Yemin 106. Bölüm Özeti 28 Ekim 107. Bölüm Fragmanı (Reyhan ve Emir Mahkemede)

ADMİN ADMİN 25 Eki 2019 Yemin  0

Cemre, ReyhanI şantaj yapıp Emir den ayrılmasını istemişti. Peki Reyhan bu kararı yerine getirecek mi? Daha önce ki bölümlerde izlediğimiz gibi Reyhan bu olayların etkisinden çıkmakta oldukça zorlaşmıştı. Emir, Reyhan’ın biraz kendine gelmesi için onu güzel bir tatile götürmüştü. Cemre, Talaz’ın kendisine uyguladığı şantajı kendi lehine çevirmişti ve Reyhana uygulamıştı.

Reyhan, Emirin geleceği için hapse girmemesi için ondan uzaklaşmaya çalışır. Kaçmak için elinden geleni yapar, fakat daha kötüsü Reyhan Emir’in geleceği için boşanmayı göze alacak. Cemrenin istediği yerine gelmiş olacak. Fakat Emir neden bunların başına geldiğini anlayamaz. Fakat Reyhan bu kadar mutlu bir durumda iken nasıl boşanma konusunda ikna edeceği konusunda çıkarsız kalmış durumdadır.

Cemrenin kendisine şantaj yapdığını söylese belki olaylar kendiliğinden güzel bir hal alacak ve Cemrenin gerçek yüzü ile karşılaşmış olacak. Emir’in Cemre’nin gerçek yüzünü görebilmesi için mavi bilgisayarın ortaya çıkmasının tam zamanı gibi gözükmekte. Fakat ne kadar beklediğimiz olması gerekirken olmaz.

Diğer bir taraftan Masal evden kaçar. Narin yaptığı patavatsız konuşmanın bedelini Kemal’in iğneleyici lafları ile öder. Fakat Masal bulunacaktır. Sekreter kızının oyunları ise ikinci Cemre olayına desek yeridir.

Yemin dizisi son hızı ile devam etmektedir. Emir ile Reyhan aşkı nereye gelecek bilemiyoruz. Fakat Yemin 106 bölüm özeti oldukça olaylı geçiyor. Diğer bölüm özetleri ile ilgili bilgiler ise dizinin kategorisinde detaylı bir şekilde paylaştık.

Yemin son bölüm izle ve yemin son bölüm özeti için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece konuyu araştırmak ve en kısa süre içerisinde sizler için hazırlanmış özeti okumak olacaktır.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3. Sezon 2020
Yemin 236.-237. Bölüm Özeti 27 Nisan 28 Nisan
Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?
yemin yeni bölüm özetleri
Yemin 228. 229. 230. Bölüm Özeti 15-16-17 Nisan 2020

“Yemin 106. Bölüm Özeti 28 Ekim 107. Bölüm Fragmanı (Reyhan ve Emir Mahkemede)” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Gûnaydin.Analiz yok ki,kötû de olsun

 2. Anonim dedi ki:

  Aslı Abla Getdi Sitede Dostlar Görünmez Oldu Siteni Terk Etmeyin Şu Site Aslı Ablanın Sevimli Sitesi Aslı Abla Siteye Bakıb Üzüleçek Dostlarım Benden Sonra Siteye Sahib Cıkmadılar Deyeçek Analizler İyi Olmaya Biler Dostluk İyi Unutmayın

 3. Mavi dedi ki:

  Lutffaaaaaan aslimiz gelsin artik yeter ozetler gelmiyo ne ikimizin yerine ne yemin hic birinin ozedi gelmiyo bu ne oyle yaaaa artik yeter ASLI HANIM GELSIN…

 4. Güzel kiz dedi ki:

  Yalvarirm aslimizi bizden ayrmayin

 5. Guzel kiz dedi ki:

  Site sahibi kim oldugunüzu bilmyorum ama sizden rica ederm lutfen aslmizi geri qaytarin lutfen bukadar insani uzmeyin asli bizim ücun cok kiymetli umutla yazdim umarim dikata alirsniz

 6. Anonim dedi ki:

  Yemin dizi 108 bölűmi

 7. Aysu dedi ki:

  Reyhan Emir Boşanamaz Çavidan Çemre Hebse Getsin

 8. Anonim dedi ki:

  Çemreye Çavidana Bakdığda İnsan Üzülür İnsan Şu Kadermi Kötü Olar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir