Yaşamda Hikayeler Sunucusu Kimdir(Lütfiye Pekcan Kimdir)

Tv8’den yeni bir gündüz kuşağı programı daha geldi. Yapımcılığını Ph yapım üstleneceği Yaşamda Hikayeler programını yıllardır sektörde haber ve programlar yapan Lütfiye Pekcan yapacak. Yaşamda Hikayeler programında gerçek yaşam hikayeleri gerçek kişiler ve uzmanlar ile ele alınacak.

Kadınların sesine kulak vermeyi hedefleyen Yaşamda Hikayeler programında Lütfiye Pekcan, canlı yayında avukat, dedektif ve psikiyatrist gibi uzmanlar yardımıyla kadınlara rehberlik edecek ve yol gösterecek. Daha önce benzeri olmayan bir program ile ekranlara gelecek Lütfiye Pekcan hafta içi her gün Tv8’de ekranlarda olacak.

Özellikle evlendirme programlarının final yapmasının ardından bu tip gündüz kuşağı programlarını daha çok göreceğiz; zira araştırmacı gazeteci konsepti ile program yapan Müge Anlı’nın başarısı ortada.

Lütfiye Pekcan Kimdir?

Lütfiye Pekcan TRT’de muhabir olarak çalışmaya başlar; sonrasında ise Reha Muhtar ile ‘Ateş Hattı’ programına yapımcı olarak yer alır ve bir anda ünlü olur. SHOW TV ve FOX TV gibi kanallarda haber yayın koordinatörü, TV8 ve Kanal D’de program müdürü olarak görev yaptı. ‘Ateş Hattı’  ve ‘Manşettekiler’ programını hazırlayıp sundu. Kadın sorunlarını iyi bilen ve deneyimlerini ‘3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır’ adlı romanını yazdı. Lütfiye Pekcan, evli ve 1 çocuk annesidir. Ankara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon bölümü mezunudur. 

dizibilgi google play