Yasak Elma Yıldız (Eda Ece) Kimdir?

Burak 08 Mar 2018 Oyuncu Kadrosu  0

Yasak Elma Dizisi Yıldız Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Fox ekranlarında yayınlanması beklenen Yasak Elma isimli dizi büyük bir heyecanla beklenirken yavaş yavaş dizide rol alacak oyuncular da ilan edilmeye başladı. Karakterlerden biri de dizinin başrolü  Zeynep karakterinin ablası olan Yıldız oldu. Yıldız dizide kolay yoldan zengin olmak isteyen ve bunun için de her yola başvurabilecek bir karakteri canlandırmaktadır. Dizide bu karakteri canlandıracak olan isimde Eda Ece olmuştur. Bugün de yazımızda Eda Ece hakkında bilgiler vereceğiz.

Eda Ece Kimdir ?

Yasak Elma dizisinde Yıldız kimdir ? Hangi oyuncu canlandıracak ? Merak edenler için bu sorulara hemen cevap verelim. 1990 yılı İstanbul doğumlu olan oyuncu 167 boyunda ve 53 kg ağırlıktadır. Bilgi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan oyuncu okul yıllarında tiyatroyla ilgilenmekteydir. Sanat Tarihine de meraklı olan oyuncu öğrencilik yaptığı sıralarda bolca seminerlere katılmış ve arkadaşlarının açmış olduğu resim galerilerinde çalışmıştır. Kendisi sinema filmleri ve diziler izleyerek araştırmalar yapmıştır.

Menajerinin aracı olmasıyla Show Tv’de yayınlanan Pis Yedili dizisinde oynamıştır. 2011 ve 2014 yılında yayınlanmış olan bu dizide Cimbom karakterini oynamıştır. İlk sinema filmi olan Kızım İçin filminde Yetkin Dikinciler ile rol arkadaşı olarak Tuba karakterini canlandırmıştır. Beni Böyle Sev isimli dizide de Zeyno karakterini canlandırmıştır.

Güzel oyuncu 2015 yılında ise Kocan Kadar Konuş adlı sinema filminde  de Ceren karakterini oynamıştır. Bez Bebek, Hayat Bilgisi, Adını Feriha Koydum, Mahpeyker Kösem Sultan adlı projelerde de yer alan oyuncu ekranların aranan yüzü olmuştur. Seyahat etmeyi çok seven ünlü oyuncunun İngilizce ve Almanca gibi yabancı dillere de merakı vardır. Kitap okumayı ve arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmeyi seven oyuncu film izlemeye de bayılmaktadır.

Yeni oyuncu adaylarına verdiği tavsiyeler arasında oyuncu adaylarının ilgi alanlarına ve yeteneklerine yönelmeleri bulunmaktadır ve bunun için kendi yollarında yürümelerini inançlarını kaybetmemelerini söylemektedir. Beslenmesine aşırı dikkat eden Eda Ece çok iyi bir cilt doktoru olduğu için  da sağlıklı bir cilde sahip olduğunu da vurgulamıştır. Spor olarak pilates yaptığını söyleyen oyuncu tatlıyı çok sevdiğini de belirtmiştir. Güzel oyuncu Eda Ece’ye bu güzel projesinde başarılar dileriz.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Yasak Elma Yıldız (Eda Ece) Kimdir?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bu dizi çok keyifli olacak bence

  2. Anonim dedi ki:

    Güzel biyografi olmuş elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.