Yaz Yağmuru Dizisi Tam Liste Oyuncuları Karakterleri

Yaz Yağmuru Dizisi Tam Liste Oyuncuları Karakterleri

Gold Film ile Fox Tv arasında yeni bir dizi için anlaşmalar tamamlandı. Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’a göre bu yeni dizinin ismi ise Ya Yağmuru olacak.

yaz yağmuru dizisi oyuncularıYaz Yağmuru dizisi romantik komedi tarzında çekilecek ve 2016 yaz sezonunda  Fox Tv ekranlarını şenlendirecek. Yaz dizileri ile adından söz ettirmeye devam eden Fox Tv daha önce yine bir yaz dizisi olan Çilek Kokusu ile adını duyurmuş Demet ÖZDEMİR ile anlaştı. Yaz Yağmuru dizisinin kadın başrol oyunculuğunu Demet ÖZDEMİR üstlenirken son zamanların başarılı erkek jönü Furkan PALALI’da erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak. Yaz Yağmuru dizisininkadrosunda ise Sumru Yavrucuk, Sevinç Erbulak ve Özlem Tokaslan da yer alacak

Yaz Yağmuru dizisinin isminin No 309 olarak değiştirilmesi de gündemde; ancak No 309 olarak bir dizi isminin uygun olup olmayacağı konusunda halk araştırması yapılması planlanıyor. No 309 ismi ile ilgili gelen tepkiler olumlu ise Yaz Yağmuru dizisinin isminin No 309 Dizisi olarak değiştirilecek

Yaz Yağmuru Dizisi  Konusu

Birbirini daha önce hiç tanımayan asabi bir genç ile şımarık ve zengin bir kızın yaşayacakları zaman zaman komik; zaman zaman duygusal aşkı anlatması bekleniyor; ancak Yaz Yağmuru dizisi senaryosu şuanda net değil.

Yaz Yağmuru Dizisi Karakterleri

Demet ÖZDEMİR

1992 yılında Kocaeli ilimizde dünyaya gelen güzel oyuncu Demet Özdemir şuanda 34 yaşındadır. Televiyon hayatına dansçı kimliği ile giren Demet ÖZDEMİR Bengü’nün dans ekibinde yer almıştır. İlk defa oyunculuk deneyimini 2013 yapımı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde canlandırdığı Aylin karakteri ile yaşamıştır. Daha sonra ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde Ayla karakterini canlandırmış; son olarak ise Çilek Kokusu dizisinde başrol oynamıştır.

demet ödemir yaz yağmuru dizisi

Furkan PALALI

1986 Konya doğumlu olan yakışıklı oyuncumuz 30 yaşındadır. 2011 yılında dünyanın en yakışıklı modeli seçilerek adından sıkça söz ettirmiştir.

Televizyon hayatına mankenlik ile dahil olan  Furkan Palılı ilk ciddi rolünü Kızıl Elma dizisinde canlandırdığı Murat Altay karakteri ile oynamıştır. Daha sonra ise Son Çıkış dizisinde de başrol oynamıştır.

furkan palalı ya yağmuru oyuncusu

Sumru Yavrucuk

sumru yavrucuk yaz yağmuru dizisi

Sevinç Erbulak

sevinç erbulak yaz yağmuru dizisi

Özlem Tokaslan:

Son olarak Güzel Köylü dizisinde Dudu karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

özlem tokaslan yaz yağmuru dizisi

Yaz Yağmuru Dizisi Tanıtım Fragmanı