Yemin Dizisi 131. Bölüm ve 132. Bölüm Özeti 2 Aralık-3 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon

Yemin dizisinde 12. haftayı da geride bıraktık. Aralık ayına girdiğimizde Yemin dizisi de 13. haftasına giriş yaptı.

2 Aralık pazartesi günü 131. bölümü ile ekranlara gelecek olan Yemin dizisinde son dakika gelişmeleri olacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz.

Son dakika da Süheyla hanım Emir ve Reyhan ile konuşmak isterken araba çarptı. Ben ölüyorum diyerek cd çok önemli dedi. Cuma günü 130. Bölüm yayınlanmadan önce sayfayı açtığım için bu sizler kadar bana da sürpriz oldu ama tahmin edebiliyordum Süheyla hanımın başına bir şey geleceğini ama bunu bir kaza olarak düşünmemiştim. Süheyla hanım öldü. Ve diziden ayrıldı.

Ayrıntıları yazımızda okuyabilirsiniz. Sizde düşüncelerinizi yazabilirsiniz

https://dizibilgi.tv/yemin-dizisi-suheyla-oldu-mu/

Nede olsa Süheyla hanım kızı Cemre’nin konakta fazla vakit geçirmesini istemediği için yurt dışına gitmesini istemiş, kredi kartlarını, arabasının anahtarını almış, kızını evden uzaklaştırmaya kararlı olan Süheyla hanım kızının arabasında cd yi de bulup izlediğinde Emir’in birisini vurduğunu görmüştü. Reyhan’ın eve temizliğe gittiğini de bilgisayarda gören Süheyla hanım artık kızını durdurmak daha fazla ileri gitmesini istemediği için evden uzaklaştırmak istiyordu.

Emir ile de konuşarak Reyhanın neden ondan boşandığını anlatacaktı 130. bölümde. Emir ile Reyhan’ın boşanmasına Cavidan hanım sebep olmuş, Süheyla hanımda sen sebep oldun, yaptıklarını herkes öğrenecek diyerek gerçeği Emir’e anlatacağını ima etmişti. Ok yaydan çıkmıştı artık, Cemre ile Cavidan hanımın yaptıklarını Süheyla hanımda biliyordu.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz Yemin Dizisi 131. Bölüm ve 132. Bölüm Özetini aşağıda okuyabilirsiniz. Sizlerde dizi ile ilgili düşüncelerinizi, yorumlarınızı bizlerle paylaşarak sohbetimize katılabilirsiniz.

Yemin dizisinde 2. sezon 13. haftasındayız. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 13. haftasında 131 ve 132. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon 13. haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de..

Yemin Dizisi 131. Bölüm Özeti 2 Aralık 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 13. haftasında 131. bölümünde olacaklar şöyle;

YEMİN DİZİSİ 131. BÖLÜM ÖZETİ 2 ARALIK 2019 PAZARTESİ

Yemin Dizisi Resmi Özet :

Yemin dizisinde bugün Süheyla büyük bir kaza geçirir. Emir ise kendisinden gizlenen sırrın peşine düşer. Emir bu sırrı öğrenebilecek mi?

Süheyla’nın geçirdiği kaza herkesi şok ederken Emir, kendisinden saklanan sırrın peşindedir. Kemal’in ona ayrı ev tuttuğunu öğrenen Narin güç de olsa bir karar verir. Kemal, kendisini affettirmeyi başarabilecek midir?

Yemin Dizisi 131. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan ile konuşur ve Süheyla hanım bir cd den bahsetti. Benim bilmediğim ama senin bildiğin ama o her ne ise şimdi söyleyeceksin bana der. Reyhan yine suskun, yine sessiz olanları anlatmaz.

Cemre annesinin onu bırakmasından sonra bir de kaza geçirdiğini öğrenir. Sanırım Süheyla hanım öldü. Bunu Pazartesi günü öğreneceğiz. Ancak Cemre o eski Cemre değil. Çok sinirli öfkeli, saçı başı dağılmış, Cavidan hanıma çok öfkeli, Allah senin belanı versin, şeytansın sen şeytansın diyor telefonda.

Narin kendisi için ev tuttuğunu öğrendiği Kemal’in evinden gitmek ister ama Kemal burda kal diyerek gitmesine izin vermez. İstesen de gidemezsin çünkü evi iptal ettim der. İstediğin kadar kalabilirsin der.

Cemre, Cavidan hanım ile konuşmak için konağa gider. Senin sonunu getireceğim mahvedeceğim seni der ve sevgili oğlun her şeyi tek tek öğrenecek der. Tehdit eder Cavidan’ı.

Emir’in eline cd ulaşır ve çalışma odasında cd yi bilgisayara takar, bakalım bana söyleyemediğin ayrılık sebebimiz neymiş der. Reyhan da kapı önünde o videoyu izlerse diye endişeli bir halde beklemektedir. Bakalım sonunda Emir cd yi izleyecek mi?

Yemin Dizisi 132. Bölüm Özeti 3 Aralık 2019 Salı

Resmi Özet:

Süheyla’nın çantasındaki Cd’yi açan Emir, gerçeği öğrenmeye çok yakındır. Kemal ve Narin’in arasındaki kavga ise sırların açığa çıkmasına sebep olacaktır.

Yemin Dizisi 132. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir çalışma odasında Süheyla hanımın çantasında olan ve buluşmak istediğinde söylemek isteyip de kaza olduğu için söyleyemediği gerçekleri öğrenmek için cd yi bilgisayara takar. Görüntüleri izlemek ister. Cd açılmaz sanırım Emir Cd den görüntüleri göremedi. Reyhan ile çalışma odasında, Süheyla hanım bu cd içindekiler için buluşmak istedi,  bilip de söyleyemediğin şey ne konuş der. Reyhan susar.

Cavidan hanım, Cemre’nin Emir ile konuşmasına engel olmak için Talaz dan yardım ister ve Cemre yi kaçırtır. Cemre de Talaz’ın karşısında dimdik durur. Talaz’ı sinir etmek için erkekliği öğretemediler mi der. Talaz gururuna yediremez, çok sinirlenir. Masa sandalye dağıtır ortalığı.

Nigar Cavidan hanımı tehdit ederek aldığı paralarla kendisine kıyafetler alır. Hemde Cavidan hanımın sevdiği markanın yeni koleksiyonundan alır onu giyer. Çalışma odasında olan Cavidan hanım Nigar daki bu kıyafeti görünce çok şaşırır. Nigar artık Cavidan hanımla aynı marka giyiniyor. Güler misin ağlar mısın Cavidan hanım?

Narin Kemal’in gitme kal demesine rağmen evden gider, eski evine yerleşir. Kemal de gece kontrole gittiğinde Narin ona yabancı diyerek arkadan kafasına tava ile vurur. Kemal bayılır. kendine geldiğinde kafası ağrıyordur. Narin de, kendimi korumak için kusura bakma der.

Emir yine çok kızgın, Reyhan’a benden hiç bir şey saklamadığına yemin et der. Ya Yemin et, seni sevmedim diye ayrıldım diye Yemin et diye bağırır. Reyhan suskundur konuşmaz. Ne Yemin miş, her şeye yemin et diyor. Reyhan da susuyor.

Hadi biraz havamız değişsin, analiz yazdığım zamanlarda yaptığımı yapalım. Cavidan’a bir şarkı gönderelim.

BURAK KUT HOPPA ŞARKI SÖZLERİ

HOPPA HOPPA (CAVİDAN)

Bir delişmenlik bir havailik
O ne öyle bir garip cins hareketler ne?
Bir şımarıklık bir boş züppelik
Yaşına uygun düşmeyen hafiflikler ne?

Bir oynaksın bir fingirdeksin
Sanki dünyada tek güzel sensin
Bir dediğini hiç iki etmedi
Oysaki kafa koparmakmış derdi

Dön de bir bak haline
Başka saf bul kendine
Davul bile dengi dengine
Bilmez misin?
Bizim orada öyle derler
Helal süt emmiş mi derler
Senin gibisine ne derler
Bilmez misin?
Hoppa derler

Hoppa derler hoppa hoppa

Eli işte gözü oynaşta
Yalan dolan hile hurda
Parmağında oynatır valla
Şıpsevdi kalbi hoppa
Yaramaz aklı hovarda
Daima fikri firarda
Ayakta uyutur valla

Bir değişkenlik bir laubalilik
O ne öyle artistik hareketler ne?
Bir ukalalık bir boş boğazlılık
Başına buyruk tekdüze tuhaflıklar ne?

Bir çok kabasın bir centilmensin
Sanki dünyanın merkezi sensin
Enayi gibi hiç fark etmedi
Oysaki para koparmakmış derdi

Dön de bir bak haline
Başka saf bul kendine
Davul bile dengi dengine
Bilmez misin?
Bizim orada öyle derler
Helal süt emmiş mi derler
Senin gibisine ne derler
Bilmez misin?
Hoppa derler

Hoppa derler hoppa hoppa

Eli işte gözü oynaşta
Yalan dolan hile hurda
Parmağında oynatır valla
Şıpsevdi kalbi hoppa
Yaramaz aklı hovarda
Daima fikri firarda
Ayakta uyutur valla
BURAK KUT

 

İlginizi Çekebilir Yemin Dizisi 133. 134.135. BÖLÜM ÖZETİ

“Aslı”

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 131. Bölüm ve 132. Bölüm Özeti 2 Aralık-3 Aralık 2019 Fragmanı 2. Sezon (31 Yorum)

 1. Gûnaydin dostlar.Her birinize te$ekkûr ediyorum.Amin in$allah.Tüm askerleri allah korusun.
  Günaycim geçmi$ olsun.Ben de ayni durumdayim.Açil $ifalar tûm hastalara.

