Yemin 226. Bölüm 227. Bölüm Özeti 13 Nisan 14 Nisan 2020 Analizi

furkan 11 Nis 2020 Analiz Yemin  0

Kanal 7 Yemin yeni bölüm özetleri serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. 13 Nisan pazartesi günü yayınlanacak olan Yemin 226. bölüm özetini sizlerle paylaşmak istedik arkadaşlar. Bundan sonra yemin özetleri yeni editörümüz Furkan tarafından eksiksiz şekilde yazılacaktır. Hakkındaki yorumlarınızı aşağıya bırakmayı unutmayın. Hepinize iyi okumalar dilerim.

Yemin 226. Bölüm Özeti ve Analizi

Cavidan ile Cemre’nin arasındaki anlaşmazlıklar tam gaz devam ediyor. Cemre, Cavidan’ı ele geçirip ıssız bir yere kapatmıştı. Cavidan o anda Cemre’ye karşı yaptıklarını hatırlıyor ve Cemre’nin intikam istediğini biliyordu. Cavidan haklıydı Cemre onun kendisi ve annesine yaptıklarını düşünerek iyice hırslanıyor intikam isteği artıyordu.

Cemre annesi ve kendisine yaptıklarını ona yaşatmak için uzun bir zamana ihtiyacı olduğunun farkındadır. Bu yüzden Cavidan’ın ağzından peşine düşmemeleri gerektiğini belirten bir mektup yazar ve evine gönderir. Emre mektubu okuduğunda annesinin seyahate çıkacağını düşünür ama buna bir anlam veremez çünkü Cavidan’ın kimliği ve evrakları evdedir. Emre korku ve endişeyle onu aramak ister.

Cemre,Cavidan’a ne yapacağına karar vermiştir. Onu önce en büyük korkusuyla yüzleştirecek ve sonra ölüme terk edecektir. Cavidan’ın en büyük korkusunun fareler olduğu bilinmektedir. Cemre planını devreye koymakta kararlıdır çünkü Cavidan kendisine çok kötülük yapmıştır. Cemre bunları düşünerek planından vazgeçmeme kararını alır.

Yemin 13 Nisan Özeti devam ediyor..

Kemal ile Narin arasındaki sıkıntılar devam etmektedir ve Kemal onu yanında görmek istemez. Aslında Narin, Kemal’e gerçekleri söylese sıkıntılar dinecektir. Ama Narin söylemez ve her geçen gün daha da sıkıntılı bir hal onu bekler. Kemal, Narin’i unutmak ister aynı zamanda Masal’ın da onu unutmasını istiyordur. Bunun için çaba sarf eder. Çünkü Kemal, Masal’ın Narin yüzünden hasta olduğunu düşünmektedir. Ancak Masal’ın iyileşmesi için Narin ile iyi bir vedalaşmaya ihtiyacı vardır.

İlerleyen zamanda Kemal durumu anlar ve Narin’i eve geri çağırmak ister. Ancak Oya buna sert bir şekilde karşı çıkar. Narin ise düşüncelidir ve sonunda gerçekleri söyleme kararı alır. Çünkü o isteyerek Kemal’den ayrılmadığını, Masal’ın halinin gittikçe kötüye gittiğini anlar.

Oya çok sert bir tavırla Kemal’in kararından dönmesini, Narin’in eve gelmemesini söyler. Bunun Masal için kötü olacağını anlatmaya çalışır. Ancak Kemal kararlıdır ve Narin’in eve geleceğini söyler. Oya ne yaparsa yapsın Narin’i de Kemal’i de caydıramaz.

Bu arada Cavidan hala korku içerisindedir. Cemre ona hiç acımaz ve onu korkutmaya devam eder. Cavidan ise bir yandan korku duyarken bir yandan da rahatlamıştır çünkü bu oyunu ona Talaz’ın oynadığını düşünmeye başlar. Yemin 227.  Bölüm Özet ve Analizi paylaşılınca sayfamızda yayınlanacaktır.

Yemin 226. Bölüm Fragmanı

Etiketler:
masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.