Yemin Dizisi 124. Bölüm ve 125. Bölüm Özeti 21 Kasım-22 Kasım 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 20 Kas 2019 Analiz Yemin  0

Emir ve Reyhan ne kadar bir birlerini çok severlerse sevsinler, onların mutlu olmasını istemeyen Cavidan gibi bir anne, Cemre gibi bir arkadaş hayatlarında olduğu sürece onların bir arada mutlu olmalarına imkan yok. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz Yemin Dizisi 124. Bölüm ve 125. Bölüm Özetini aşağıda ki gibi bulunmaktayız. Sizlerde dizi ile ilgili düşüncelerinizi, yorumlarınızı bizlerle paylaşın dizi hakkında iyi veya kötü ne düşünüyorsunuz?

Yemin Dizisi 123. Bölümde Neler Oldu?

Kısa bir özet geçecek olursak, Emir Reyhan’ın resimleri ve evlilik cüzdanını yakanın Reyhan olduğunu düşünerek, Reyhan’ın canını ne kadar çok yakarım derdine düştü. Ve her fırsatta söylediği sözlerle, davranışları ile Reyhan’ın canını yakmayı başardı Emir. Şirkette ziyaretine gelen eşini tanımayan misafirine Reyhan ile ilgili Reyhan’ın duyduğunda canını çok yakacak sözler söyledi. Reyhan da dayanamadı ve odadan çıktı.

Cemre geldi ve Reyhan’ın kapı önünde olmasını Emir’in onu odaya almak istemiyor olmasına yorumladı. Reyhan da misafiri var dediğinde, Misafir içerden çıktı. Cemre Reyhan’ı bayanla tanıştırdı. bayan içerde söyledikleri için özür diledi. Reyhan da haklıydınız biz boşandık dedi. Sonra da sekretere parka gittiğini, çıkışta Emir’in kendisini ordan almasını söyledi.

Cemre de bunu duydu ve Emir şirketten çıkarken Reyhan’ı sorsa da Cemre, sekreterin cevap vermesine izin vermeden kedisi cevap vererek Reyhan ben gelirken dışarı çıktı dedi. Sonra da beni eve bırak diyerek birlikte şirketten ayrıldılar. Emir’in geldiğini gören Reyhan dışarda soğukta bekliyordu. Emir onu görmedi önünden geçti gitti. Cemre nispet yaparcasına ona baktı Reyhan sessizce bakakaldı.

İnsanın hayatında böyle arkadaşı olduğu sürece Emir ile Reyhan’ın bir araya gelmesi, mutlu olması zor görünüyor. Emir gerçekleri öğrendiğinde Cemre artık Emir’in hayatında olmayacak. Emir Cemre yi hayatından uzaklaştıracaktır diye düşünüyorum ben. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da?

 

Yemin dizisinde 2. sezon 11. haftasının son günlerindeyiz. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 11. haftasında 124 ve 125. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon 11. haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de..

 

 

Yemin Dizisi 124. Bölüm Özeti 21 Kasım 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 2. Sezon 11. haftasında 124. bölümünde olacaklar şöyle;

YEMİN DİZİSİ 124. BÖLÜM ÖZETİ 21 Kasım 2019 PERŞEMBE

 

Yemin Dizisi Resmi Özet :

Cemre ile Emir’i bir arada gören Reyhan hayal kırıklığı içindeyken, Cemre yeni planı için harekete geçer. Öfkeyle Narin’i kıran Kemal, olanları düzeltmek için bir çare arar. Narin karşılaştığı bilgi ise onu büyük bir korkuya sürükler.

Yemin Dizisi 124. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir konağa dönmüş, Reyhan ile konuşuyor. Reyhan susuyor ve Emir Reyhan’a en büyük silahın suskunluğun değil mi? Ama atladığın bir şey var seni umursamıyor umrumda değilsin der. (Ama aslında öyle bir umurunda ki aklından bir an bile çıkmamakta bir anlık öfkesinin kurbanı olmakta Emir)

Reyhan üzgün, mutsuz, ağlıyor ama elinden bir şey gelmiyor. Yine ağlıyor ve ağlayarak yüksek sesle bana o bakışları her defasında, iğne gibi batsa da kalbime gidemiyorum der ve bu söylediklerini Emir duyar. Reyhan bundan habersizdir. Emir ise Reyhan dan bu sözleri duyduğu için üzgündür.

Kemal de her geçen gün Narin’e bağlanmakta ona aşık olmaktadır. İçinden uzak durmam lazım ama nasıl diye kendi kendisine sorar. Her gün onunla uyanırken nasıl olacak ki bu der kendisine?

Cavidan hanım ve Cemre yine pis bir oyunun içerisindeler. Salonda misafirleri var ve Cavidan hanım ne hayallerle geldiği konağa zavallı dediğinde Cemre de ona onay verircesine başını sallar. Bir başına bırakamazdım der Cavidan hanım, konağa gelen misafir, güzel kız ama der.

Reyhan duyar konuşmaları, Cemre inadına kasten masada duran kurabiyelerin tabağını yere düşürür içindekilerde yere dökülür. Ne kadar sakarım şiiiittt baksana diyerek Reyhan’ı çağırır. Reyhan yere dökülenleri eğilmiş toplarken Emir ne oluyor burada diyerek Reyhan’ı yerden kaldırarak sıkıca elini tutar. O buranın hizmetçisi değil diyerek sertçe annesi ile Cemre yi misafirlerin yanında uyarır.

Sizin emredebileceğiniz, önünde diz çöktüreceğiniz birisi asla değil diye bağırır. Cemre de annesi de süt dökmüş kedi gibi tırsar ve cevap veremezler. Emir Reyhan’ın elini öyle bir sıkar ki Reyhan hem duyduklarına, hem de elini bu denli sıkıca tutmasına çok şaşırır.

Yemin Dizisi 125. Bölüm Özeti 22 Kasım 2019 CUMA

Resmi Özet :

yayınlanmadı

Yemin Dizisi 125. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Cemre’nin emrivaki ile konağa davet ettiği arkadaşları önünde Reyhan’a karşı davranışlarını kendi gözleri ile görmüş ve eşine sahip çıkarak Reyhan’a lütfen diyerek elini uzatmıştı. Reyhan da kendisine uzanan eli tutarak ayağa kalktı. Emir eşini korudu ve sizin önünüzde diz çökecek birisi asla değil diyerek Reyhan’ı annesine, Cemre ye ve arkadaşlarına karşı ezdirmedi. Özellikle de Cemre ve annesineydi bu sözleri.

Emir konaktan ayrılan misafirlerden sonra Cemre yi durdurarak sen kal konuşacağız der. Emir Reyhan’ın elini sıkıca tutarak odalarına doğru giderler. Konuşacakları vardır.

Reyhan, dayısını bu hale getirenin Cavidan hanım olduğundan emin olmak için mesaj yazar. Mesaj da kocana ne yaptığını biliyorum susmamı istiyorsan der. (Mesajın devamı sanırım bir miktar, miktarını Reyhan belirlemiştir. Şu kadar parayı şu adrese getir ) olabilir. Cavidan hanımda sırrı ortaya çıkmasın diye mesaj da yazılan adrese istenen miktarda parayı götürür. Tabi bu sayede Reyhan parayı getiren Cavidan hanım olunca Hikmet dayısını bu hale getirdiğinden emin olur. Bu oyunu da bu yüzden emin olmak için oynamıştır.

Reyhan Cavidan hanımı park da beklerken, Cavidan hanım da elinde para dolu çanta ile parka gelir. Nasıl oldu ise Emir de o gecenin karanlığında Reyhan ile o parktadır. Emir Reyhan’a sana kızmak yerine teşekkür etmem gerektiğini fark ettim ben der. Reyhan da içinden hala beni seviyor der.

Masal evlerinin önünde oynarken elektrik kablolarından birisi kopmuş olarak tehlikeli şekilde dışardadır. Tam Masal kabloya dokunmak üzereyken Narin Masal’ı alır ve elektrik akımına kapılmasına engel olur.

Kemal de Masal ile Narin’i sarılırken görür. Şehriye abla da Narin’e anneliğin çok yakışacağını söyleyerek Masal’a bir kardeş ister.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz Yemin Dizisi 124. Bölüm ve 125. Bölüm Özetinin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizlerde dizi ile ilgili düşüncelerinizi, yorumlarınızı bizlerle paylaşın dizi hakkında iyi veya kötü ne düşünüyorsunuz?

 

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 124. Bölüm ve 125. Bölüm Özeti 21 Kasım-22 Kasım 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 25 yorum

 1. Gozel dedi ki:

  Iy geceler Aslim ne guzel yazmyşsyn cok haklysyn derdi veren allahym dermanyny versin diye cok dua edyorum.
  Arzucum annaanene babana allah rahmet eylesin mekanlary cennet olsun ayilenize sabr versin annen saglygna kavuşsun canym.
  Gunaycim senin annenede acyl şifalar diliyorum.
  Aslim bilyosun abimi kaybetdigime 3 bucuk yyl oldy annem yengem 6 cocugy ile kalmyşdy ama şimdi yengemde cok hasta cok uzgunum doktorlarda bir oyeri bir buyeri bilemiyorus derdini demek istedigim hic iyleşmiyor cocuklarda daha genc ilac paralaryny zor bulyorlar allah kimseyi zorda birakmasyn .iyleşmesi icin hep dua edyorum başlarynda babalary yok rabbim annelerini alma diye.tum hastalara şifa diliyorum iy geceler canlarym

 2. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar Arzu cum, Hikmet beyin kaderinde Cavidan gibi bir eş ile evlenmek varmış. Emir ve Suna iki çocuğunun olması.
  Babaannene Allah rahmet eylesin. Bu hayat ölümlü bir hayat. Er yada geç o mutlak son ölüm herkesin başına gelecek. Her nefis ölümü tadacak. Çünkü Allah dan geldik yine ona döneceğiz.
  İnsanların canını Azrail ölüm meleği alıyor ama insanlar hiç Azrail öldürdü demiyor. Ya hastalıktan, ya kazadan yada başka bir sebepten öldü diyorlar.
  Öldürmek de diriltmek de doğrudan Allah’ın fiilleridir.
  Azrail, Allah’a, “Ruhların kabzedilmesi vazifemden dolayı senin kulların benden şikayet edecekler, benden küsecekler.” demiş, Cenab-ı Hak’da hikmetinin lisanı ile demiş ki: “Seninle kullarımın arasında musibetler, hastalıklar perdesini bırakacağım, tâ ki şikayetler onlara gidip, senden küsmesinler.
  O sebeple ki ölüm geldi mi baş ağrısı bahane. Babanı da kaybetmişsin Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.
  Annene de Allah acil şifalar versin canım.

  1. Günay dedi ki:

   Amin. Aslıcım. İyiki varsın. Kendine iyi bak. Güzel kelimeler. Ever herşeyi düz yazmışsın. Allah bizleri yolumuzdan şaşırtmasın. Amin. Allah tüm sevdiklerimizi korusun. Hastalara acil şifalar versin. Ölenlerimizide Allah rahmet eyləsin.

  2. Arzu dedi ki:

   Sagol Asly ablam i dileklerine evet biliorum oýüzden herşeý allahdandyr allahym ne ýaparsa isini ýapar .Igejeler janlarym benim

 3. Günay dedi ki:

  Aslıcım çok sağ ol. Fraqman için. BEN MERAKLA BEKLİYORDUM. REYHAN CAVİDAN HANIMA İYİ BİR DERS VERMELİ. HAKK EDİYOR. CEMRE ÇOK KÖTÜSÜN , ANNEN Bİ MELEK SEN ŞEYTANIN TA KENDİSİSİN. SİZDEN BİR GÜN YENİLECEKSİNİZ. TEZ BİR ZAMANDA OLUR. BİZDE BAKIB SEVİNİRİZ. HADİ İNŞALLAH. İYİ GECELER. ARKADAŞLAR.KENDİNİZE İYİ BAKIN. ALLAHA ƏMANƏT OLUN.

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler canım

 4. Günay dedi ki:

  İyi GÜNLER arkadaşlar. Azeri ablam , Aslıcım, Arzucum, Hanım ablam, Xanımcım, Güzelcim. İnşaallah her sey yolunda. Aslıcım Anneannene Allahdan acil şifalar istiyorum. Inşallah iyi olur. Canım kardeşmənim. Yediyine içtiyine iyi bakmaları gerek. Allah sabre versin sizlere. AZERİ ABLAM bende anlizleri okuyurum. Şükür Emir bunları önceden yapmaması gerekirdi. Kalblerini kırmadan dökmeden bir birlerini incitmeden. Şimdide geç diyil. Bundan sonra iyi davransınlar. Aşkları kalib gelsin. Aşk kazansın. Kötülüyü aşk yensin. Bunu istiyorum. Birləşib Cavidan nı Cemreni yensinler. Biz de sinirlenmeyelim. İyi birşey oldukca bizde mutlu oluyuruz. .Narin Kemalda artık itiraf etməli. Uzatmağa deymez.

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler canım amin inşallah

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin.hayirli sabahlar arkada$lar. Emir bey efendi, ha $öyle adam ol,adam.Bir az da gözûnú açsan her $eyi anlayacaksin.Aceba Cemreye misafir yaninda böyle davransalar,hem de kendi evinde ne yapardi?

 6. Arzuw dedi ki:

  I günler arkadaşlar nasylsynyz kyzlar dizini her gördügimde Reýhana üzülüyorum Emirede iki aşyga neler ýapiorlar çojuk ane babasyny kendi seçmiorki okadar koti aneýi hiçkimse alamaz emirde anesinin arkadaşynyn ýapdygyny bilse onlaryn janlaryny okur Asly ýormuna teşekkür annen nasyl allam şfasyn bersin herşeý allahdandyr

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler Arzu, sen nasılsın? Her şey Allah dandır yazmışsın. Onu okuyunca biran kaldım öyle.

   1. Arzu dedi ki:

    Merhaba haýrly jumalar ,Asly neden herşey alladandyr disem kalkdyn kötü bişeými dedim.Öýle söýlemânin sebâdi hasalgy beren allahym ilajinda kendi berir ananen hasta die sölemişdinýa .Dizie geliça ýorumum Emir jemranin gerçek ýüzüni gorjek onlaryn kötülüğü çyksyn istemiorum artyk Reýhanjim aglamasyn onun gözel gözlerinde ýaş akmasyn dine gülsün

    1. aslı dedi ki:

     Günaydın Arzucum, hayırlı cumalar yok sen kötü bir şey söylemedin aksine doğru güzel söyledin. Anneannem için dediğini biliyorum. Hastalığı veren Allah, şifayı da verecek Allah. Ancak sebeplere bağlı. Anlatabildiğim kadar anlatmaya çalışayım. Sen hasta olunca doktora gidersen ve doktor sana ilaç yazar ve sen o ilacı içersen Allah şifayı verecek ise o doktoru ve ilacı sebep kılar ve iyileşirsin.
     Ama yok doktora gitmeden ilaç kullanmadan iyileşmek?
     bu ikisi de insanın kendi seçimi, sonuçlarını da Allah ona göre yaratıyor.Güç ve kuvvet sahibi sadece Allah dır. Her şey iyi veya kötü ne olur veya olmazsa o şey Allah ın dilemesiyledir. Allah her olayı bir sebebe bağlamıştır. Sebepler olunca olay meydana gelir.

     Allah sebepsiz de yaratır. Çünkü sebepleri yaratan da Allah tır. Bunları düşününce kaldım öyle işte. Yaşadıklarım ve bana yaşatılanları düşündüm.

     şimdi bunu dizideki olayla anlatmaya çalışayım.
     Cavidan hanım Hikmet beyi yaraladı, Cemre ile ölmesi için neredeyse ellerinden geleni yaptılar. ilaç vermediler, yemek zorla verdiler ellerinden gelse hiç yemek vermeyeceklerdi.iyileşmesin Ölsün diye. Reyhan geldi Hikmet beye baktı, ilaçlarını düzenli verdi iyileşmeye başladı. olaylar sebepler sonuçlar ve insanların yaşadıkları.

     1. Arzu dedi ki:

      Aslyjim Hikmet beýin kaderinde bunlar vardyr desem ama javidan gidiler kaderi degişdirermi .Hastalyga geliça benim babaanem kanser hastasy oldy 1buçuk ýyl ýatakda ýatdy ona herşeý ýapdyk olmady kaýpetdik babam öle ol 2aý ýatakda eýran dogtarlary i bilior kanser hastasy olsa tedavisini ýapiordie duýduk oreede götürdik ama hiç ilaçlar babama i gemedi oýüzden babamyda kaýpetdim anem bar oda şeker hastasy hiçbişeý feýda olmady o ýüzden allahdandyr die söýledim

      1. Günay dedi ki:

       Selam Arzu. Allah rahmet eyləsin. Mekanı cennet olsun. Annenede Allahdan acil şifalar diliyorum. Allah yardımcınız olsun. Amin. Benim annemde hasta. Ben gözü açdığımdan beri annem hep hasta. Şükürler olsun Allaha yardımcı oluyur. İlacsız kalamaz. Yaşadıkca ilac içmeli. O da şeker hastası. Tansiyonu hep düşük oluyur. Bütün anneleri Allahımız korusun. Hiç bir çocuğu öksüz koymasın Allah. Amin. Annen iyileşicek inşallah. Ellerinden öpüyorum. Benim için anneni öpersin. Güzel arkadaşım. Sevgimlə

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar.teşekkürler Aslıcım.Emiri sevmiyordum ama indi gözüme girdi.duşmanım da olsa adaletlidirse ondan korkmam.Namert dosttan mert duşman iyidir derler.iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Dedikleri çok doğru ablacım iyi geceler, Polad amcama selamlar

 8. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar canlarym Aslim eline saglyk canym oh sonunda emir Reyhany korudy azda olsa mutly oldum Çavidan gibi kayinvaldeni kimseye nasip olmasyn .
  Iy geceler allah rahatlyk versin canym kardeşlerim
  Aslicim annaennene acyl şifalar versin canym sana kolay gelsin allaha emanet olun sevgilerimle

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler Gözelcim, Cavidan gibi ne anne, ne yenge, ne eş, ne kardeş, ne abla, ne komşu, ne dost, ne arkadaş, nede kayınvalide Allah nasip etmesin amin. insana cehennemi yaşatıyor dünyada.
   Sağol bir tanem amin inşallah. iyi geceler.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar.Gûnaycim ben dizini sag olsun Aslimiz, özetlerinden izliyorum zaten.

  1. aslı dedi ki:

   sağ ol birtanem ❤

 10. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar. Aslıcım öyLe arkadaş öyle Anne varsa zor bence mutlu olmaları. Cavidan hanım buz kəsilmiş. Cemre de öyrenci. O da ondan kötü. Kötülük baş alıb baş alıb gidiyor. Ben artık izliyemiyorum. Kendimi çok kötü hiss ediyorum. Senin analizlerini oxumağa çalışıcam. Başım ağrıyor sonra . Herşey yolundamı. Aneannen nasıllar? Ellerinden öperim. Kendinize iyi bakın. Allah kötü kalbli insanlardan korusun bizleri Amin. Karşımıza hep iyi insanlar çıksın İnşallah. Allaha əmanət olun.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Günaycım, Var ne yazık ki, onlar yüzünden bu haldeler zaten. Bende izlerken uyukluyorum zaten. Hayat işte inişleri ve çıkışları ile devam ediyor. Çok şükür iyi bir yaz benimle değildi. Şekerini yükseltmişler yedikleri yüzünden doktora götürdüm ilaçlarını aldım şimdilik iyi bakalım Allah büyük. Ben elimden geleni yapıyorum.
   Sende kendine iyi bak canım. O güzel duana amin diyorum. Cavidan gibi Cemre gibi insanlar uzak olsun hayatımızdan inşallah. Karşına, karşımıza hep iyi insanlar çıksın amin.

   1. K. dedi ki:

    Gûnaydin canim. Allah $ifa versin.Ben senin yaninda kalmasini daha uygun buluyorum bilirsin,zaten sen bakiyorsun.Onlarin yaninda kalmasinin bir anlami yok ki. Allah yardimcin olsun canim benim.

    1. aslı dedi ki:

     İyi geceler canım, amin inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir