Yemin Dizisi 11. ve 12. Bölüm Özeti 4-5 Mart Fragmanı

Burak 01 Mar 2019 Fragman  0

Sevilen Dizi Yemin’in 11. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

ilk 2 haftasını geride bırakan günlük dizide 3. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 11. ve 12. bölüm özetini bu sayfada okuyabilir ve fragmanını izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dizi ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yemin Dizisi 11. Bölüm Özeti 4 Mart 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 3. haftasında 11. bölümünde olacaklar şöyle;

VİCDAN

Emir, Reyhana yaptığı haksızlığın farkında varır ve bu durumu düzeltmek ister. Emir ile Reyhan’ın arası Cavidan’a rağmen düzelecek midir?

Reyhan’ı konaktan göndermeden huzur bulamayacak olan Cavidan yeniden harekete geçer. Reyhan’ı Cemre’nin de yardımıyla çok tehlikeli bir oyunun içine çeker. Diğer tarafta; Leyla, kendi şartlarını Kemale kabul ettirir. Genç kız en rahat günlerini yaşarken Kemal, büyük bir sabır testinden geçer.

Yemin Dizisi 11. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, konağın şoförü ile konuşunca gerçekleri öğrenir. Reyhan’a karşı hata yaptığını anlar ve bu hatayı düzeltmek için Reyhan ile konuşmak için Reyhan’ı deniz manzarası olan deniz kenarına götürür birlikte kız kulesini, deniz manzarasını izlerler. Ve Emir konuya girer, babası ile konuşanın sen olmadığını biliyorum der.

Reyhan’a elinden gelen kötülüğü yapan ve onu canından bezdirmek bu sayede konaktan gitmesini sağlamak isteyen Cavidan masada duran bibloyu kendisi bilerek yere düşürür ve kırar. Sonra da Reyhan’a niye kırdın biblo mu? der. Reyhan da ben kırmadım der ama ikna edemez. o esnada orada olan Cemre, ben kırdım bibloyu diyerek suçu üstlenir.

Niyeti Reyhan’a iyi görünmek ve Reyhan ile arkadaş olmak. Ama asıl niyeti arkadaş gibi olup içten canını daha çok yakmak. Reyhan’a elini uzatır, seninle arkadaş olmak istiyorum bana bir şans verir misin? der ve sarılır. Sonrada Cavidan teyzesi ile konuşan Cemre, Reyhan’ın çok saf bir kız olduğunu söyler.

Leyla, Kemal bey ile yeniden kendi şartlarının olduğu bir sözleşme imzalar. bu sözleşme de önceki katı kurallar yoktur. Leyla’nın kuralları vardır. Leyla, Masal ile bebek elbisesi dikerler. Masal’ın uzun zamandır gülmeyen yüzü güler, babası da çok mutlu olur. Suna’nın internetten tanıştığı Vural’a Reyhan’ın resmini gönderdiğini öğrenen annesi yeni planlar yapar.

Reyhan, Vural ile konuşur. Emir de onları görür. Konakta olan Emir ve Reyhan havuz başındalar, konuşurlarken Reyhan Emir’in yanından ayrılır ve Emir Reyhan’a rica ediyorum diye seslenir, Reyhan durur. Acaba Emir Reyhan dan ne istedi?

Yemin Dizisi 12. Bölüm Özeti 5 Mart 2019 Salı

Reyhan, Emir’in eşi olarak özel bir davete çağırılır. Davet için hazırlanan Reyhan çok heyecanlıdır. Fakat Cavidan ve Cemre’nin planınından habersizdir. Reyhan’ın masumluğuna inanan Emir, yeni bir oyun ile karşı karşıyadır. Masal’ın iyiye gittiğini gören Kemal, Leyla’ya bir teklifte daha bulunur; ancak hiç beklenmediği bir tepkiyle karşılaşır. Leyla’nın herkesten sakladığı bir sırrı vardır.

Yemin Dizisi 12. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan açık öğretimde okuduğu için, Cemre kendi bilgisayarını vermişti. Reyhan da derslerine bu sayede çalışmaya başladı. Bir soruda takılan Reyhan Emir den yardım alır. Cavidan hanım plan üstüne plan yapmakta ve yaptığı bir planın 2. aşamasını devreye sokmak için harekete geçer.

Cemre, Reyhan’a verdiği bilgisayardan Vural’ ile konuşur. Kemal bey Leyla ya kızar. Masal da yanlarında kavga etmeyin diye konuşur. Cemre’nin annesi Leyla ile tanışır, bu ikili bir yerden tanışıyorlar ama nerden?

Emir ile Reyhan bir düğüne davetliler ve birlikte gidecekler. Emir düğün için Reyhan’a düğünde giyeceği kıyafeti gönderir. Emir’in arkadaşı da destek oluyor. Cemre de Cavidan teyzesine dert yanıyor. onlar düğüne başbaşa gidecekler, belki de dans edecekler diyor. Bakalım bu davete gitmelerine nasıl engel olacak Cavidan hanım.

“Aslı”

YEMİN 12. BÖLÜM FRAGMANI

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 11. ve 12. Bölüm Özeti 4-5 Mart Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Izleyci dedi ki:

    Inshallah bu Vural meselesinde Reyhanin cani yanmaz Inshallah Emir Reyhani kiskanir Vuraldan
    Entrika olmasa her seferinde shu dizilerde
    Bu Sunada nasil çikti yengesini resmini gondererek Reyhani canini yakmasa oldu
    Emir & Reyhan Ask olsun ♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.