yemin yeni bölüm özetleri

Yemin 228. 229. 230. Bölüm Özeti 15-16-17 Nisan 2020

furkan 14 Nis 2020 Analiz Yemin  0

Büyük bir beğeniyle izleyiciye sunulan Yemin dizisinde Cemre’nin Cavidan’dan intikam almak için ona türlü kötülükler yapması ve Cavidan’ı ıssız bir yere kapatması izleyicileri heyecanlandırdı.  Ancak Cemre’nin planı Talaz’ın Cavidan’ı kurtarmasıyla suya düşer. Bakalım ilerleyen bölümlerde Cavidan neler yapacak. Yemin Özetleri serimize 228 – 229 – 230. bölüm ile devam ediyoruz.

Yemin 228. Bölüm Özeti 15 Nisan

Emir ve Reyhan çiftinin sıkıntısı devam etmektedir. Reyhan’ın bebeğinin düşük tehlikesi yaşaması yetmiyormuş gibi bebeğin Reyhan’a da hasar verme olasılığı yüksektir. Bebek veya Reyhan arasında tercih yapmak zorunda kalan Emir çok düşünür ve çok sevdiği karısı Reyhan’ı tercih eder. Ancak durum Reyhan’a göre farklıdır. Çünkü Reyhan ucunda ölüm bile olsa biricik yavrusunun yaşamını tercih edecektir.

Emir için durumlar çok kötüdür. Bebeğin ve Karısının hayata veda edeceği ihtimali bir yanda kaybolan annesini bulamama ihtimali bir yandadır. Emir karısını güvenle Narin’e emanet etmiştir. Çünkü Narin doktor olmasının yanı sıra Reyhan’la çok ilgilenmekte ve onu çok sevmektedir. Emir bütün bu sıkıntı ve endişelerin arasında Cavidan’ı asla unutmamış ve onu bulmak için her türlü fedakarlığı yapacaktır.

yemin yeni bölüm özetleri

Kemal zor da olsa Narin’i asla görmemek ve onu unutmak için her yolu denemektedir. Ancak ne kadar çabalasa da onunla hiç istemediği kadar çok karşılaşmaktadır. Her karşılaşmada ona olan aşkı daha çok alevlenmektedir. Kemal’in kafasından bir çok düşünce geçmektedir. En çok düşündüğü şey Reyhan’ın laflarıdır. Reyhan, Kemal’e sürekli olarak Narin’le olan aşkını anlatıp onun bir neden olmadan Kemal’i terk etmeyeceğini söyler.

Kemal bu sözleri her duyduğunda daha çok üzülür ve kafası karışır. En sonunda Narin’in neden böyle bir şey yaptığını incelemek ve öğrenmek için çabalamaya kara verir. Narin’de bu işi kovalamak istemektedir. Bu yüzden Masal ile sürekli olarak görüşmektedir. Kemal, Şehriye’ye sürekli olarak Narin’i masal ile görüştürmemesi gerektiğini belirtir. Ancak Şehriye onu dinlemez. Kemal bu durumu öğrendiğinde tepkisinin ne olacağını merakla beklemekteyiz.

Yemin 228. Bölüm Fragmanı

(Son Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmadı)

Yemin 229. Bölüm 16 Nisan Özeti (Analizi)

228. Bölümde Kemal’in Narin’den kaçmaya çalışmasını görmüştük. Kemal ondan uzak kalmayı başaramamış sonunda Reyhan’ın sözlerini dikkate alıp bu ayrılığı araştırmaya başlar. Bu arada Şehriye’nin sözlerini dinlemediğini anlayınca ona çok kızar. Aynı zamanda Emir ile Reyhan’ın düşük derdi devam etmektedir. Emir, Reyhan’ın çocuk için kendisinden vazgeçeceğini öğrendiğinde çok üzülür ve onu caydırmaya çalışır. Bu arada Emir annesi’nin kurtulduğunu görür ve çok sevinir. Ondan neler yaşadığını anlatmasını ister.

yemin özetleri 16 nisan

Cavidan’ın kendisini bu tuzağa düşürenin Cemre olduğunu anlamasını düşünüyoruz. Bunun üzerine Cavidan intikam peşine düşmek isteyecektir. Bakalım planları suya düşen Cemre ona karşı kendisini nasıl koruyacak. Kemal ayrılığı araştırırken Oya’dan şüphelenmeye başlayabilir. Çünkü ne zaman Narin’le ilgili bir şey düşünse Oya çok sinirlenir. Kemal’in ayrılığı çözmesini kısa bir sürede tamamlayacağını umuyoruz. Yemin 230. Bölüm özeti gelince hemen paylaşacağız. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Yemin 229. Bölüm Fragmanı (16 Nisan)

(Fragman Henüz Yayınlanmadı.)

Etiketler:
masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.