Yaşım Kaç Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ? Yaşım Kaç Final mi Yapacak ?

Yaşım Kaç Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ? Yaşım Kaç Bitti mi ?

Yaşım Kaç programı 22 Temmuz Pazar günü yayınlanan birinci bölümüyle ekranlara merhaba deri Kanal D ekranlarında yer alan eğlenceli yarışma programı ilk bölümüyle izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı. Behzat Uygur’un sunduğu yarışma programı ilk bölümüyle 1.70 civarında bir reyting puanıyla yaklaşık 1.5 milyon insan tarafından izlendi ve 10. sırada kendisine yer bularak iyi bir başlangıç yaptı.

Programın farklı ve sıra dışı formatı nedeniyle ilk başta izleyiciler programı anlamakta zorlandılar. Yarışma ilerledikçe Beyzat Uygur da kuralları detaylı olarak anlatmaya başlayınca program izleyiciler tarafından anlaşıldı ve sevildi. Programın formatının gerçekten oldukça zekice hazırlandığını söyleye biliriz.

Yaşım Kaç Yarışması Kuralları ve Formatı İçin Tıklayınız

 

Yaşım kaç programı yaz sezonunda Kanal D ekranlarında 20:30 da yayınlanmaya devam edecek. Yazın Primde Tİimde da yayınlanacak olan programın kış aylarında devam edip etmeyeceğini ise programın izlenme oranı belirleyecek. Program izleyici tarafından beğenilmeye devam eder ve reytinglerde ciddi düşüş yaşanmazsa kış sezonunda da devam etmemesi için bir engel bulunmuyor. Tabi program kış sezonuna taşınırsa saat değişikliğine uğrayarak yerini haftalık bir diziye bırakarak gece yarısına doğru , prime time daki dizilerden sonra yayınlanmaya başlayacaktır.

Yaşım Kaç Programı ilk bölümde ödül olarak 170.000 tl ödül verdi. Programın izlenme oranı artarsa programdaki ödül miktarı da artacaktır. Yaşım Kaç yarışması ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

dizibilgi google play