 2. Gunaydynlar hayirli sabahlar canlarym
  Hanym ablam evet konuşyorum her gun teşekkul ederim
  Arzujum cok sagol canym
  Gunaycim gecmiş olsun allah acyl şifa versin canym
  Kamili ablam inşalla sizinkide sag salym donsun canym ablam

 3. Merhaba kızlar.hoş geldiniz.Aslıcım yine yoğunmusun?K.Azeri yegenin sag-salim gitsin dönsün inşallah.
  Gözelcim askerden haberin varmı? Günaycım geçmiş olsun.kekotu çayı iyi gelir.Kendinize iyi bakın.

  • Hayırlı geceler ablacım, ne kadar yoğun olursam olayım her zaman size ayıracak zamanım var biliyorsun. Sen nasılsın? Polad amcam nasıl?
   iyi geceler tatlı rüyalar ablacım.

 4. Iyi geceler Gözelcim. Sag ol canim. Amin in$allah,senin askerin de gelecek,çok az kaldi.

 5. İyi akşamlar . Nasılsınız arkadşalar?
  Ben çok hastayım. Qrip oldum. Nefes alamıyorum. İlac kullanıyorum. Şimdi çocuklar hasta. O üzden gelemiyordum. Temperatorları çok yüksek. Kız biraz iyi. Oğlan şimdi hasta. Allah tüm hastalara acil şifalar versin. Amin

  • Günaycım geçmiş olsun canım. Ortalıkta salgın var sanırım herkes hasta. Ateş önemli ılık duş aldır. El ve ayak bileklerine, koltuk altlarına ıslak havlu koy.

 6. Aslicim eline saglyk şarky cok guzel tam Çavidana yazylmyş gibi.bence Suheyla hanymy Cavidan oldurtdi.Cemre degişijekmi sizce.ben pek inanmiyorum

  • Süheyla hanımı bende Cavidan’ın öldürttüğünü düşünüyorum. Şarkıyı beğenmene sevindim canım

 7. Hayirli akşamlar canlarym
  Kamili ablam hoş geldin cok sagol cok teşekkul ederim ablamyzyn hafyzasyna hayranym.Kamili ablam yegenin hayirlisi ile gidip gelsin inşalla

  • Gözel abla ikidogdun ben bilmiodum nezaman dogan günüi. Merhabaler Kamile abla esgere gideniniz sagaman gelsin .çavidan bile jemre hiçbir zaman i olmijak kötüler hep kötü galjak

 8. Merhaba ablacim.Nasilsiniz,
  Polad amcam nasil? Ablacim aslinda Gözelimizin dogum gûnùnú $imdi kutlamamiz iyi oldu.2 kez kutlami$ olduk. Böylesi daha iyi…
  Ne ayib ablam,öyle olsa elbette söylerdim.Evet ablacim,dostlar bizi resmen unuttular.Çok gûman yeni bir ASK lazim.

 9. Hayirli gûnler arkada$lar. Nasilsiniz?Gözelim gecikmi$ olsak da dogum gûnún kutlu olsun. Bizim ablamiz bir tanedir,hatirlatti
  Evet Aslicim dostlar bizi unuttular. Benim yegen asker gedecek.Ocak ayinda. akrabalar bir yere toplandik.3 gûnûm onlarla geçdi.

   • Iyi ak$amlar canim. Çok sag olasin. Çok te$ekkûr ederim. Amin canim benim,amin in$allah. Allah tûm askerleri,tüm evlatlari korusun. Iyi geceler.

 10. Günaydın gelenlere selam olsun.gelmeyenler de gelirler inşallah. nasılsınız hanımlar. Gözelcim sen Allah bağışla. seni bir ay küçültmüşüm. yaşlılık işte.
  Aslıcım arkadaşların dönmesi için yeni bir ASK lazımdır belki?
  Kamile duymasın ayıp olur şiir sever arkadaşı önceler Kamilenin oğlu sanmıştım nedense.her ikisinin de yaşı 24 idi belki o yüzden. sonra düşündüm ki öyle olsaydı deyerdi bize.
  Aslıcım arkadaşlarımız hiç mi özlemiyorlar bizi? biz özlüyoruz ama hepsini. Hafta içi 5 dk bize ayırın ne olursunuz? inşallah görüşürüz.

