Yemin 161 Bölüm 162. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak Detaylı

Burak 10 Oca 2020 Analiz Yemin  0

Kanal 7’nin sevilen türk dizisi Yemin yeni bölümleriyle izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Hint dizileriyle kemik kitle yakalayan kanal neredeyse gelirinin tümünü günlük dizilerden karşılıyor. Yemin dizisi kanal 7’ye kattığı seyirci kitlesi de azımsanamayacak durumda. Yemin son bölüm fragmanından yola çıkarak siz değerli ziyaretçilerimize elimizden geldiğince Yemin Dizisi Analizi yapmaya çalışacağız.

Yemin 161. Bölüm Özeti 13 Ocak (Tahmini) Tüyoları

Cemre’nin diziden ayrılacağını geçen özet yazımızda duyurmuştuk. Bu vakit git gide yaklaşmakta. Cemre’nin sonunu Cavidan’ın hazırlayacağından da şüphemiz yok. Emir olanların hesabını sormak için Cavidan’la konuşur. Cavidan ise suçu direk Cemre’nin üzerine yıkar. Planı o yaptı amacı da bizi ayırmak, intikam alıyor der. Emir’in her ne kadar kafası karışsa da Cavidan’ın parmağı olduğuna emindir ama herşeyi net olarak öğrenmek istiyordur. Bu yüzden Cemre’nin yanına giderek onunla konuşmak isteyecektir.

Bunu öğrenen Cavidan’ın bundan sonraki tek amacı Cemre ile Emir’in konuşmasını engellemek olacaktır. Eğer Cemre Emir’le konuşursa her şeyin ortaya çıkacağını anlamıştır. Cavidan tekrar hain planlar peşine düşer. Aklına hasta bakıcısı aracılığıyla Cemre’ye yüksek doz ilaç verip durumunu kötüleştirme fikri gelir.

Diğer yandan Naci Suna’dan kaçmaya devam ediyordur. Bu durumun farkında olan Suna neden böyle bir yol izlediğini merak eder. Naci’ye sormak ister. Naci ise gerçekleri Suna’ya söylememekte kararlıdır. Suna bu duruma üzülür.

Gelelim Narin ve Kemal ikilisine. Kemal’in Narini çok sevdiğini ve bunu ona söylemek istediğini biliyoruz. Ne yazık ki bu bölümde de duygularını Narin’e söyleyemeyecek. Narin ve Kemal’e ayrılan sürelerde yanlış anlaşılmalarla dolu sahneler izleyeceğiz.

Yemin Dizisi 162. Bölüm Özeti 14 Ocak Tüyoları

Yemin 162 bölüm Emir’in kıskançlıklarıyla bizlere seyir keyfi yaşatacak. Okula başlayan Reyhan’ı aşırı kıskanan Emir peşini bırakmamaya devam edecek. Adem hocadan kıskanan Emir ondan zarar gelmeyeceğini anlayınca biraz sakinleşir ama takibe devam eder. Reyhan bu durumdan tedirgin olacaktır.

Detaylar geldikçe eklenecektir arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin 161 Bölüm 162. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak Detaylı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Dizi Berbad Kadın Erkek İlişkileri Ne Hale Kaldı Emir Reyhanı Öldüsün Bitsin Zaten Hayatımızda Kadınları Erkekler Öldürür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir