Yemin Dizisi 133. Bölüm-134. Bölüm ve 135. Bölüm Özeti 4 Aralık-5 Aralık ve 6 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 03 Ara 2019 Analiz Yemin  0

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin seyircisini çıldırtmaya devam ediyor. Gerçeklerin bir türlü ortaya çıkmaması seyirciyi rahatsız ediyor. Kötülerin hep kazanıyor olması, İyilerin ise hep kaybeden tarafta olması artık rahatsız etmeye başladı.

Seyirci artık biraz iyilerin kazanmasını, kötülerin cezasını çekmesini istiyor. Hele hele Emir ile Reyhan’ın biran önce konuşarak gerçekleri Emir’in öğrenmesini istiyor.

Yemin Dizisinde Gerçekler Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Herkesin merak ettiği bu sorunun cevabını şuan kimse bilmiyor. Herkesin istediği artık Emir’in o cd yi izlemesi ve gerçeklerin ortaya çıkması. Ki, cd yi Cavidan hanım yüzüğü ile çizdi ve çalışmaz etti. Emir Cd izleyemedi. Reyhan’ın konuşması. Sürekli aynı şeyi seyretmekten insanlar sıkıldı. Biraz değişiklik olsa hiç fena olmaz.

Cavidan hanım kötülük yapan ve hep kazanan taraf. Cezasını çekmeyen, her istediğini elde eden, yaptığı kötülüklerle can yakan Cavidan hanım. Oğluna, eşi Hikmet beye zarar veren, kalp kıran, biri ve hep kazanan taraf. İnsanlar artık neler olacak diye merak etmiyor. Reyhan susar, Emir gerçekleri bilmez, Cavidan kötülük yapar. Resmen kördüğüm 134 bölümde neler olur? 132 bölüm tekrarı, 132 133 bu böyle tekrar tekrar devam eder gider. Nereye kadar?

Yemin Dizisinin 133. 134. 135. Bölümünde Neler Olacak?

Yemin dizisinde 2. sezon 13. haftasının son günlerindeyiz. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 13. haftasında 133.bölüm 134.bölüm ve 135. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon 12. haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de..

Yemin Dizisi 133. Bölüm Özeti 4 Aralık 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. Sezon 13. haftasında 133. bölümünde olacaklar şöyle;

YEMİN DİZİSİ 133. BÖLÜM ÖZETİ 4 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA

Yemin Dizisi Resmi Özet :

Emir, gerçekleri anlatması için Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. Cemre ise Talaz’ın elinden kurtulmanın yolunu aramaktadır.  Kemal ve Narin, kendi hataları yüzünden Oya’nın şüphesiyle karşı karşıya kalırlar.

Yemin Dizisi 133. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan, temizlik şirketinden gelen yeni işe gittiğinde Emir de o evdedir. Reyhan il konuşmakta kararlı olan Emir biran olsun Reyhan’ı yalnız bırakmaz. Emir Reyhan dan boşanmalarının gerçek sebebini anlatmasını ister. Anlatana kadar da burdayız diyerek öğrenmekte kararlıdır.

Reyhan her fırsatta Emir den kaçar. İşini yapar, cam siler, Emir de cam inceldi der. Reyhan cama çıkmak istediğinde ise, Emir Reyhan’ı tutar ve kendine çeker. Düşeceksin der. Deli gibi sevdiği Reyhan’ın canı yanması ister.

Cemre, Cavidan tarafından Talaz’a kaçıttırılmıştır. Talaz’ın çocukluğunda 9 yaşında iken babasının Talaz’a söyledikleri ve babasının Talaz’ı dövmek istediğinde vurma baba dediğini bir şekilde dalga geçerek Talaz’a hatırlatan Cemre, Talaz tarafından klozet temizlemeye mahkum edilir.

Narin’e laf atmaya çalışan adamın birine fena kafa atar Kemal ve o kadının kocasıyım ben diyerek Narin’i sahiplenir. Narin ile de konuşur. Bu mahalle tekin değil, sen buradayken aklım sende kalıyor der.

Cemre ye maşallah erkek gücü gelmiş, kocaman Talaz’ı aldığı gibi yere fırlatıp telefonu alıp kaçan Cemre Emir’i arar. Emir ben dediğinde, Emir evet seni dinliyorum der, gerisi yoktur. Bakalım Cemre yerini söyleyebilecek gibi yoksa Talaz kafasına vurup bayıltacak mı?

Gülmeye hazır olun, Nigar kocasının ondan habersiz onun paracıklarını sakladığı depodaki sobayı eskiciye satmış gitti 200 bin liracık. Şimdi de hesap kitap yapmış Nigar Cavidan da bir milyon tl para istiyor. Olur hemen derhal Nigar hanım başka bir arzunuz? Onu hangi eskiciye verecek kocanız. Sayenizde eskici zengin oldu.

Emir, gerçek aşk bir kere çalıyor insanın kapısını diyerek elektrikli süpürgenin fişi ile Reyhan’ı dolayıp kendine çeker. Aşık Emir. Aşk bitmiyor der.

Yemin Dizisi 134. Bölüm Özeti 5 Aralık 2019 Perşembe

Resmi Özet:

Emir’i arayan Cemre, tüm gerçeği itiraf etmeye zorlanır. Reyhan ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Kemal ve Narin’in arası düzelmek üzereyken gelen misafir her şeyi alt üst eder.

Yemin Dizisi 134. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

İşler iyice sarpa sarmaya başladı. Cavidan bu kez de Reyhan’ı öldürmek niyetinde seri katile bağlamış durumda kadın.

Emir ve Reyhan, Emir’in arkadaşının evinde geceyi geçirirler. O gece de eve hırsız girer. Reyhan’ı esir alarak paralarının yerini sorar. Reyhan da şurda paralar diyerek adamı iter ve kaçmak ister. Adam Reyhan’ı yakalamak ister, Reyhan bırak beni diye bağırınca Emir uyanır. Reyhan’ın yanına gider. Reyhan korkudan Emir’e sarılır.

Emir Reyhan’a kendi eli ile su içirir. Daha ne kadar uğraştıracaksın beni, halbu ki konuşsan bütün düğüm çözülecek. Senin bildiğin, benim bilmediğim şey ne? der.

Cavidan Talaz’ın yanına gider. Cemre ile aynı odada kalınca Cemre Cavidan’ı bırakmak istemez.  Cavidan yine bir şekilde oradan çıkar, beddualar ederek gider.

Talaz, Kemal’i bitirmekte kararlıdır. Kemal’in sekreteri Yonca sayesinde Narin’in ayrı evde kaldığını öğrenir. Masal’ı kaybetmesini istediği için bunu bir fırsata çeviren Talaz, gece Kemal ile Narin’in kavga ederek ayrıldıkları anı o evi telefonuna kaydeder. Sabah olunca Sosyal hizmetlerden görevli bayan gelir. Kemal, kızını kaybedecek olmanın korkusu ile Narin’i biran önce eve götürmek ister ama Narin yeter artık derken görevli memur gelir.

Emir, Reyhan’ın Cemre’nin adını duydukça gerildiğini fark etmiş, bunu sanırım arkadaşına söylüyor. Biraz ısrar edersem söyleyecek gibi der. Bu esnada uyuyan Reyhan’ı yastık ile boğup öldürme derdindedir Cavidan. Bakalım Reyhan’ı kim kurtaracak?

133. Bölümde Neler Oldu? 

Emir Reyhan ile konuşmakta kararlıdır. Boşanma sebepleri neler bunu bilmek istediği için, Süheyla hanımın cd den bahsettiğinde bir türlü izleyemediği o cd içinde ne olduğunu bilmek isteyen Emir, Reyhan’ı arkadaşının evine temizlik yapması için çağırır. Reyhan eve gider ama evde Emir vardır. Emir konuşmak istedikçe Reyhan susar. Emir de konuşmadan bu evden gitmek yok der ve gece yi o evde geçirirler.

Talaz, Cemre ye klozeti temizletir. Sonra da eli ile pilav yemesini ister. Bu sahne oldukça zor bir sahneydi. İzlerken bile ben kötü oldum. Çekerken nasıl zorlandılar Yemin dizisi oyuncu kadrosu Allah bilir.

Vur dedikçe öldürüyorlar resmen ortası yok mu bu dizinin?

Yemin Dizisi 135. Bölüm Özeti 6 Aralık 2019 Cuma

Resmi Özet:

Cavidan’ın planından habersiz olan Reyhan, Emir hakkında gelen haberi öğrendiğinde neye uğradığını şaşırır. Köşeye sıkışan Kemal ve Narin, müfettişi evliliklerine ikna etmek zorundadır.

Yemin Dizisi 135. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Emir’in odasında uyurken rüyasında Emir’i görür ve Emir’in gitmemesini ister. Gitme her şeyi söyleyeceğim dediğinde, Cavidan hanım odadadır ve Emir’in arkadaşı ile konuştuğunu duyduktan sonra, Reyhan’ın her şeyi anlatacağını düşünerek onu yastık ile boğmak konuşmasına bu şekilde engel olmak ister. O esna da Emir de Reyhan için ekmek arası hazırlamış odaya girmek üzeredir. Cavidan hanım oğlunun geldiğini fark eder. Vazgeçer.

Emir Reyhan elini tutarak tamam geçti diyerek onu uyandırır. Reyhan gitmek istediğinde Emir artık dayanamaz ve derdin ne senin ha diyerek bağırır. Sen sustukça hiç bir şey düzelmeyecek göremiyor musun? der. Cavidan hanım ise, kendisinden para isteyen Nigar’a tuzak kurar ve çalışma odasındayken gizli kamera koyar. Nigar polise gitmek aptallık olurdu der. Konuşur ve Cavidan da bunları kayıt altına alır. Sonra da Nigar’ı tehdit eder. Bu sayede kendisinden para koparmak isteyen Nigar dan bir şekilde kurtulur.

Kemal’in Narin ile ayrı yaşadıklarını öğrenen sosyal hizmetler bu evliliğin gerçek olmadığına kanat getirir. Narin de Kemal’in elinden tutarak kararınızı vermeden önce bizi bir dinleyin der. Kemal ve Narin üzgün eve dönerler. Kemal çok üzgündür. Narin de bu hayatta tek çaresi olmayan ölüm onun dışında her şeye çare var der. Bu söz bana çok tanıdık geliyor. Bunu bir sohbetimiz de arkadaşlara ben söylemiştim Narin den duymak ilginç geldi.

Hayda, Nigar konakta Reyhan’a Emir bey kaza yapmış der. Nedense ben pek inanmadım. Bu da Cavidan’ın bir oyunu olarak karşımıza çıkarsa hiç şaşırmam. Nede olsa Cavidan Nigar’ı elindeki görüntülerle tehdit ediyordu. Nigar dan kurtulduktan sonra Reyhan dan sonra da Cemre den kurtulmak isteyen Cavidan, Cemre yi Talaz ile, Nigar’ı kamera görüntüleri ile susturduğuna göre Reyhan’ı da bu kaza haberi ile susturacak gibi bakalım bunun altından ne çıkacak? Emir kaza yaptı mı?

Emir’in Reyhan’a oynadığı bir oyun da olabilir. Reyhan gerçekleri söylesin diye Emir’in Reyhan’a oynadığı bir oyunda olabilir ki bu ihtimal daha yüksek bence öyle. Kaza süsü ile Reyhan’ın ağzından laf alan Emir.

İlginizi Çekebilir: Yemin Dizisi 136. Bölüm-137. Bölüm Özeti 

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 133. Bölüm-134. Bölüm ve 135. Bölüm Özeti 4 Aralık-5 Aralık ve 6 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 13 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar arkada$lar. Gûnaycim geçmi$ olsun. Bu aralar her kes hasta,ben de ayni durumdayim. Acil $ifalar her kese.
  Aslicim sag ol,var ol canim. Insan beyninde ne kadar kötû dû$únceler var? Bu dü$únceler iyi i$lere yönelse neler yaratir insan.Cavidanin kafasinin içini deyi$mek gerek yeter artik. Bu kadari da fazla.

 2. Günay dedi ki:

  İyi cumalar. Nasılsınız? İnşallah her şey yolunda. Çocuklar biraz hasta başım onlara karışık.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli cumalar arkada$lar. Hayirdi in$allah.neredesiniz?

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar. Evet ablacim haklisiniz,ama yaptigi hatadan netice çikarmak ne Cavidan,ne de Cemre kimilere göre degil ne yazik ki…

 5. Anonim dedi ki:

  yeter gina getirdiniz hep aynı sahneler artık izlemek istemiyorum

 6. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Çok teşekkür ederim Aslıcım.Ben bir şeye şaşırıyorum.İnsan belalarla yüz-yüze kalanda düşünüyor ki hanki günahlarıma göre böyle oldu.Cemre anne itirdi.bu müsibetten ders almayacakmı? kötülüklerine devam edermi sizce?
  Cavidan ise artık cinayetkardır.Kızının, eşinin hasta olmasına rağmen öz modundadır.Biricik kızı hastane köşelerinde.Bir kez kızını görmege gitdigini görmedim.Böyle taş kalpli anne olurmu?
  Günlük dizi olsa da olayların bazen yersiz uzadılması izleyicini yoruyor.her şey ölçüsünde gözeldir.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım,
   Her insan senin benim gibi düşünmüyor ki, Bu çok derin, çok hassas bir konu. Nerden tutsan keskin bıçak. İnanç meselesi. İnanan, Allah dan korkan Hiç Cavidan gibi yapabilir mi? Cemre hadi yaşı küçük Cavidan’a göre. Az biraz farkına vardı şeytan diyor Cavidan’a. Peki ya Cavidan? kızı, eşi, oğlu, Cemre, şimdi de Reyhan, belki ilerde Nigar sonu yok.
   Para, makam hırsı gözünü kör etmiş Cavidan’ın. Bütün derdi para. Kızını hatırlamıyor bile. Böyle anneler var. Daha çocuğunu bebekken çöpe atan anne olabilir mi? oluyor ne yazık ki.

   Cemre, pişman annesi öldükten sonra bir şeylerin farkına vardı ama giden annesi gelmiyor ne yazık ki.
   Herşeyin azı karar, çoğu zarardır der büyükler. Doğru da söylemişler. Bu dizi içinde geçerli.

   1. Arzu dedi ki:

    Merhaba ablalarym nasylsynyz javidan öýle bir körolmuş paradan hiç hastalık başina gelmijekgibi aýle herzaman gerekmijek gibi çocuklar aýle her ynsanin zenginligi para dil benim fikrim jemre gelirsek ynsan haatasyny anesini kaýpedip añlyjaksa ozaman hiç añlamasyn

 7. Özgür dedi ki:

  Hayırlı sabahlar ve tüm gün her şey gönlünüzce olsun.. Aslı’cım, Gozel kardeşim, KAzeri, hanım abla, xanım, Günel’ cim, Günay’cım… Ve sayın yönetici İkbâl bey… Sağlıklaaaa başarılar.. ((Sayfa için teşekkürler teyzesiiiii)

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Özgür teyzecim. Hep geç mi kalıyorum?

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin. Te$ekkürler Aslicim. Ellerine saglik. Reyhana artik sinirlenmemek múmkûn degil.konu$sana artik Reyhan,daha kimler zarar görecek.
  Ay sag ol seni Nigar.Iyi yaptin sen de,kocanda. Eskici sobanin içerisine bakmadan satarsa yandi.Paralar gidecek.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım, sağol.
   Taş olsa çoktan çatlamıştı. Reyhan kendince iyilik yaptığını sanıyor ama en çok zararı kendisi susarak veriyor. İletişim konuşarak olur. Susarak değil. Bu dizinin sorunu iletişimsizlik.
   Sobanın içinde para saklamak? Nigar da görülmüş.

   1. K. dedi ki:

    Iyi gûnler canim.Evet haklisin, konu$ulmazsa sorunlar nasil çözûlúr? Çözûlemez. Hakikatan Nigar çok güzel yerde para saklami$.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir