yemin 121. bölüm 122. bölüm 123. bölüm özeti

Yemin Dizisi 121. Bölüm 122. Bölüm ve 123. Bölüm Özeti 18 Kasım-19 Kasım-20 Kasım 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 15 Kas 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisinde 2. sezon 11. haftadayız. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 11. haftasında Yemin 121. bölüm, Yemin 122. bölüm ve 123. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

yemin 121. bölüm 122. bölüm 123. bölüm özeti

Yemin Dizisi İkinci sezon on birinci haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

yemin 121. bölüm 122. bölüm 123. bölüm özeti

Yemin Dizisi 121. Bölüm Özeti 18 Kasım 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 11. haftasında 121. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 121. bölüm 122. bölüm 123. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 121. BÖLÜM ÖZETİ 18 Kasım 2019 PAZARTESİ

Resmi Özet :

Konağa dönme kararı alan Reyhan, planları değiştirir. Gizemli bir not da ortaya çıkar. Peki notu kim yazmıştır? Diğer yandan düştükleri tuzaktan kurtulan Kemal ve Narin, itiraf edemedikleri duygularla yüz yüzedir…

yemin 121. bölüm 122. bölüm 123. bölüm özeti

Yemin Dizisi 121. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Emir’in Cavidan hanımın ve Cemre’nin baskıları nedeni ile Hikmet beyin de sağlık durumu iyiye gidiyor diye konaktan ayrılmak üzereyken kendisinde verilen not da yazılanları okuduktan sonra kararından vazgeçer ve konağa geri döner.

Emir’in karşısında dimdik duran Reyhan bu eve senin karın olarak dönmedim, Hikmet Tarhun’un yeğeni olarak buradayım der. Emir içten içe sinirlenir. Ve Reyhan’a bu evde kalmanın bir bedeli var. Birini ezip geçmenin bir bedeli var der ve sen bu bedeli ödeyeceksin der. Çalışma odasında yalnız kalınca da tüm hırsını eşyalardan çıkarır.

Annesi de o kız yüzünden bir gün hasta olacaksın der. Emir annesi ne de Yeter diye öfke ile bağırır.

Narin ve Kemal hastanedeler. Narin Kemal’e ikinci kez hayatımı kurtardın derken, Kemal de; senin sayende hayattayım diye karşılık verir.

Ben Aslı olarak Narin’in Azerbaycan da sağlıkçı olarak çalıştığını düşünüyorum ne dersiniz? Narin bir doktor, bir hemşire olabilir mi? bence olabilir? İlk yardım konusunda oldukça bilgiliydi çünkü.  Siz değerli ziyaretçilerimiz düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz sizce Narin bir sağlıkçı olabilir mi?

Ayrıntılı Konuyu Sayfamızdan Okuyabilirsiniz..

Yemin Dizisi Narin Doktor mu? Narin’in Sakladığı Sır Ne?

Sonunda Cemre ‘nin karşısında duran Reyhan Ne yaparsan yap aramızdaki bağı koparamayacaksın der, Cemre çıldırır ve konağı terk eder. Cavidan hanım durdurup sebebini sorar. Cemre de; senden de, senin saçma sapan planlarından da bıktım. Her seferinde yenilmekten bıktım der gider. Bakalım Cemre ne hain planlar yapacak?

YEMİN 121. BÖLÜM FRAGMANI

yemin 122. bölüm özeti

Yemin Dizisi 122. Bölüm Özeti 19 Kasım 2019 Salı

Resmi Özet:

Nigar’ı köşeye sıkıştıran Reyhan, dayısıyla ilgili gerçeğe yaklaşmıştır. Narin’e giderek yakınlaşan Kemal, duygularını kontrol edebilecek midir?yemin 122

Yemin Dizisi 122. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir babasının odasında Cemre ile konuşan Reyhan’ın konuşmasının sadece bir kısmını duymuş ve duyduklarından da sadece kendisine göre anlamlar çıkararak Reyhan’a hiç hak etmediği şekilde davranmaya, Reyhan’ı üzmek, onu bu konağa döndüğü için bin kere pişman etmek için elinden geleni yaparak psikolojik baskı uygulamaktadır.

Yemin 122. bölüm fragmanında, Emir yine Reyhan’a acı çektirmekte, Reyhan’a konağa geri döndüğünde her şeyin eskisi gibi olacağını düşünmüyordun herhalde der. Bunu söylemekte ki amacı ona olan duygularının yok olduğunu, artık Reyhan’a eskisi gibi aşık olmadığını göstermek içindir. Oysa Emir Reyhan’a kendisinin bile tahmin edemediğinden de daha fazla aşıktır. Ancak bunu kabul etmek istemez.

Emir çalışma odasında öfkeli, kızgın. Öfkesi, kızgınlığı Reyhan dan duyduğu ama devamını dinlemediği sözlere. O nedenle çalışma odasında aradığını bulamaz. Çıldırır. Reyhan’ı çağırır ve her şeyi çöp olarak göstererek onlara ait ortak ne varsa bir kutunun içine çöp olarak atar.

Emir o eşyaları, resimleri, evlilik cüzdanlarını bir anlık sinirle, öfke ile çöpe atar, atmasına da Reyhan alır ve çöpe atılmasına izin vermez. Nede olsa sevdiği adamın, eşinin resmi ve evlilik cüzdanları vardır o kutuda. Reyhan saklamak ister. Cavidan hanım mutfağa gelir ve zorla o kutuyu Reyhan dan alır. Reyhan ne kadar vermek istemese de başarılı olamaz.

Cavidan hanım haddini fazlası ile aşar. Nede olsa Reyhan’ı o konakta istememektedir. Gitmesi için Cemre ile ellerinden geleni yapmışlardır. Şimdi de Emir istemez bunu fırsat bilen Cavidan hanım, (hanım demeye bin şahit ister) gecenin karanlığında o kutudakileri bahçede yakar. Reyhan Cavidan hanım durun dediğinde, Cavidan hanım; bana hanım diyorsun ya bir de anne deseydin kahrımdan ölürdüm der.

Reyhan ağlayarak yanan eşyalar arasından Emir ile olan bir resmini kurtarır.

Narin’e karşı farklı duygular içerisinde olan Kemal bey, içinden Narin’e kızının velayeti için o da sınır dışı edilecekti diyerek duygularına gem vurmaya çalışsa da içinde Narin’e karşı hissettiği o farklı duygunun kendisi de farkındadır.

Reyhan sonunda Cavidan hanımın Hikmet beyin başına saat ile vurduğunu anlar, ensesinde ki dikiş izine bakar.

 

yemin 123

Yemin Dizisi 123. Bölüm Özeti 20 Ekim 2019 Çarşamba Fragmanı

Resmi Özet:

Yemin 123

Bulduğu delil ile Reyhan’ın şüpheleri daha da artar. Emir ise Reyhan’a duyduğu öfkenin etkisindedir. Narin’in ilgisi Kemal’in duygularıyla yüzleşmesine sebep olur. Kemal’ in tepkisi beklenmediktir…

yemin 123 bölüm özeti

Yemin Dizisi 123. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

122. bölüm de Emir, çalışma odasında bulunan gereksiz gördüğü bütün dosyalarını bir kutuya koyup kaldırmak ister. Nigar konakta olmadığı için bunu eziyet etmek için Reyhan’a yaptıran Emir, Reyhan’ın kendisine hediye aldığı kravatı görünce, çöp olarak kutuya atar. Durmaz resimlerini, evlilik cüzdanını kutuya çöp olarak atar. Çöp olarak gördüğünü istemediğini söylediği an annesi kapıda duyar mutlu olur. Oğlunun haberi olmadan kutuyu Reyhan alır ve gece vakti Reyhan izin vermediği halde yakar. Emir de bunu yanmış kül olmuş halde görünce Reyhan yaktı diye düşünür. Oysa gerçekler çok başkadır.

123. Bölüm Fragmanda ise;

Emir Reyhan’a kızar, içten içe o kutudakilerin yanıp kül olmasına pişmandır. Annesinin yaktığını bilmeyen Emir, Reyhan’a ben sana o kutuyu at diye vermiştim sen o kutuyu bahçede yakmışsın diye bağırır. Reyhan ağzını açıp tek bir laf edemez. Emir, görelim bakalım kim kimin canını daha fazla yakacak der ve gider.

Bu da gösteriyor ki, Emir yanan resimleri için üzülmüş. Canı yanmış. İstemiyordu böyle olmasını, istemiyordu eşinden, sevdiğinden ayrı düşmek ama bir inat uğruna öfkesine yenik düşen Emir, sevdiği eşine hayatı zindan ediyor. Hem onun canını hem de kendi canını fazlası ile yakıyor.

Emir Reyhan ile olan resmi kitabının içinde saklamış, kendisinde bir tane daha resimleri var. Kitabın içinden çıkarır. Bakar. İçinden o ateşi beni terk etmeye çalıştığın gün yaktın, şimdi de körüklüyorsun der. Emir’in canı çok yanmaktadır.

Talaz ile Kemal karşı karşıya gelir. Masal’ın adını Talaz’ın ağzına almamasını yoksa öldüreceğini söyler Kemal. Talaz da Narin’i çekil aradan diyerek iter, Kemal buna öfkelenir ve kafa göz Talaz’a dalar.

Emir, Reyhan şirketteler. Yanlarında bir bayan var ve ona sorun eşini evlendikten sonra da tanıyamamış olmam der. Bunu duyan Reyhan üzülür ağlar.

Reyhan Nigar ile konuşur ve o notu senin yazdığını biliyorum der. Nigar da inkar etmez evet o notu ben yazdım der. Reyhan dayısının yanına giderek bunu sana o mu yaptı? çocuklarının annesi mi yaptı der. Bakalım Hikmet bey ne zaman konuşup olanları anlatacak?

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 121. Bölüm 122. Bölüm ve 123. Bölüm Özeti 18 Kasım-19 Kasım-20 Kasım 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 16 yorum

 1. Günay dedi ki:

  Evet Azeri ablam bencede çok aciz. Kızı resmen ssenarist sosdurmuş. Kötülük yapdıkca yapıyorlar. Reyhan da susmakla geçiriyor. Ben artık sinir krizi geçiricem. Artık izlemeyi bıraktım. Ssenarist iyi bitşeyler yazmalı. İnandırıcı gelmiyor. Neden kötülüyü ön plana çıkartıyorlar . İyiler ne zaman kazanıcak.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Gúnaydin arkada$lar. Reyhanin bu kadar açiz olmasi dogru degil. Bu kadari da fazla artik.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba arkada$lar.Buyurun gedelim Aslim. In$allah her kes için hayirli olsun. Ba$arilariniz daim olsun.

 4. aslı dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar ❤❤❤❤❤❤❤ Hayırlı bir hafta olması dileği ile..

  Arkadaşlar sizleri sitemizin yeni sahibi ile tanıştırmak istiyorum. Buyrun kendisine çay içmeye gidelim. Ana sayfada kendisi sayfa açtı site yönetiminden merhaba başlığı ile görmeyenler haberi olmayanlar buyrun arkadaşlar
  https://dizibilgi.tv/site-yonetiminden-merhaba/

 5. Günay dedi ki:

  Bende sana katılıyorum. Narin bencede doktur. Iyi biliyordu. Kemal şüpelendi . Bence belki kimse ölmüş onun üstünede suçu ata bilirler o da ola bilir. Çareyi kaçmakda görmüş.Aslıcım ellerine sağlığ yine dökdürmüşsün.

  1. aslı dedi ki:

   Bakalım Narin’in sırrı ne zaman ortaya çıkacak? merakla bekliyorum. Hep sosyal medyada görünmek istemediğini her fırsatta dile getiriyor. Aranan biri olmalı. Saklandığı birileri ama kim?

 6. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Siyah yazılar siz de hoş geldiniz.Bence Narin kendini her hansı bir tehlikeden kurtarmak nedeniyle vatanından kaçmış ve korktuğu için geri dönmek istemiyor.Aslıcım amcan sene selam söylüyor ve tebrik ediyor.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım. Narin’in hayatında oldukça sırlar var. Bence Narin çok zengin sayılı saygın bir ailenin kızı. Eğitimi de oldukça iyi. Doktor bile olabilir ki bana göre Narin Azerbaycan da bir doktor. Türkiye ye neden geldi? neden gitmek istemiyor zamanla öğreneceğiz. Piyanoyu da güzel çalışıyor. Onu da annesinden yada babasından öğrenmiş, kursuna gitmiştir. Evinde onunda bir piyanosu vardır bence öyle.
   Benden de Polad amcama çok çok selamlar ellerinden öpüyorum teşekkür ederim. ❤❤❤❤❤❤❤

 7. Xanım dedi ki:

  Günaydın her kese mutlu neşeli hafta sonları dilerim

 8. Ayten dedi ki:

  Reyhan nasıl başrolde anlamiş değilim bukadar savunmasız olabilir ve kapalı kutu sizcede bu çok saçma değilmi??

  1. aslı dedi ki:

   Adını Sen Koy da Zehra da Reyhan gibiydi.

 9. Ayten dedi ki:

  Cavidan, Cemre nezaman bedel ödiyecek?? bu dizi çok sıktı!!!!!

  1. aslı dedi ki:

   Geçen onca zamandan sonra edindiğim tecrübe ile sezon sonunda diyebilirim. Alev gibi olacak sonları.

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûrler sana Aslim. Yúreyine,Ellerine,kalemine saglik canim. Evet olur, neden olmasin? Narinin meslegi zaten oyuncu degil.

  1. aslı dedi ki:

   teşekkür ederim arkadaşlar.
   Kamilecim, narin dizi de garsonluk yaparak Kemal ile tanışmıştı. Azerbaycan’a gitmemek için Kemal ile evlendi. Ama hakkında hiç bir şey söylemedi. Ondan diyorum ki Narin bir sağlıkçı, doktor yada hemşire olabilir? neden saklıyor? Bakalım ne zaman bunu öğreneceğiz.

 11. Xanım dedi ki:

  Aslım canım arkadaşım eline sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.