Yemin 114. Bölüm Özeti ve Fragmanı

ADMİN ADMİN 07 Kas 2019 Yemin  0

Merhaba sevgili takipçilerimiz kısa süreli hastalık ve ailevi sorunlar sebebi ile yemin dizisi özetleri ve yemin dizisi haberlerini sizlere aktaramadık. Fakat artık her gün sürekli olarak aktarıma devam edeceğiz. Bizi takip ederek tüm bölüm özetleri hakkında bilgi alabilir ve de dizi den sürekli haberdar olabilirsiniz.

Yemin 114. Bölüm Özeti

Reyhan son olarak fenalaşmıştı. Bunun ile birlikte ise Emir, Reyhan’ı hemen bir hastaneye kaldırarak neden fenalaştığını öğrenmek ve eski sıhhatine kavuşması için uğraşıyordu. Doktorlar bu rahatsızlığın sadece açlık sebebi ile oluştuğunu söyler. Reyhan, hastane de gözlerini açar ve kimin kendisini hastaneye getirdiğini öğrenmek ister. Bunun üzerine kendisini Emir’in hastaneye getirdiğini öğrenir. Hastane ücretini Emir ödemek ister fakat artık ayrıldıkları için Reyhan bu ücreti ödemesini kabul etmez. Artık yalnız olduğu için hastane ücretini kendisinin karşılayacağını söyler.

Uzun bir müddet geçtikten sonra İstanbul’a dönüş yapan Cemre’nin annesi Süheyla artık Cemre’nin amacına ulaştığını ve Reyhan ile Emir’in mutlu ilişkilerinin sona erdiğini düşünür ve de bu bir gerçeğe dönüşmüştür. Reyhan’ın gidişine büyük üzüntü duyan Hikmet Tarhan, ölüm orucuna girmiştir ve de bu durum git gide sağlığını kötüye götürmektedir.

Süheyla Emir’i karşısına alarak bir konuşma yapar sadece isteklerinin ne olduğunu söyler. Babasının bu kötü durumdan kurtulması için Reyhan’ın geri gelmesini söyler Emir’e. Süheyla bu durumu ne olursa olsun bir çözüm bulup sonuca eriştir diye baskı yapar.

Reyhan’ın artık konaktan gittiği için bir rahatlık hissi duyan Cavidan ve Cemre bu gidişin kısa olmasından dolayı korku duymaktadır. Bu işin kısa olmaması için Reyhan dayısının ölüm orucundan vazgeçmesi için ellerinden geleni yapmak için uğraşacaklar. Reyhan dayısını bu oruç tutmama konusunda uyaracak ve de bu orucu bozması için elinden geleni yapacaktır.

Bu konu da yemin dizi özeti, yemin 114 bölüm özeti hakkında detaylı bilgi verdik, gelecek konu da yemin 115 bölüm özeti hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3. Sezon 2020
Yemin 236.-237. Bölüm Özeti 27 Nisan 28 Nisan
Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?
yemin yeni bölüm özetleri
Yemin 228. 229. 230. Bölüm Özeti 15-16-17 Nisan 2020

“Yemin 114. Bölüm Özeti ve Fragmanı” üzerine 3 yorum

 1. Aysu dedi ki:

  Yemin Analiziniz Güzel Olmuş Ellerinize Sağlığ Sitede Dostlar Görünmyor Neden Açeba Aslı Abla Getsede Site Unudulmamalı

  1. Anonim dedi ki:

   aslı ablanız gitmedi. kendi isteği ile yazmayı bırakmadı. gönderildi. yazması engellendi.

 2. Anonim dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. Emir ve Reyhan mutlu olsunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir