Yemin 102. Bölüm Özeti 22 Ekim Fragmanı

Sevilerek izlenen ve gün geçtikçe izleyici kitlesini kendine hayran bırakan en güzel ve etkileyici dizilerin başında olan yemin dizisi bugün 22 ekimde 20.00 da izleyiciler ile ekran karşısına geliyor. Hikmetin hapishane sorunu başına daha büyük sıkıntılar açıyor. Artık yeni sıkıntılar ile baş başa kalınması gerekiyor. Emir Tarhan hapishaneye girmekten başka yapabileceği kalmayacak. Sizler için Yemin 102. Bölüm özeti hazırladık. Aşağıda yemin 22 Ekim Özeti inceleyebilirsiniz.

Yemin 102. Bölüm Özeti

Stresli geçen zamanlar oldukça artmaya başlar. Bu nedenle bu stresten uzaklaşmak isteyen Emir ve Reyhan küçük bir kaçamak yaparak stresten bir süre dahi olsa uzaklaşmak isterler. Fakat bilmedikleri bir gerçek vardır. Cemre ise ikisinin peşindedir. Bu takip Cemre için oldukça iç acıtıcı bir hal almaktadır.

Emir Tarhun garsonluk yapmakta ve kızarttığı balıklar ile Reyhana küçük jetler hazırlamaktadır. Bunun yanı sıra artık gün geçtikçe her şey daha zor ve oldukça kötü hal alacaktır. Talaz ise sakladığı görüntüler ile Emir’i hapse attıramayacağını bilmektedir fakat elinde bulunan görüntüler tek delil olmadığı için daha yapacakları vardır.

Talaz ise elinde bulundurduğu ve sık sık da hazırlamaktan çekinmediği deliller yardımı isle Emir’i uzun müddet boyunca hapishane de tutabilecek bilgiye ve güce sahiptir. Reyhan ise Emir’in katil olabileceği konusunda inanç sağlamadığı ve inanmadığı için bu görüntülere inanmaz fakat izlediği video aklında soru işaretlerinin oluşmasına sebebiyet verir. Peki Yemin dizisinde Reyhan Emirden vazgeçecek mi?

Oldukça karmaşık bir ilişkilerin yanı sıra Masalın şok geçirmesi ve kötü bir sıkıntı yaşamaması için Leyla’nın ölümü ile ilgili bilgiler Kemal tarafından uzun müddet gizlenecek gibi durmakta. Fakat bu gizleme uzun sürmeyip Narin tüm gerçekleri öğrenmesine yardımcı olur. Bunun üzerine Kemal ise Narin’i azarlar ve kendi işinden başka iş ile uğraşmaması gerektiğini belirtir.

Yemin 102. Bölüm Fragmanı

Yemin 22 Ekim Özeti

Her şey ne kadar yolunda gözükse dahi görünen kadar gerçekler tatlı değildir. 22 Ekim akşamı yayınlanacak olan dizi de Emir oldukça sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacak. Bunun yanı sıra Talaz tarafından köşeye sıkıştırılan Cavidan ve Cemre Emir’i tutuklanmaktan nasıl kurtaracaklar asıl mesele bu olduğu söylenebilir.

Bunun yanı sıra Narin yanlış düşüncelerinin farkına varır ve tüm gerçekleri fark eder. Kemal’in kendisine aşık olduğunu hisseden ve tüm hayal ettiklerinin yanlış olduğunu anlayan Narin gerçek dışı düşüncelerin artık farkındadır.

Narin ne kadar bunu anlamasa dahi artık Kemale yavaş yavaş aşık olmaya başlamıştır. Bu aşk yavaş yavaş filizlenecek ve bunu kendi de anlayacak.

Yemin 101. Bölüm Kısa Özeti

Cavidan hanımın yaptıklarını öğrenen Hikmet bey gerçekleri çocukları ile paylaşacakken Cavidan hanım eşinin gerçekleri çocuklarına anlatmaması için onu arkasından saat ile başından yaralayarak hastanelik eder. Aldığı darbe sonucunda kısmi felç geçiren Hikmet bey hareket edemez ve konuşamaz duruma gelir. Bu durum Cavidan hanım için sevindiricidir. Reyhan dayısının masum olduğuna inandığı için onun masum olduğunu ispatlamak ister. Cavidan hanım ve Cemre ortak karar ile Reyhan’a oyun oynarlar. Talaz doktor kılığında Reyhan’a dayısının iyileşeceğini söyler.

Konu ile ilgili yapılan aramalar

yemin, yemin özet, yemin son bölüm ne oldu, yemin son bölüm özeti, yemin 102 bölüm özeti, yemin 102 bölüm fragmanı, yemin saat kaçta, yemin ne zaman

dizibilgi google play

Yemin 102. Bölüm Özeti 22 Ekim Fragmanı (2 Yorum)

  1. Bu ýorumi kim ýazdiese çoh gözel olmuş teşekkürler elerine saglyk Asly ýazsa ismini ýaziodi Asly son ikinci sezonda reklam ýazmişdi neýse sagolsun.