Sev Yeter (Ye Hai Mohabbatein) İshita (Divyanka Tripathi) Kimdir ?

Burak 18 Haz 2017 Sev Yeter  0

Sev Yeter (Ye Hai Mohabbatein) İshita (Divyanka Tripathi) Kimdir ?

Sev Yeter dizisinin başrol oyuncusu Divyanka Tripathi dizide Dr. Ishita olarak karşımıza çıkacak. Divyanka Tripathi sadece Hindistan’da tanınmıyor. Dünya genelinde 5,5 milyon takipçisi olan yıldız 33 yaşında. Dizinin yakın zamanda Kanal 7 tarafından yayınlanması bekleniyor.

Sev Yeter İşita Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Dizide İshita iyi bir diş hekimidir ve kısırdır. Boşanmış olan babası ile birlikte yaşamaktadır. İshita’nın ablası Vandita ise kolejli bir öğretim görevlisi olan Bala ile evlidir ve Şravan isminde bir oğlu vardır. Raman ise Pencaplı bir iş adamıdır ve ailesinden uzakta yaşamaktadır İlk eşi olan Shangun‘dan boşanmıştır. Raman’ın ilk eşinden Aditya(Adi) isminde bir oğlu ve Ruhi isminde bir kızı vardır. 

Raman’ın oğlu eski eşiyle yaşarken kızı ise kendisiyle yaşıyor. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman’ın eski patronu ve iş rakibi Ashok ile birlikte yaşıyor. Ashok, her zaman iş dünyasından Raman’ı atmaya çalışıyor. Birkaç olaydan sonra, Ishita ve Raman, Ruhi’nin velayeti için formaliteden evlenirler. Ancak Raman ve Ishita çifti birbirlerine karşı yakınlaşırlar. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman ve Ishita’nın yakınlaşmasından dolayı çifti kıskanmaya başlar. Raman’ın kızı Ruhi, Ishita’yı çok seviyor ve onu en iyi anne olarak görür.

Divyanka Tripathi Kimdir ?

14 Aralık 1984 yılında Hindistan’da doğdu. Eğitimini Hindistan’da tamamladı. Vivek Dahiya ile 2016 yılında evlenmiştir. 1.65 cm boyunda ve 64 Kg ağırlığındaki aktrist kahverengi gözlere ve siyah saçlara sahiptir. İlk film deneyimi Banoo Main Teri Dulhann filmidir. Ye Hai Mohabbatein (Sev Yeter ) dizisiyle ünlenmiş olup çeşitli dallarda ödülleri vardır. 

Divyanka Tripathi İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/divyankatripathidahiya/

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter (Ye Hai Mohabbatein) İshita (Divyanka Tripathi) Kimdir ?” üzerine 6 yorum

 1. AYPERI dedi ki:

  ben divyankatripathini cok seviyorum

 2. Anonim dedi ki:

  Dizi Cox gozeldi

 3. &Aynur& dedi ki:

  cok guzel bayan yaa ben onun hayraniyim))

 4. Işıl❄ dedi ki:

  Aynen hemen başlasın..

 5. zeynep dedi ki:

  simdi başlasin istiyoruz

 6. arkey dedi ki:

  yalancı baharr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.