Yasak Elma Lal (Tuğçe Koçak) Kimdir ?

Yasak Elma Dizisi Lal Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Fox Tv’nin merakla beklenen dizisi Yasak Elma dizisinde oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Dizide yer alam Lal uzun karakterine hayat verecek isim Tuğçe Koçak oldu. Lal karakteri ve canlandıran oyuncu Tuğçe Koçak hakkında detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yasak Elma Lal Kim ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Yasak Elma dizisinde Lal Uzun karakterine Tuğçe Koçak hayat verecek. Dizide Alihan Taşdemir karakterinin sevgilisi rolünde olan Lal uzun bir süredir Alihan ile ilişki yaşamaktadır. En büyük hayali Alihan ile evlenmektir. Onu başka bir kadına kaptırmaktan korkan Lal bir an önce nikah masasına oturmak isteyen sosyetik bir kızdır.

Tuğçe Koçak Kimdir ?

10 Mart 1983 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. İlker İnanoğlu’nun oyunculuk okulu olan Türvak’ta eğitimini tmamlamıştır. 2003 yılında ekranlara gelen Gurbetçi Kadın dizisi ile kariyerine başlayan oyuncu daha sonra Haziran Gecesi adlı dizide kamera karşısına geçmiştir. Buradaki performansı ile beğeni toplayan oyuncu ardından ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar kadrosunda kendisine yer bulmayı başarmıştır.

Daha sonra Fırtınalı Aşk dizisinde yer almış ve İnci karakterine hayat vermiştir. Ayakta Kal ve Ceza gibi sinema filmleri ile beyaz perde de boy gösteren oyuncu 19 Mart 2018 Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak olan Yasak Elma dizisinde önemli karakterlerden biri olan Lal Uzun karakterini oynayacak olan oyuncuya başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

Yasak Elma Lal (Tuğçe Koçak) Kimdir ? (1 Yorum)

  1. İlk kez bir dizi izliyorum ve sıkılmadım. Bayıldım. Talat bulutu çok severim, Tuğçe koçagıda yeniden görmek çok güzel. Harika bir iş tebrik ederim