Yaşamayanlar Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Burak 15 Ağu 2018 Yaşamayanlar  0

Yaşamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri Kim Kimdir ?

İnternet dizisi olarak yayınlanacak dizilere bir yenisi daha ekleniyor. İnternet üzerinden yaptığı yayınlarla ses getiren Blue TV yeni bir diziyi daha izleyiciler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Kanal D’nin online platformu olan Blue Tv’de Yaşamayanlar dizisinin ilk bölümü ücretsiz olarak yayınlanacak. Daha sonraki bölümleri izlemek isteyenlerinse 14.90 TL karşılığında Blue TV’ye üye olamaları gerecekecek.  Ayrıca Blue Tv’ye üye olanların 7 günlük ücretsiz kullanım hakkı bulunduğunu da hatırlatalım.

Yaşamayanlar dizisi ile ilgili detaylara gelecek olursak dizinin oldukça farklı ve fantastik bir konusu olacağını söyleyelim. Türkiye’nin ilk vampir temalı dizisi olacak ola Yaşamayanlar dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça iddialı. Kadrosunda Elçin Sangu, Birkan Sokullu, Kerem Bürsin, Selma Ergeç ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin yer aldığı dizi Yaşamayanlar’ın yapımcılığını Bubi Fİlm üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Alphan Eşeli oturacak. Dizinin senaryosunu ise Berkay Öztürk ve Mustafa Salih Bozcu kaleme alıyor.

Yaşamayanlar Dizisi Konusu Nedir ?

İnsanlar ve Vampir ırkı arasındaki savaş başlamak üzeredir. Dimitry (Kerem Bürsin) tarafından ısırılan Mia (Elçin Sangu) vampire dönüşmüştür. Mia’nın artık tek bir amacı vardır Dimtry’i öldürerek yeniden insan olmak. Mia bunun için İstanbul’a gelir fakat hiçbir şey planladığı gibi gitmeyecektir. Kendisini karmaşık bir hikayenin tam ortasında bulur. Vampir ve İnsan savaşı başladığında ise Mia’nın tarafını seçmesi gerekecektir.

Mia’ya bu hikayesinde Karmen (Selma Ergeç) , Numel (Birkan Sokullu) ve diğer avcılar eşlik edecek. 1800’lü yıllarda başlayan bu hikaye günümüz İstanbul’una kadar uzayacak ve Mia tek hedefi olan Dimitry’yi öldürmek için mücadele verecek.

Yaşamayanlar Dizisi Oyuncuları

Vampirler

Elçin Sangu (Mia)

1985 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kiralık Aşk dizisi ile tanınmaktadır. Kurt Seyid ve Şura , Öyle Bir Geçer Zamanki dizilerinde de yer almıştır. Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakteri ile büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. İlk kez bir internet dizisinde yer alacaktır.

Birkan Sokullu (Numel)

1985 İstanbul doğumludur. 2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuş ve daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünü tamamlamıştır. Reklam ve mzik kliplerinde yer alarak oyunculuğa başlamış daha sonra Küçük Kadınlar dizisindeki Ayaz karakteri ile dizi oyunculuğuna başlamıştır. Küçük Sırlar dizisindeki Demir Karakteri ile tanınmaya başlamıştır. 2012 yılında Aslı Enver ile dünya evine girmiş fakat bu evlilik 3 yıl sürmüştür. Spor ile de yakından ilgili olan yakışıklı oyuncu uzun yıllar prefesyonel basketbol oynamıştır. Dizide Numel geçmişi sırlarla dolu bir savaşçı vampirdir.

Kerem Bürsin (Dimitry)

1987 yılında dünyaya gelmiştir. Ailesi ile Amerika’da yaşamış ve burada Eric Morris’den dersler almıştır. Düğün için geldiği Türkiye’de Gaye Sökmen ile tanışmış ve Güneşi Beklerken dizisi için teklif almıştır. Bu dizi ile büyük çıkış yakalamış ve geniş kitlelerce tanınmştır. Daha sonra Şeref Meselesi ve Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizilerde de yer almış fakat bu dizilerin ekran ömrü kısa olmuştur. Yakışlıklı oyuncu ayrıca yerli ve yabancı çok sayıda sinema filminde de yer almıştır. Serenay Sarıkaya ile birlikteliği devem etmektedir.

Selma Ergeç (Karmen)

1978 yılında Almanya’da doğmuştur.Tıp fakültesini kazanmış fakat daha sonra modellik yapmaya karar vermiştir. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan karakterini canlandırmıştır.

Elit İşcan (Ayşe)

1 Ocak 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tuzdan Kaleler ve Taş Mektup gibi filmlerde yer almıştır. Küçük Kadınlar dizisindeki Bilge karakteri ile çıkış yakalamıştır.Altın Koza Umut Veren Genç Oyuncu ödülünün sahibidir.

Hazal Türesan (Yisa)

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’de Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. Günlük dizi Unutma Beni ile tanınmaktadır. Kara Para Aşk ve Tatlı İntikam dizilerinde de yer almıştır.

Nilperi Şahinkaya (Melisa)

1988 yılında diplomat olan babasının mesleği nedeniyle Senegal’de dünyaya gelmişltir. Kiraz Mevsimi dizi ile televizyon ekranlarında tanınsa da aslen tiyatrocudur ve sayısız tiyatro oyununda yer almıştır.  Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nü tamamlamıştır.

AVCILAR

Efecan Şenolsun (Sercan)

1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Melisa Şenolsun’un kardeşidir. Paramparça dizisindeki Özgür karakteri ile tanınmayı başarmıştır. Lise yıllarında oyuncu olmaya karar vermiştir. Güneşi Beklerken dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ankara Bilkent Üniversitesi mezunudur.

Türkü Turan (Zehra)

Saklı Filmi – Türkü Turan

1985 yılında Muğla’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesini tamamlamıştır. 2013 yılında yayınlanan Tatar Ramazan ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ozan Ertürk ile nişanlı olan oyuncu son olarak Annem dizisindeki Pınar karakterini canlandırmıştır.

İpek Tenolcay (Mari)

1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar oyuculuk yapsa da asıl çıkışı Kurtlar Vadisi dizisi ile gerçekleşmiştir. Umutsuz Ev Kadınları ve Yalan Dünya gibi dizilerdeki performansıyla beğeni toplamıştır.

Oral Özer (Yavuz)

1983 yılında İskenderun’da dünyay gelen oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almıştır. Kara Sevda, Bir Mucize Olsun ve Kara Sevda gibi dizilerle adından söz ettirmiştir.

Edip Tepeli (Şişman)

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kurt Seyit ve Şura dizisindeki Galip karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Seni Kimler Aldı dizisindeki Sinan karakterini canlandırmıştır. Çocuklar Duymasın dizisinden tanınan Ayşecan Tatari ile evlidir.

Erdeniz Kurucan (Turgut)

1989 yılında doğmuştur. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni tamamlamıştır. 2011 yılındaki Avrupa Avrupa dizisi ile tanınmaktadır.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir