Yemin 170. Bölüm 171. Bölüm 172. Bölüm Özeti 27 – 28 Ocak Analizi 2020

Burak 24 Oca 2020 Analiz Yemin  0

Yemin 170. Bölüm Özeti 24 Ocak Analizi

Yemin 170. Bölüm hepimizin beklediği gibi heyecanlı bir biçimde sürecek. Kardeşine kavuşan Reyhan mutlu olduğu kadar sinsi rolünü üstlenmeye devam edecek. Reyhan’ın kardeşi olduğundan şüpheleri olan Emir bu konuyu ne kadar araştırmak istese de iki kardeşin birbirine sarıldığı an yüzlerindeki ifadeleri görünce bu şüphesi ortadan kalkacak. Buradan da anlayacağımız gibi Yemin dizisine yeni katılan Gülsüm karakteri gerçekten Reyhan’ın kardeşidir. Bu durumdan şimdilik rahatsız olan isim ise hepinizin tahmin ettiği gibi Cavidan’dır çünkü konağa gelen yeni biri dengeleri alt üst edebilir. Cavidan’ın hain planları bu sefer Gülsüm için işlemeye başlayacaktır.

Diğer yandan Narin’in birden bire bayılması Erhan’ı ve Kemal’i endişelendirmiştir. Kemal’in Narin’e olan aşkı yüzündeki korkudan anlaşılıyordur. Erhan da artık bu aşka ikna olmuştur. Narin’in hırsız olayında korkup Erhan’a sarılmaması Erhan’ı şaşırtmıştır. Narin her ne kadar bir sebep dahilinde de olsa Kemal’i tercih edip o an ona sarılmıştı. Hırsız’ın Erhan’a zarar vermesi Narin’in umurunda bile olmamış o bütün hislerini Kemal’e karşı kullanmıştır.

Yemin 170. Bölüm Özeti Fragmanı

Yemin 171. Bölüm Özeti 27 Ocak (Analiz)

Gülsüm ve Cavidan arasında bir ilişki kuran seyirci Yemin dizisi son bölümdeki gözlemlediğimiz ve aldığımız duyumlara bakılarak rahatlıkla yanıldığını söyleyebiliyoruz. Yani Gülsüm Cavidan’ın bir planı değil. Reyhan’ın yıllar önce kaybolan hiçbir haber alamadığı öz be öz kardeşidir. Evlatlık verildiği ailede büyüyen Gülsüm bahtsız kız rolünü oynamaktadır. Evlatlık verildiği aileyi de kısa bir sürede kaybetmiştir. Gülsüm’ün kokusunu alan Reyhan hiç tereddüt etmeden kardeşim diyerek ona sarılır. Reyhan Gülsüm’ü kaybettiğinde hatırı sayılır yaşta olduğu için az da olsa bir şeyler hatırlar. Gülsüm ise yaşının küçük olması itibariyle hiçbir şey hatırlamıyordur ta ki Reyhan’ın elindeki çocukluk fotoğraflarını görene kadar. Fotoğrafları görünce Gülsüm’ün beyninde adeta şimşekler çakar ve hayal meyal da olsa ablasını hatırlar.

Hikmet Tarhun’un bu buluşmaya en az iki kardeş kadar sevindiğini söyleyebiliyoruz ama Cavidan sinirden küplere biner. Evde bir tane daha Reyhan’ı kaldıramayacağını düşünür ve hain planlarının yönünü Gülsüm’e çevirecektir. Gülsüm’ü kullanarak Emir ve Reyhan ikilisinin arasını bozma gibi bir düşüncesi vardır. Saf ve temiz rolünde oynayan Gülsüm diziye renk katacaktır.

Hikmet Tarhun bu olay dışında Reyhan ve Emir’in barışmasıyla beraber sağlığına kavuşmaya başlamıştır. Şimdi de yeğeni Gülsüm’ü bulan Hikmet bu durumdan da moral bulmuştur.

Yemin Dizisinde Gülsüm ve Zafer Aşkı mı Başlıyor?

Senaryo’ya farklılık katmak yolunda hızla ilerleyen senarist, Yemin dizisi seyircilerini üzmeyecek tarzda yeni yeni olaylarla diziye renk katmaya devam edecek. Bunlardan biri olarak düşündüğümüz Gülsüm ve Zafer aşkı için konuşmak çok erken ama Yemin dizisinde gidişata baktığımızda bunun tüyosunu vermiş olalım. Bu aşk diziye renk katacağı gibi seyircinin de sevgisini katlayacak bir aşk olabilir. Umarız bu tarz girişimlere yer verilir ama senaristlerin kafasındaki ne yazık ki her zaman istediğimiz gibi olmuyor. Bu gelişmeyi yakında takip edecek, sizleri bilgilendireceğiz. Yemin dizisi 172. Bölüm Özeti 28 Ocak için yazımız güncellenecektir.

 

 

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir