Yemin Dizisi 126. Bölüm ve 127. Bölüm Özeti 25 Kasım-26 Kasım 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 22 Kas 2019 Analiz Yemin  0

Yemin 125. bölümde neler oldu? 

Emir Süt annesinin çağırması ile yanına gider ve süt annesi Emir ile konuşarak Reyhan’ın artık onun eşi olmadığını bu sebeple de ona eziyet etmemesi konusunda uyarı da bulunur. Emir Süt annesinin söylediklerinden sonra Reyhan artık benim hiç bir şeyim diyerek Reyhan ile konuşmaya karar verir. Reyhan Cavidan hanımın eşi Hikmet beyi bu hale getiren kişi olduğunu ispatlamak, emin olmak için yeni bir telefon hattından mesaj gönderir. 200 bin tl yi sahile getirmesini ister.

 

Cavidan hanım parayı hazırlar ve gider ama Reyhan Emir ile konuştuğu için Cavidan hanımın geldiğini görmez.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz Yemin Dizisi 126. Bölüm ve 127. Bölüm Özetini aşağıda ki gibi bulunmaktayız. Sizlerde dizi ile ilgili düşüncelerinizi, yorumlarınızı bizlerle paylaşın dizi hakkında iyi veya kötü ne düşünüyorsunuz?

 

Yemin dizisinde 2. sezon 12. haftasındayız. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 12. haftasında 126 ve 127. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon 12. haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de..

 

 

Yemin Dizisi 126. Bölüm Özeti 25 Kasım 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 12. haftasında 126. bölümünde olacaklar şöyle;

 

YEMİN DİZİSİ 126. BÖLÜM ÖZETİ 25 Kasım 2019 PAZARTESİ

Yemin Dizisi Resmi Özet :

CAVİDAN KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Yemin dizisinde bugün Emir Cavidan’ı şok edecek bir konuşma yapar. Talaz ise Kemal’in planlarını bozmak için harekete geçer.

 

Yemin Dizisi 126. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Süt annesi ile konuştuktan sonra çok değişmiştir. Cavidan oğlu Emir’in Reyhan’a artık yemekleri hep birlikte yiyeceğiz sözünü duyar ve çok şaşırır. Emir Reyhan ile babasının yanındadır. Hikmet beye birlikte su içirirler. Emir’in kalbi hala deli gibi saçma sapan atışı Emir’i de etkilemektedir. Reyhan dan boşanmış olsa bile Emir hala Reyhan’ı sevmektedir.

 

Acaba Gökberk Demirci ile Özge Yağız da ilerde gerçek hayatta birer sevgili olurlar mı? Dizi aşkı gerçek olur mu?

Cavidan ile Nigar konakta çarpışırlar ve Nigar’ın elindekiler yere düşer kırılır. Cavidan hanım bir bahane arıyordu bu da istediği bahane olur Nigar’ı kovar. Derhal pılını pırtını topla derhal bu konaktan defolup git der. Nigar da beni kovamazsınız kocana Hikmet beye yaptıklarınızı biliyorum der. Cavidan hanımda içinden sendin demek diyerek Nigardan şüphelenir. Reyhan Nigar sayesinde bıçak sırtında olduğu durumdan kendisini kurtarır. Reyhan dan şüphelenmez.

 

Masal kampa gitmek için hazırlanmış ancak babası olmaz kızım çok işim var deyince Masal çok üzülür. Narin Kemal ile konuşarak önce ailen sonra iş der. Kemal de Masal’ın annesi değilsin öyleymiş gibi davranma der.

Talaz, Kemal’in şirketteki sekreterine Narin ile Kemal’in evliliklerinin sahte olduğunu söyler.  Yemin dizisi kanal 7 de Pazartesi yeni bölümü ile ekranlarda olmaya devam edecek.

Yemin Dizisi 127. Bölüm Özeti 26 Kasım 2019 Salı

Resmi Özet:

Yemin Dizisi 127. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan’ın da yemek masasına oturmasını ister. Annesi Cavidan hanım kızı fazla zorlama laf söz olur diye çekiniyor diyerek kibarca masaya oturmasını istemez. Emir de laf edene gereken cevabı ben veririm diyerek oturmasını ister. Bu evde hak ettiğin saygıyı göreceksin der. Bu masaya ne zaman istersen o zaman oturursun der. Reyhan da sessizce, usulca masaya oturur. Emir Reyhan’a sen burada misafir değilsin der.

Reyhan mutfakta Cavidan tarafından kötü bir şekilde azarlanır. Al sen bunu ye diye tencerenin içinde birbirine girmiş yemekleri önüne koyar ve bu evde kursağından geçen her lokmanın parasını ben veriyorum der.

(Acaba kendisi Hikmet bey ile evli olmasaydı o parayı, bu zenginliği, konaklarda yaşamayı nasıl başaracaktı acaba? Cavidan hanım, Reyhan’a laf söylerken önce kendisine baksın, geçmişini nede çabuk unuttu kızdırıyor insanı)

Kemal, Narin, Masal hep birlikte aile kampına katılırlar. Masal’ın arkadaşlarının ailesi ile yapılan bu kampta çadırı ilk kuran oldukları için Narin övgü alır. Anneler babalar, çocukların hazırladığı ormandaki hazineyi bulacaklar ve Narin ile Kemal ellerinde harita ormanda hazine aramaya çıkarlar bakalım kaybolmadan kampa dönecekler mi?

Kemal Narin’e ailen hala Azerbaycan da mı diye sorunca Narin ağlar.

Cemre’nin annesi kızına konak bitti der ama dinleyen kim? Cemre annesine yoluma taş koymana izin vermem diyerek karşı çıkar.

Emir ile Reyhan araba ile bir yere giderken yolda motorsikletli biri arabanın yanından geçer. O esnada Emir Reyhan’ı kendisine döndürür. Emir bunu neden yaptı ki?

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 126. Bölüm ve 127. Bölüm Özeti 25 Kasım-26 Kasım 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 17 yorum

 1. Günay dedi ki:

  Çok şükür iyiyim. Çocuklarda iyi.Sizde kendinize iyi bakın.iyi geceler tatlı rüyalar.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler arkada$lar. Gûnaycim sag ol,in$allah iyi olur canim.
  Gözelim sen nasilsin?

  1. Gozel dedi ki:

   Iyim ablam sende iysindir inşalla iy geceler tatly ruyalar ablacim

 3. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar arkadaşlar
  Gunaycim iyis şukur diyelim sen nasylsyn cocuklar nasyl sende allaha emanet ol canym iy geceler

 4. Günay dedi ki:

  İyi geceler arkadaşlar. Kendinize iyi bakın. AllaHa emanet olun. Yeni gelen arkadaşlar da HOŞ geldiniz. Azeri ablam , Aslıcım, Hanım ablam, Xanımcım, Güzelcim her şey yolundamı?
  İnşallah herşey iyi olucak, Dizi de

 5. olva dedi ki:

  Jemranin hakkyny hic kimse wermivormu o kiz ivje sacmalavor revhanda ses cykartmvor kim bu kyzyn hakkyny werejek revhan ile emir veniden ewlenejekmi

 6. ogulnar dedi ki:

  Benim bu gun kucuk kardesimin dogum guni ben ona cok ivlikler dilivorum

 7. olva dedi ki:

  Ben bu dizini cok ama cok sewdim avryja emir ile revhany cok sewdim

 8. Filiz dedi ki:

  Müzik cok sesi bakismalar artik cocuklarin olmaya basladi dizi aynen elif diziye Benzedi sacmaladi Reagan cemreye tersini veremiyor sikti artik cok sessiz dedimya elife benzedi

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Nasilsiniz?
  Te$ekkûrler Gûnaycim. In$allah sen de iyisin.
  Aslicim ellerine saglik canim. Evet ablacim, yûrekde hiç bir hissin olmamasi iyi degil,ama onlarin sevgili olmalarini ben de istemem. Dizi biter bitmez a$k da bitecek. Her dizide oldugu gibi.

 10. Günay ❤ dedi ki:

  İyi günler. Kamilacım, Hanım ablam, Güzelcim, Aslıcım, Hanımcım, Özgür teyzem, Arzucum,Günelcim inşallah hepiniz iyisiniz inşallah. Güzelcim Ben de sana katılıyorum. İstemezdim birlikde olmalarını. Dizi biter aşk da biter. Bunlarkı böyle. Gercekden aşıq olsalar iyi gider. Erkan Hazal bence bir birlerini çok sevmemişler dizi bitdi aşk da bitdi. Ben yakıştırmıyirum Özgeni. Bu benim kendi fikrim. Sizleri n fikirlerine de sayqıyla yanaşıyorum. Dizide neler olmuş neler Ben izleyemedim. Analizden okuyurum. Aslıcım sağ olsun. Onun sayesinde okuyurum. Bence Kemal iyi yapmadı. Narin ne düşünüyorsa iyi düşünüyor. Çok akıllı kız. Reyhan Emirle yenidən aşkları nı başlayacaklar. Bir birlərini tanımaları gerekir. Şimdi iyi olucak. Artık Cavidanı susdursunlarr. Onu görmək istemiyorum. Sesini bile duymak istemiyorum. Cavidan gider başka bir kötü gelir. Hayat böyle gidiyor. Bakalım görücez. Iyi şeyler olsun artık. İçimiz darlandı. Kendinize iyi bakın. AllaHa emanet olun.

 11. Günay dedi ki:

  İyi günler. Kamilacım, Hanım ablam, Güzelcim, Aslıcım, Hanımcım, Özgür teyzem, Arzucum,Günelcim inşallah hepiniz iyisiniz inşallah. Güzelcim Ben de sana katılıyorum. İstemezdim birlikde olmalarını. Dizi biter aşk da biter. Bunlarkı böyle. Gercekden aşıq olsalar iyi gider. Erkan Hazal bence bir birlerini çok sevmemişler dizi bitdi aşk da bitdi. Ben yakıştırmıyirum Özgeni. Bu benim kendi fikrim. Sizleri n fikirlerine de sayqıyla yanaşıyorum. Dizide neler olmuş neler Ben izleyemedim. Analizden okuyurum. Aslıcım sağ olsun. Onun sayesinde okuyurum. Bence Kemal iyi yapmadı. Narin ne düşünüyorsa iyi düşünüyor. Çok akıllı kız. Reyhan Emirle yenidən aşkları nı başlayacaklar. Bir birlərini tanımaları gerekir. Şimdi iyi olucak. Artık Cavidanı susdursunlarr. Onu görmək istemiyorum. Sesini bile duymak istemiyorum. Cavidan gider başka bir kötü gelir. Hayat böyle gidiyor. Bakalım görücez. Iyi şeyler olsun artık. İçimiz darlandı. Kendinize iyi bakın. AllaHa emanet olun.

 12. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym hayirli sabahlarHanym ablam o sahnany bende bi tugaf gordum son kez şifreleri basmadan kolaylykla açdy

 13. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba her kese.Teşekkürler Aslıcım.Emirin yüreginde Reyhana karşı artık hiç bir hiss yoksa bu çok kötü bence.hiç bir hissin olmaması yüregin boş olması demektirse bu hoş bir şey degil.hatta yürekte nefret hissinin olması onun boş olmasından daha iyidir.
  Aslıcım Cavidan çekmeceden anahtarı alıp kasanı açtı, paraları masanın üzerine bıraktı ve kasanı anahtarla bağladı.sonra paranı saydı.artık kalanını kasaya koyarken anahtarı kullanmadı.sadece açıp paraları koydu.öyle olmadımı? İyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, iyi akşamlar. Emir’in yüreğinde hala Reyhan’a karşı büyük bir sevgi var. Sevgi olduğu kadar öfke de var. Reyhan’ın resimleri yaktığını düşünüyor o sebeple de onun canını bir şekilde yakmanın yolunda Emir
   Hatırla ablacım, Ömer de aynısını Zehra ya yapmıştı. Şimdi de Emir Reyhan’a yapıyor.
   Ablacım, Cavidan hanım çalışma odasındaki kasadan para alırken kasayı anahtarla açtı, alacağını aldı, sonra kilitledi ve anahtarı çekmeceye koydu. Sonra saydı fazla olan parayı anahtarı kullanmadan kasayı açıp koydu.
   Tamda senin dediğin gibi oldu ablacım. Çünkü o sahneyi birden fazla açıdan çekmişler. Ve açı farklı olunca çekim zamanı da farklı olmuş. Önceki yaptıklarını unutmuşlar sahne devamlılığı yok. Devamı olan sahnelerde en son nerde kaldıklarına bakmaları gerekir. Çekim hatası

 14. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar Aslim eline saglyk canym.Gokberk ile ozge yagyzyn gercek hayatda sevgili olmasyny istemiyorum cunki dizi aşgy uzun surmez dizi biter bir yyldan son aşkda biter.Hazal ile Erkanyn aşklary oyle oldy cok uzuldum .iy geceler canlarym

  1. aslı dedi ki:

   Haklısın dizi aşkları uzun sürmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir