öğrenmek ister.

İlginizi Çekebilir : Yemin 138. 139. 140. Bölüm Özeti

“Aslı”

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 136. Bölüm-137. Bölüm Özeti 9 Aralık-10 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 35 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın dostlar nasılsınız? çoluk-çocuk nasıl? teşekkürler Aslıcım.Yine neyise unutmuşum galiba.her halde anlayamadığım şu ki Masalın anne ve babası sağ ola-ola dedesi neden velayetini almak istiyor?görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, Masal’ın annesini hiç görmedik. Babası ile yaşıyordu. Bir dedesi çıktı ortaya Masal’ı almak istiyor. Talaz Kemal’e bir şekilde bulaşacak bu yolu bulmuşlar. Biraz mantıksız olmuş, bir çocuğun babası hayatta ve onun yanında yaşarken dedesi alması ne alaka? baba olmaz anne olmaz da çocuk başkasında kalır o zaman belki dedesi torununa sahip çıkmak için alır ama baba gayet güzel bakıyor.

 2. sajjad dedi ki:

  thank you Asli

  1. aslı dedi ki:

   good morning thank you

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Gúnaycim sag ol canim.Size de geçmi$ olsun.Evet canim zaman su gibi akib gediyor. Amin canim amin. Allah her kesin yardimcisi olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın ❤

 4. Günay dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar. Nasılsınız?
  İnşallah hərşey yolunda. Azeri ablam geçmiş olsun. Aslıcım sizler nasılsınız ?
  Allah yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. Evet ben de öyleyim. Hiç vaktim olmuyur. Koşdur koşdur. Vakit geçib gitdi. Akşamlar dizileri zor izliyorum. Yatıb kalıyorum. Allah hepimize yardımcı olsun. Şükür bizde iyiyiz. Çocuklar şükür çok şükür iyiler. Hastalık gitdi. Çok korkutdular bizi. Doktura gitdik herşey yolunda. İlac içiyorlar. O üzden hiç vaktim olmuyur.
  Dizini izlemiyorum . Reyhanla Emir barışmışlar. Cavidanln nazarı değmesin.
  Sırlar çıkıyor ortaya ?
  Kendinize iyi bakın.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Günaycım, Hayatın yoğun temposunda bir iyi, bir kötü ilerliyoruz. Amin canım benim. Seninle aynıyım. Yemin dizisini izlerken bir de bakmışım uyuyup kalmışım 🙂
   Ninni gibi geliyor mübarek.
   Çocukların iyileşmesine sevindim.

 5. Arzu dedi ki:

  Merhaba. Benim. Sevgili adlalarma i günler nasylsynyz ben iýim hepinize saglyk diliorum ene ene mutluluklar hep ýüzünizde gülümseme olsun .javidan jadiside haketdigni alsaýdy ozaman ben mutlyim

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Günaydın Arzu amin inşallah

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler arkada$lar. Haklisiniz zaman ve saglik getdimi getdi,geri dönü$û yok. Allah hepinize saglikli ömûr,rahatlik versin.

  1. aslı dedi ki:

   Herkese iyi geceler..
   iyi geceler canım, Ömrümüzden gelip geçenler, Sağlık da zamanda iyi geçsin inşallah. Amin..

   1. K. dedi ki:

    Amin in$allah canim benim. Iyi geceler.

 7. aslı dedi ki:

  Merhaba Özgür Teyzecim
  Sana da Allah rahatlık versin Özgür teyzecim,
  Sende ben gibiysen beni en iyi anlayanlardan biride sensin. Haklısın teyzecim bu hayatta bir sağlık, iki zaman çok kıymetli. İkisi de gitti mi gelmiyor.
  Ben anlamıyorum bazı insanları boş zamanım var diyorlar. Nasıl oluyor o boş zaman? Bende mi bir şey var benim boş diyebileceğim bir zamanım yok. Dolu dolu, hatta bir gün 24 saat ve bana yetmiyor. Üstüne bir kaç saat daha eklesek diyorum olmuyor.
  Amin teyzecim amin Allah kimseyi ağır imtihanlarla imtihan etmesin, kaldıramayacağımız yükleri omuzlarımıza yüklemesin amin.
  Teşekkür ederim ellerinden öpüyorum teyzecim ❤❤❤❤❤❤❤

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin arkada$lar. Amcamin selamini aldik ablacim.Bizim de selamimizi iletin lútfen. Ben de iyi olmaya çali$iyorum.Amin Allah hepimizin yardimcisi olsun.
  Özgûr abla Gözelimiz de gelir in$allah.

 9. Özgür dedi ki:

  Allah rahatlık versin. Tatlı uykular rüyalar güzel dostlar.. ((Gozel’imiz nerelerde acaba?))

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hanımlar hoş geldiniz nasılsınız. Amcanızın selamlarını kabul edin. Aslıcım sözümü geri aldım Cemrenin dediyini unutmuştum o yüzden. Talazın Cavidana göre kıza eziyyet etmesi bana göre inandırıcı degildi.Özgür hanım Allah razı olsun.tez-tez gelin.K.Azeri sağaldınmı?Allah yardımcın olsun.Arzucum arzun gerçek oldu,Reynanla Emir barıştılar. İyi geceler.Allah rahatlık versin.

  1. aslı dedi ki:

   Getirip gönderen sağolsun ablacım. Ellerinizden öpüyorum.
   Talaz’ın kendine göre haklı sebebi olunca Cemre ye eziyet etmesi inandırıcı oluyor.
   iyi geceler ablacım

  2. Özgür dedi ki:

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Özgûr abla.Amin, sizinle bahem.

  1. Özgür dedi ki:

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  2. Özgür Aslı'cım dedi ki:

   Allah rahatlık versin teyzesi…
   Kendini unutma bende öyleydim hala öyleyim… Sağlık gidince geriye dönülmüyor… Allah carasiz dert vermesin.. Hayırlısı ile karşılamayı nasıp etsin O’ndan gelene.. Başarılar kızımmm muckkkk

 12. Özgür dedi ki:

  İsim yazmasamda…. Bu yorum her birinize….. Hayırlı hafta sonu dileklerimle Her şey gönlünüzce olsun, ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri, sevdiklerizle birlikte…. Allah ‘a emanet olun…. Âminnn…

  1. aslı dedi ki:

   Amin ❤❤❤❤❤❤❤

 13. Özgür Aslı'cım dedi ki:

  Hayırlı hafta sonu dileklerimle.. Her şey gönlünce olsun teyzesiiiii… Hiççç önemli değil geç kalman analiz ve kendi özel hayatın derken cevap yazmadığın zamanda olabilir… Ben her şeye açığım… Ve çokkkk talısın MaşaAllah lã şerikeleh… Başarılar..

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba hayırlı akşamlar Özgür teyzecim
   Teşekkür ederim bilmukabele teyzecim.
   Nasılsın görüşmeyeli?
   Anlayışın için çok teşekkür ederim. ❤
   Kendimi unuttuğum zamanlar çok oluyor. Doktorum bile kızıyor bunu yapma kendine diye

 14. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba arkada$lar. Te$ekkúrler Aslim. Haklisiniz ablacim tekrar ayni sahneler sikici oldu artik.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım ben teşekkür ederim. İyi misin?

   1. K. dedi ki:

    Iyi gúnler canim. Ben iyi olmaya çali$iyorum. Sen nasilsin?

    1. aslı dedi ki:

     iyi geceler canım

 15. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Emegine saglık Aslıcım,ellerin dert görmesin.Anlamıyorum bu Talaz Cemreden ne istiyor.Resmen işkence ediyor kıza.Ben vur dedim sen öldürdün`e benzedi.Cemrenin ona bir kötülügü geçmedi ki.Aslında ona para kapısı açtı.Cavidanın fikri ne? Cemreyi öldürmekmi istiyor?Cemre daha fazla para teklif edip kurtula bilmezmi?Talaz ona ayak yudurdur,ne bileyim ne yudurdur.bu sahneler o kadar manasız ve ucuz sahnelerdir ki.çok şükür Emirle Reyhan bir araya geldiler.ama ASK-ni tekrar etmek devam ediyor.bence bu dizi de senaristin gönlünce degil.o zaman ASK-2 gelsin.olmazmı?

  1. Arzu dedi ki:

   Merhaba Hanm abla nasylsniz çemre haketti Reýhani küçümsediği gibi talazda öýle ýapio Reýhana neller neler çekdirdi javidanada talaz gibi birisi gelsin istiorum Aşk kazandı çoh mutlyim kendi aşgymi kazanmyşgibiim Reýhana Emire mutluluklar diliorum Allahym onlara nazar degmesin.Hepimizi Allah korosun sagol .

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar ablacım,
   sen nasılsın? Polad amcam nasıl selam söyle
   Cemre, Talaz’ın çocukluk yarasına dokundu. Geçmişini babasının ona söylediği acı sözleri hatırlattı o nedenle Cemre ye bu şekilde kötü davranıyor. Babasına duyduğu öfke nedeni ile geçmişinin çocukluğunun acısını Cemre den çıkarıyor Talaz.
   Cemre ona kötülük yapmadı ama söylediği bir cümle ile geçmişini, acı dolu geçen kötü günleri ona hatırlattı. Bu Talaz için telafi mümkün olmayan büyük bir acı. O acının öfkesini çıkarıyor. Ne Cemre, ne Cavidan Talaz’ın öfkesi babasına. Cemre de babasını hatırlattı.

   Cemre para ile kurtulamaz Talaz dan. O ayak yıkatma sahnesinin altında da Talaz’ın çocukluk anısı vardır. Cemre farkında olmadan Talaz’ın en büyük yarasına tuz basıp kanattı desem yerinde olur ablacım.

   ASK IN 2 gelse aynı ekip le ben hiç hayır demem.

   1. Özgür dedi ki:

    Evet teyzesi… Her kötü kalpli insan çocuklukta bir şeyler yaşamış olmalı.. Toparlayanı destek olanı yoksa.. Tüm savunmasız çocukları, hayvanları korusun Rabb’im.. Âminnn..

    1. aslı dedi ki:

     Evet teyzecim, ne yazık ki büyüdüklerinde kötü olan kişilerin geçmişlerinde, özellikle çocukluk döneminde yaşadıklarının çok büyük etkisi var. Eğitim anne karnında başlayıp, anne ve baba sevgisi ile büyümek üzere bir evde geçen sonra da okul, arkadaş çevresi olarak büyüyen bir ortamda. İlk çocuk anne ve babasından ne görüyorsa yada çocukken kiminle kalmış ve o kişinin yanında nasıl büyütülmüş ise büyüdüğünde etkisi görülüyor.
     Hayvanlar ağzı var dili yok masum canlılar onlar. Amin teyzecim amin. iyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir