Yemin Dizisi 13. 14 ve 15. Bölüm Özeti 6-7-8 Mart Fragmanı

Burak 06 Mar 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Yemin, 13. bölümü ile 6 Mart 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 13.14. ve 15. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilir, Sayfamızda bulunan Fragmandan da izleyebilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 13. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 13. Bölüm Özeti 6 Mart 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 3. haftasında 13. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR’İN ÖFKESİ DİNECEK Mİ?

Cavidan ile Cemre’nin tuzağına düşen Emir, Reyhan’a konağı zindan eder. Ne ile suçlandığını bile bilmeyen Reyhan, büyük acı içindedir.

Cemre ve Cavidan’ın acımasız planın kurbanı olan Reyhan, Emir’in davranışlarını gördükçe çok üzülür. Annesinin kurduğu kumpasa inanan Emir, öfkesini kontrol edebilecek midir? Öte yandan, Masal için evde kalmayı kabul eden Leyla ise diken üstündedir. Herkesten sakladığı sırrını hiç kimse öğrenmemelidir. Leyla’nın herkeslerden sakladığı sır nedir? ve ortaya çıkacak mıdır?

Yemin Dizisi 13. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ile Reyhan akşam düğün davetine gideceklerdi ama Cemre ve Cavidan hanımın hain planı yüzünden davete gidemediler. Sebep; Emir, Vural’ın Reyhan’a gönderdiği ama Reyhan’ın haberi olmadığı mesaj. Emir çok sinirli ve Reyhan neye sinirlendiğini bilmiyor.

Arkadaş olma bahanesi ile güvenini kazanan Cemre, Reyhan’ı sırtından vuruyor. Kemal bey, Leyla yı eve getirmek isterken yine kavga ediyorlar. Masal haklı bu baba ile ne konuşacaksın diyerek Kemal’i iyice kızdırıyor Leyla.

Ve bölümün en önemli sahnesi, Suna Reyhan ile konuşuyor ve büyük bir hata yaptığını söylüyor. Bakalım resmini Vural’a gönderdiğini söyleyebilecek mi? yoksa annesi veya Cemre engel olacak mı?

YEMİN 13. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 14. Bölüm Özeti 7 Mart 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 3. haftasında 14. bölümünde olacaklar şöyle;

CAVİDAN, REYHAN’I TUZAĞINA DÜŞÜREBİLECEK Mİ?

Yemin dizisinin 14. bölümünde Cavidan’ın iftirasına uğrayan Reyhan kendisini aklamak için harekete geçecektir. Ancak Cavidan yeni bir tuzak kurarak Reyhan’ın önünü kesmeye çalışır.

Çok çirkin bir iftiraya uğrayan Reyhan, Emir ile konuşarak ona gerçeği göstermek ister. İçi hala soğumayan Cavidan hanım ise, şeytanın bile hiç aklına gelmeyecek yeni bir oyuna niyetlenir. Peki Reyhan iyi niyetinin kurbanı mı olacak? Diğer yandan Kemal’in odasında uyanan Leyla bunu nasıl açıklayacağını düşünürken başına daha büyük bir çorap örüldüğünden habersizdir. Talaz ise Kemal’in canını yakmak için her şeyi göze almıştır.

Yemin Dizisi 14. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Reyhan’ın bilgisayar üzerinden bir ile mesajlaştığını gördüğü için çok kızgın öfkeli, boşanmak istiyor, Reyhan’a ağır sözler söyleyen Emir odadan çıkacakken Reyhan Emir’i kolundan tutarak durduruyor ve böyle hakaret edip çekip gidemezsin diyor.

Cavidan hanım ise, Reyhan’ın karşısına geçmiş, elin adamları ile mesajlaşma dan önce düşüneceksin dedi. Bu sayede Reyhan da Emir’in neden kızdığını anladı. Bilgisayarı aldı ve Emir’in karşısına geçerek bunları benim yazdığıma nasıl inanırsın? durman gereken yeri bil artık dedi. Emir de gördüğüme mi inanayım? deyince Reyhan da yüksek sesle kendinden emin bir şekilde bana inanacaksın dedi.

Suna da bilgisayarını almış, Vural’a mesaj atarak konağa gel ve abim ile konuş diyor. Vural konağa geliyor. Bakalım Vural gerçekleri mi söyleyecek? yoksa Cavidan ile yeni bir plan yaparak Reyhan’a çok daha büyük bir iftira mı atacaklar?

Leyla ile Kemal arasında bir yanlış anlaşılma var bakalım nasıl sonuçlanacak? Cemre de Emir ile yakından ilgileniyor.

YEMİN 14. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 15. Bölüm Özeti 8 Mart 2019 Cuma

Yemin dizisinin 3. haftasında 14. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR İLE REYHAN BOŞANIYOR MU?

Kendisini Emir’e karşı inandıramayan Reyhan, suçlu ilan edilir. Emir, Reyhan’dan ayrılacağını söyler. Reyhan ile Emir’in evlilikleri Cavidan’ın istediği gibi bitecek mi?

Bütün yaşananlar Reyhan’ı haksız duruma düşürünce, Emir boşanmaya karar verir. Cavidan ile Cemre, Emir’in ayrılacağını duyup sevinirken; kusursuz planlarını Suna bozmaya çalışır. Suna’nın sayesinde gerçekler ortaya çıkacak mıdır? Öte yandan Leyla, eve giren hırsızların asıl amacını çözer fakat evde tek başınadır. Leyla canı pahasına da olsa Masal’ı koruyabilecek midir?

Yemin Dizisi 15. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Vural konakta ve gerçekleri söylemek yerine yine üç kuruş para için yalan söyleyerek Cavidan ile iş birliği yapıyor ve Reyhan’a kocasının yanında sevgilisi gibi davranıyor. Emir de buna çok kızıp Vural’ı çok güzel dövüyor. ağzı burnu kan içinde kalan Vural yaptığı işin karşılığı olarak Cavidan dan parasını bir zarfın içinde alıyor.

Reyhan da ne kadar ben seni aldatmadım dese de Emir’e bir türlü kendisini inandıramıyor. Emir gördüklerine, duyduklarına inandığı için biran önce Reyhan dan boşanmak istiyor.

Leyla, Masal’a bakarken eve 2 yabancı geliyor ve Masal’ı kaçırmak istiyor. Leyla da Masal’ı vermemek için elinden geleni yapıyor. Bir odaya kendilerini kilitliyor. Adamlar da kapının önüne yanıcı bir madde dökerek kibrit yakıyor. Bakalım Masal ve Leyla o ateş çemberinden ve adamların elinden nasıl kurtulacak?

“Aslı”

YEMİN 15. BÖLÜM FRAGMANI

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 13. 14 ve 15. Bölüm Özeti 6-7-8 Mart Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Reyhana cok haksizlik yapiliyo ya yazik degilmi bu kiza emire cok kizginim reyhana inanmiyor

  2. Anonim dedi ki:

    gelecek bolumlerin frangmanin verirseniz seviniriz boyle beklemekle cok zor oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.