yasak elma leyla ıman casablanca kimdir

Yasak Elma Leyla (Iman Casablanca) Kimdir?

Burak 05 Eyl 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Yasak Elma Dizisi Leyla Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

yasak elma leyla ıman casablanca kimdir

9 Eylül Pazartesi günü 48’inci bölümü ile sevenlerini ekrana kilitleyecek olan diziye, Best Model of the World birincisi Iman Casablanca dahil oldu. Fox Tv ekranlarının iddialı dizisi Yasak Elma’da 3. sezonda Leyla karakterine Faslı Model Iman Casablanca hayat verecek. 

yasak elma leyla

Yasak Elma Leyla Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Leyla, istemediği biriyle zorla evlendirilmiştir. Leyla tüm imkanlarını zorlayarak kaçar ve hayata tutunma mücadelesinde yolu Kaya ile kesişir. Bu ikisinin de hayatını bambaşka bir yöne sürükleyecektir.

YASAK ELMA LEYLA IMAN CASABLANCA KİMDİR

Iman Casablanca Kimdir?

“Best Model Of The World” yarışmasında birincilik tacını takan Faslı model Iman Casablanca, Yasak Elma dizisinde “Leyla” karakterine hayat verecek.

2018 Best Model of World yarışmasında dünya birincisi olan güzel oyuncu Faslı. 1998 doğumlu. 1.75 boyunda 50 kilo. Fransızca öğretmeni bir anne ve komiser bir babanın kızı. 6 kardeşli bir ailede büyüdü. Yarışma öncesinde kendisi ile yapılan röportajda Türkiye’yi çok sevdiğini ve hayalinin oyunculuk yapmak olduğunu dile getirmiştir.

YASAK ELMA LEYLA

31. Best Model of the World yarışmasında birinci seçilen Faslı model Iman Casablanca, güzelliği kadar eğitimi ile de dikkat çekiyor. Dört dil bilen ‘kraliçe’, aynı zamanda matematik mühendisliği eğitimi almış. Oyunculuk için önce Türkçe öğrenen 31. Best Model of the World birincisi Iman Casablanca, Arapça, Fransızca ve Farsça biliyor.

Iman Casablanca tam bir Yeşilçam sineması aşığı. En sevdiği kadın oyuncu “Türkan Şoray” ve en çok sevdiği erkek oyuncu ” Edis Hun” Özel hayatında bekar ancak sevgilisi olan Iman Casablanca kendisi ile ilgili öz eleştirisinde “keşke sarışın” olsaydım demiştir. Iman Casablanca dizi filmlerinde ve reklam filmlerinde rol almayı sürdürmekte ve yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

YASAK ELMA LEYLA KİMDİR

yasak elma ıman casablanca kimdir

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir