Yemin 106. Bölüm Özeti 28 Ekim 107. Bölüm Fragmanı (Reyhan ve Emir Mahkemede)

Cemre, ReyhanI şantaj yapıp Emir den ayrılmasını istemişti. Peki Reyhan bu kararı yerine getirecek mi? Daha önce ki bölümlerde izlediğimiz gibi Reyhan bu olayların etkisinden çıkmakta oldukça zorlaşmıştı. Emir, Reyhan’ın biraz kendine gelmesi için onu güzel bir tatile götürmüştü. Cemre, Talaz’ın kendisine uyguladığı şantajı kendi lehine çevirmişti ve Reyhana uygulamıştı.

Reyhan, Emirin geleceği için hapse girmemesi için ondan uzaklaşmaya çalışır. Kaçmak için elinden geleni yapar, fakat daha kötüsü Reyhan Emir’in geleceği için boşanmayı göze alacak. Cemrenin istediği yerine gelmiş olacak. Fakat Emir neden bunların başına geldiğini anlayamaz. Fakat Reyhan bu kadar mutlu bir durumda iken nasıl boşanma konusunda ikna edeceği konusunda çıkarsız kalmış durumdadır.

Cemrenin kendisine şantaj yapdığını söylese belki olaylar kendiliğinden güzel bir hal alacak ve Cemrenin gerçek yüzü ile karşılaşmış olacak. Emir’in Cemre’nin gerçek yüzünü görebilmesi için mavi bilgisayarın ortaya çıkmasının tam zamanı gibi gözükmekte. Fakat ne kadar beklediğimiz olması gerekirken olmaz.

Diğer bir taraftan Masal evden kaçar. Narin yaptığı patavatsız konuşmanın bedelini Kemal’in iğneleyici lafları ile öder. Fakat Masal bulunacaktır. Sekreter kızının oyunları ise ikinci Cemre olayına desek yeridir.

Yemin dizisi son hızı ile devam etmektedir. Emir ile Reyhan aşkı nereye gelecek bilemiyoruz. Fakat Yemin 106 bölüm özeti oldukça olaylı geçiyor. Diğer bölüm özetleri ile ilgili bilgiler ise dizinin kategorisinde detaylı bir şekilde paylaştık.

Yemin son bölüm izle ve yemin son bölüm özeti için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece konuyu araştırmak ve en kısa süre içerisinde sizler için hazırlanmış özeti okumak olacaktır.

dizibilgi google play

Yemin 106. Bölüm Özeti 28 Ekim 107. Bölüm Fragmanı (Reyhan ve Emir Mahkemede) (8 Yorum)

  1. Aslı Abla Getdi Sitede Dostlar Görünmez Oldu Siteni Terk Etmeyin Şu Site Aslı Ablanın Sevimli Sitesi Aslı Abla Siteye Bakıb Üzüleçek Dostlarım Benden Sonra Siteye Sahib Cıkmadılar Deyeçek Analizler İyi Olmaya Biler Dostluk İyi Unutmayın

  2. Lutffaaaaaan aslimiz gelsin artik yeter ozetler gelmiyo ne ikimizin yerine ne yemin hic birinin ozedi gelmiyo bu ne oyle yaaaa artik yeter ASLI HANIM GELSIN…

  3. Site sahibi kim oldugunüzu bilmyorum ama sizden rica ederm lutfen aslmizi geri qaytarin lutfen bukadar insani uzmeyin asli bizim ücun cok kiymetli umutla yazdim umarim dikata alirsniz