Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) Dizisi Konusu ve Fragmanı

Kanal 7 tarafından yayınlanacak olan dizi Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) için geri sayım başlarken dizinin konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacağı ile ilgili merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağım. Hint dizilerinin güvenli limanı Kanal 7 2013 yılında yılın en iyi dizileri arasına giren Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) dizisini yakında yayınlamaya başlayacak.

Dizinin başrollerini Divyanka Tripathi ve Karan Patel paylaşmaktadırlar. 22 dalda ödülü bulunan dizinin yönetmen koltuğunda Neeraj Baliyan Imran oturmaktadır. Dizinin yapımcısı Ekta Kapoor olurken senaristliğini ise Ritu Bhatia yapıyor. Dizinin konusu Manju Kapur’un romanı Custody’e dayanmaktadır.

Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) Dizisi Konusu

Dizide İshita iyi bir diş hekimidir ve kısırdır. Boşanmış olan babası ile birlikte yaşamaktadır. İshita’nın ablası Vandita ise kolejli bir öğretim görevlisi olan Bala ile evlidir ve Şravan isminde bir oğlu vardır. Raman ise Pencaplı bir iş adamıdır ve ailesinden uzakta yaşamaktadır İlk eşi olan Shangun‘dan boşanmıştır. Raman’ın ilk eşinden Aditya(Adi) isminde bir oğlu ve Ruhi isminde bir kızı vardır. 

Raman’ın oğlu eski eşiyle yaşarken kızı ise kendisiyle yaşıyor. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman’ın eski patronu ve iş rakibi Ashok ile birlikte yaşıyor. Ashok, her zaman iş dünyasından Raman’ı atmaya çalışıyor. Birkaç olaydan sonra, Ishita ve Raman, Ruhi’nin velayeti için formaliteden evlenirler. Ancak Raman ve Ishita çifti birbirlerine karşı yakınlaşırlar. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman ve Ishita’nın yakınlaşmasından dolayı çifti kıskanmaya başlar. Raman’ın kızı Ruhi, Ishita’yı çok seviyor ve onu en iyi anne olarak görür.

Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) Dizisi Tanıtım Fragmanı

Daha yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizde güncelleme yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) Dizisi Konusu ve Fragmanı (10 Yorum)

  1. Valla ben bu diziyi eski ve saçma buluyorum bu yüzden de akrabaları mdan ve arkadaş çevremde ‘n hiç kimseye önermi cem zaten bu dizi ye kimse bakmaz. Fragmanını bile güzel değil e bide bu aşk uzun sürer uzun süreceği için de bayağı bi saçmalar kimse de bu filmi sevmez ve reytingler bayagi bi düşer

  2. Kanal 7 ye söyleyin LÜTFEN PAZAR KIZ YE HALI VE LOVE KA HAİ INTEZAAR bu dizileri yayınlayın ::::::::

  3. Kanal 7nin verdiği ilk fragmanda hoşuma gitmişti bakalım izleyip görücez sabırsızlıkla bekliyoruz ☺️☺️