Yemin 236.-237. Bölüm Özeti 27 Nisan 28 Nisan

furkan 26 Nis 2020 Analiz Yemin  0

Kanal 7 ekranlarının bir diğer günlük dizisi olan Yemin dizisi özetleri tüm hızıyla devam ediyor. Sezon finali haftasına giren Yemin dizisinde işler iyice çıkmaza giriyor. Emir bebeğinden vazgeçip Reyhan’ı hayatta tutmak istese de her şey onun istediği gibi gitmeyecek gibi görünüyor. Yemin 27 Nisan Özeti başlıyor.

Yemin 236. Bölüm Özeti

Reyhan düşünüp taşınmış ve artık Emir’e bebekler hakkındaki bütün doğruları anlatma kararı almıştır. Ona bebeklerin doğumunda kendisinin ölme ihtimalini anlatır.  Emir bu duyduklarına ilk olarak inanmak istemez. Sürekli böyle bir şey olamaz dese de kendi hayatından daha çok önem verdiği biricik karısının hayatını düşününce üzülür ve ona kıyamaz. Emir biricik karısı Reyhan olmadan bu hayatın hiç çekilmeyeceğini düşünüp onun hayata tutunması için ona destek olmaya karar verip onu yaşatmak için ona sözler verir.

Emir ona kürtaj yaptırıp seni yaşatalım dese de Reyhan bir türlü kürtaj yaptırmak istemez. Bunu istememesinin en büyük sebebi bu bebekler doğmazsa bir daha bebeklerinin olamayacağı ihtimalidir. Reyhan Emir’in bir daha baba olma şansını bulamama ihtimalini düşündükçe çok üzülür. Emir’in baba olmama ihtimali beynini kemirse de ona bu ihtimalden bahsetmez. Emir ona kürtaj için ısrar etse de Reyhan doğum yapacağını belirtir. Emir Reyhan’ın doğum yapıp kendi hayatına son verme isteğine bir türlü anlam veremez. Bebeğin yaşayıp Cavidan’ın ölmesi sezon finali yapacak olan Yemin dizisinde büyük bir heyecana yol açacaktır. Bize göre Cavidan’ın hayatına sezon finalinde son verilecektir. Yemin 27 Nisan analizi devam ediyor..

Öbür yandan büyük bir karar alıp eve geri dönen Narin yaptığı bu hareketten dolayı çok pişman olur. Çünkü Narin karanlık bir öz geçmişe sahiptir ve Kemal gibi güvenilir bir adama layık olmadığını düşünür. Eve geldiğinde herkes ona bakmaktadır. Narin, Masal’ı görmek için eve geldim der ancak aklından her saniye Kemal geçmektedir. Onu gören Kemal ayrıldığı için pişman olup eve geri döndüğünü düşünüp çok mutlu olsa da  Narin tekrar evden ayrılmak ister. Bunu duyan aile çok üzülür. Ancak Oya tüm ailenin aksine sevinmiştir.

Talaz ise Cavidan’ın başını beladan kurtarmıştır. Onun için kendisi farklı bir plan yapmıştır. Talaz planında Cavidan’ı öldürecek ama onu öldürenin kim olduğunun bulunmaması için Cavidan’a bir hastalık bulaşmış gibi gösterecek ve bu işin içinden kazasız belasız sıyrılacaktır. Talaz zaten katillikle suçlanırken bir olayın daha üstüne kalmasını istememektedir. Cavidanın bir hastalığın dibinde olması onun işini kolaylaştırmaktadır. Talaz, kararını verip uygulamak için hareket eder.

Yemin 27 Nisan Fragmanı

Yemin 237. Bölüm Özeti

Cemre intikam ateşi ile Cavidan’ın hayatına son vermek için tabancasını ona doğru uzatır. Fakat onu vurup öldürmeye cesaret edemez. Bize göre Cemre dizinin sezon finalinde daha farklı bir intikam arayışına girecek. Dizinin bütün sevenleri Reyhan’ın düştüğü bu acı duruma üzülürken Cavidan’ın türlü belalara uğraması bizleri mutlu edecek. Ancak bizlere göre Cavidan’ın ölmesi söz konusu bile değil. Çünkü diziyi ayakta tutan onun yaptığı kötülüklerdir.

Öte yandan Narin’in eve dönüşü bizleri heyecanlandırmıştı. Fakat Narin yine bütün gerçekleri içinde tutup Masal için eve geldiğini belirtmişti. Masal’ın duruşmasının bitmesiyle Narin ona kendini tekrar iyi hissetmesi için olabildiğince yakın durmaktadır. Ancak Narin’in Kemal’in başka bir kadınla ilişki yaşamasına tanık olması onun bütün gerçekleri gizlemesine engel olacak gibi duruyor. Narin bütün başına gelenlerin Oya tarafından planlandığını herkese söylese bütün dertleri bitecektir. Ancak şuna eve zar zor kabul edildiği için pek bir şey yapamayacaktır. Yemin 28 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Yemin 28 Nisan Fragmanı

(Henüz Yayınlanmadı)

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3. Sezon 2020
Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?
yemin yeni bölüm özetleri
Yemin 228. 229. 230. Bölüm Özeti 15-16-17 Nisan 2020
Yemin 226. Bölüm 227. Bölüm Özeti 13 Nisan 14 Nisan 2020 Analizi

“Yemin 236.-237. Bölüm Özeti 27 Nisan 28 Nisan” üzerine 3 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Güzel dizi

 2. ÖzgürASLI'CIM dedi ki:

  Aslı’cım nasılsın sıteye guremeyen arkadaşlar ve ben seni özledik çok merak ediyoruz benle iletişim kurabılırsın Allah’a emanet ol güzel kalpli Aslı’cım seviliyorsun

  1. Özgür dedi ki:

   Allah rahatlık versin. ASLI’CIMIN HER BİRİMİZE AYRI AYRI SELAMIN VAR BAYRAM ANALİZİ YAZDI BENİM YAZDIĞIM YERLEREDEN BİRİNDE NERDE OLDUĞU YAZILI GOZEL KARDEŞİM LE YAZIŞTIĞIM SAYFA SEVGİMLE HANIM ABLADA YAZMIŞ ASLI’YA❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.