Yasak Elma Lila (Ayşegül Çınar ) Kimdir?

Burak 18 Kas 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Fox Tv ekranlarının iddialı dizisi Yasak Elma’da oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Son olarak dizide merak edilen karakterlerden biri olan Lila’yı ve ona hayat veren oyuncu Ayşegül Çınar’ı sizlere yakından tanıtıyoruz. İşte merak edenler için Ayşegül Çınar kimdir ? Detaylı biyografisi…

Yasak Elma Lila Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Dizide Lila Argun Halit ve Zeynep’in kızlarıdır. Babasına çok düşkün olan Lila annesinin babasına olan takıntılarına ise anlam verememektedir. Halit Argun’un kızı ve Alihan Taşdemir’in yeğeni olarak ne kadar güçlü ve arkası sağlam bir kız olduğunun bilincindedir.

İlginizi çekebilir: Yasak Elma Oyuncuları

 

Yasak Elma Lila Kimdir ( Ayşegül Çınar )

Kariyerinin henüz çok başalrında olduğu için genç oyuncuya dair elimizde çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Yasak elma dizisi ile yaşayacak. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından bir süre yardımcı rollerde yer almıştır. Gelen bilgilere göre eğitmenleri ve etrafındaki tecrübeli oyuncular tarafından oldukça yetenekli ve umut vadeden bir oyuncu olarak gösterilmektedir.

 

 

Yasak Elma Lila 1999 yılında Antalya da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlayan Ayşegül Çınar Antalya Manavgatlıdır. İstanbul’da yaşayan oyuncu sosyal medyayı aktif olarak kullanmakta ve instagram üzerinden düzenli paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca genç oyuncu spor ile de yakından ilgilidir.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Yasak Elma Lila (Ayşegül Çınar ) Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. erdal erman amasya dedi ki:

    sizin,fanatik hayranınızım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir