Yemin 161 Bölüm 162. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak Detaylı

Kanal 7’nin sevilen türk dizisi Yemin yeni bölümleriyle izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Hint dizileriyle kemik kitle yakalayan kanal neredeyse gelirinin tümünü günlük dizilerden karşılıyor. Yemin dizisi kanal 7’ye kattığı seyirci kitlesi de azımsanamayacak durumda. Yemin son bölüm fragmanından yola çıkarak siz değerli ziyaretçilerimize elimizden geldiğince Yemin Dizisi Analizi yapmaya çalışacağız.

Yemin 161. Bölüm Özeti 13 Ocak (Tahmini) Tüyoları

Cemre’nin diziden ayrılacağını geçen özet yazımızda duyurmuştuk. Bu vakit git gide yaklaşmakta. Cemre’nin sonunu Cavidan’ın hazırlayacağından da şüphemiz yok. Emir olanların hesabını sormak için Cavidan’la konuşur. Cavidan ise suçu direk Cemre’nin üzerine yıkar. Planı o yaptı amacı da bizi ayırmak, intikam alıyor der. Emir’in her ne kadar kafası karışsa da Cavidan’ın parmağı olduğuna emindir ama herşeyi net olarak öğrenmek istiyordur. Bu yüzden Cemre’nin yanına giderek onunla konuşmak isteyecektir.

Bunu öğrenen Cavidan’ın bundan sonraki tek amacı Cemre ile Emir’in konuşmasını engellemek olacaktır. Eğer Cemre Emir’le konuşursa her şeyin ortaya çıkacağını anlamıştır. Cavidan tekrar hain planlar peşine düşer. Aklına hasta bakıcısı aracılığıyla Cemre’ye yüksek doz ilaç verip durumunu kötüleştirme fikri gelir.

Diğer yandan Naci Suna’dan kaçmaya devam ediyordur. Bu durumun farkında olan Suna neden böyle bir yol izlediğini merak eder. Naci’ye sormak ister. Naci ise gerçekleri Suna’ya söylememekte kararlıdır. Suna bu duruma üzülür.

Gelelim Narin ve Kemal ikilisine. Kemal’in Narini çok sevdiğini ve bunu ona söylemek istediğini biliyoruz. Ne yazık ki bu bölümde de duygularını Narin’e söyleyemeyecek. Narin ve Kemal’e ayrılan sürelerde yanlış anlaşılmalarla dolu sahneler izleyeceğiz.

Yemin Dizisi 162. Bölüm Özeti 14 Ocak Tüyoları

Yemin 162 bölüm Emir’in kıskançlıklarıyla bizlere seyir keyfi yaşatacak. Okula başlayan Reyhan’ı aşırı kıskanan Emir peşini bırakmamaya devam edecek. Adem hocadan kıskanan Emir ondan zarar gelmeyeceğini anlayınca biraz sakinleşir ama takibe devam eder. Reyhan bu durumdan tedirgin olacaktır.

Detaylar geldikçe eklenecektir arkadaşlar.

dizibilgi google play

Yemin 161 Bölüm 162. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak Detaylı (1 Yorum)

  1. Dizi Berbad Kadın Erkek İlişkileri Ne Hale Kaldı Emir Reyhanı Öldüsün Bitsin Zaten Hayatımızda Kadınları Erkekler Öldürür