Yasak Elma

Yasak Elma Hakan (Sinan Eroğlu) Kimdir ?
Fox Tv’nin yeni dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi yayın hayatına başladıktan sonra dizide yer alan oyuncular da merak konusu oldu. Hakan karakteri nasıl bir karakterdir..
Yasak Elma Lila  (Ayşegül Çınar ) Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Lila Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox Tv ekranlarının iddialı dizisi Yasak Elma’da oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Son olarak dizide merak edilen karakterlerden biri olan..
Yasak Elma Lal (Tuğçe Koçak) Kimdir ?
Yasak Elma Dizisi Lal Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Fox Tv’nin merakla beklenen dizisi Yasak Elma dizisinde oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Dizide yer alam Lal uzun karakterine hayat..
Yasak Elma Zeynep (Sevda Erginci) Kimdir ?
Yasak Elma Dizisi Zeynep Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen  Yasak Elma dizisinin yayınlanacağı tarih saatler önce belli oldu. Dizinin fragmanları da yayınlandı. Yayınlanan fragmanlarda dizinin..
Yasak Elma Yıldız (Eda Ece) Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Yıldız Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox ekranlarında yayınlanması beklenen Yasak Elma isimli dizi büyük bir heyecanla beklenirken yavaş yavaş dizide rol alacak oyuncular da ilan edilmeye..
Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri
Yasak Elma Oyuncuları Kim Kimdir ? Med Yapım tarafından hazırlanan Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosu netleşti. Çok yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yayın günü ve saati henüz belli..