Yasak Elma

Yasak Elma Dizisi Lila Buçe Buse Kahraman Kimdir?
Yasak Elma dizisinde Lila karakterine bundan sonra Buçe Buse Kahraman hayat verecek. Daha öncesinde Ayşegül Çınar Lila karakterine hayat veriyordu. Ayşegül Çınar Yasak Elma Dizisinden Neden Ayrıldı? Ayşegül Çınar’ın kendi..
Yasak Elma Dizisi Kuzey (Onur Mahir) Kimdir?
Fox tv de yayınlanan Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Soyata’nın yazdığı Medyapım imzalı Yasak Elma dizisi önümüzdeki sezonda devam edecek. Dizinin kadrosuna Fi dizisi ile dikkatleri üzerine çeken, Onur Mahir..
Yasak Elma Hakan (Sinan Eroğlu) Kimdir ?
Fox Tv’nin yeni dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi yayın hayatına başladıktan sonra dizide yer alan oyuncular da merak konusu oldu. Hakan karakteri nasıl bir karakterdir..
Yasak Elma Lila (Ayşegül Çınar ) Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Lila Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox Tv ekranlarının iddialı dizisi Yasak Elma’da oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Son olarak dizide merak edilen karakterlerden biri olan..
Yasak Elma Zeynep (Sevda Erginci) Kimdir ?
Yasak Elma Dizisi Zeynep Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen  Yasak Elma dizisinin yayınlanacağı tarih saatler önce belli oldu. Dizinin fragmanları da yayınlandı. Yayınlanan fragmanlarda dizinin..
Yasak Elma Yıldız (Eda Ece) Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Yıldız Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox ekranlarında yayınlanması beklenen Yasak Elma isimli dizi büyük bir heyecanla beklenirken yavaş yavaş dizide rol alacak oyuncular da ilan edilmeye..