  • Hayırlı akşamlar ablacım, bizim burda olma sebebimiz ASK. dizisiydi. O dizi sayesinde tanıştık. Bizim için özel o dizi. Ne günler, ne geceler geçirdik acısı tatlısıyla. Çok arkadaşımız dizi bitince dağıldı. Haklısın yeni bir ASK dizisi lazım da hani yapan nerde?
   Birde o şiir sever arkadaş vardı. Ona o ismi ben vermiştim. Bir masal gibi, bir rüya gibi hepsi geride kaldı.

 11. Iy akşamlar canlarym nasylsynyz
  Kamili ablam Ozgur ablam nerdesiniz
  Hanym ablacim cok teşekkul ederim dogum gunumin kasym olduguny hatyrlamyşsyn 30 dil 1 na cok mutly oldum hatyrladygyn icin amin ablacim amin
  Aslicim sanada teşekkuller birtanem

 12. Hayırlı akşamlar arkadaşlar.
  Kamilecim nerelerdesin?
  Bizim bir zamanlar Rada arkadaşımız vardı, Gözel’imiz vardı. Betülümüz, Nesrinimiz, Lale Türkmenimiz Ayan Zehramız,xanımız, Murat abi, Cesur ah Cesur nerelerdesin,Günel, Mersinli Ela,Aytaçımız, şiir sever arkadaş,bu liste uzar gider, nerelerdesiniz arkadaşlar? iyisinizdir inşallah.

  • Haklysyn Aslim nerdeler kaşka hepsi gelseydi hele Çesur ah Çesur nerelerdesin nasylsyn hayatyn nasyl oldy kendini cok sevdirdi gercekden kardeşim hiss etdim inşalla iy mutlusundir

   • Hayırlı akşamlar Gözelcim, bilmiyorum nerdeler?
    Cesur ah Cesur ah. Ondan bir haber verecek kimsede yok kendisi gelse ben geldim dese ne güzel olur.

 13. Das ist traurig das die guten gehen aber die bösen bleiben wie lange wird so gehen ich verstehe den Autor nicht was will er damit bezwecken bitte lieber Autor hör damit auf beende dieses spiel las endlich Emir und Rehan glücklich werden
  Lieben Gr

  • Hallo,
   Ich denke, der Autor versucht zu erklären, dass das Gute in diesem Leben nicht sofort gewinnen und nicht glücklich sein kann.

 14. Merhaba çok sevdigim insanlar nasılsınız? Teşekkürler sana Aslıcım. her şeyi güzel-güzel inceliyorsun.Ben Cemrenin düzelecegine umud ederim. Cavidan ise olsa-olsa pişman ola bilir.Oysa pişmanlık elden giden zamanı geri getiremiyor maalesef.
  Gözelcim bu gün dogum gününmü? Tebrik ederim.Seni sevenlerle ve sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür sürmeni diliyorum.Çocuğun sag-salim dönsün ve bütün arzuların gerçek olsun inşallah.

  • Merhaba ablacım, bende seni çok seviyorum. Uykusuzum 🙂
   Sen nasılsın?
   Gözel’in doğum günü mü? canım Gözelcim doğum günün kutlu olsun canım.
   Rada gel artık. Bir ses ver. Odun Emir de eskiden Ömer’e odun dediğin gibi. Cesur gibi gittin gelmiyorsun

 15. İyi günler. Hakikatan öldümü?
  Yazık oldu kadına. Cavidanla Cemrenin eseri işte bu. O kadar kötülük yapdılar. Reyhanı öldürəmədilər. Amma Süleyha hanımı öldürdülər. Çok iyi kadındı.
  Hayatda böyle. İyiler erken gider. Kötüler hep yaşar.
  Bu ssenarist ne yapmaka çalışıyor hiç anlamıyorum. Bence sezon sonuna kadar bu saçmalıklar sürücek.

  • İyi akşamlar Günaycım,
   Süheyla hanıma hayat veren Tuğçe hanım diziden kesin olarak ayrıldı. O nedenle de Süheyla hanım öldü.
   Hayatta böyle dediğinde haklısın. İyiler hep kaybeden tarafta.

 16. Gýnaýdyn Asly şöýle oljagny biliodum ben hikmet beý gibi ýatakda ýatar sölejeklerni soýle bilmez die ama bununku fazla oldy suleýha Hanm ibir ynsandy nasyl oldu jemre gibi çojuk ondan dogmuş jemre javidanin kyzy olsa daha i olurdu .Şimdi Emir ene gerçekleri ovrenmijekmi .

  • İyi akşamlar Arzu, Emir cd yi buldu. Bilgisayara taktı izleyecek de bakalım biri çıkıp izlemesine engel olur mu? yoksa izleyip gerçekleri öğrenir mi pazartesi yada salı günü öğreniriz.

 17. İyi akşamlad. Bence Süleyha hanım söyleyemez. Cemreden ne desen beklenir. İntihara kalkışmasın☺