Yasak Elma Hakan (Sinan Eroğlu) Kimdir ?

Burak 21 Mar 2018 Yasak Elma  0

Fox Tv’nin yeni dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi yayın hayatına başladıktan sonra dizide yer alan oyuncular da merak konusu oldu. Hakan karakteri nasıl bir karakterdir ve kim canlandırmaktadır ? Merak edenler için detayları haberimizde sizler için hazılardık.

Yasak Elma Hakan Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Dizide Hakan Kurtuluş karakteri Alihan’ın en yakın dostudur. Alihan ile birbirlerinin çok yakından tanımaktadırlar. Hakan Alihan’ın en güvendiği isimdir ve bu güvenini hiç boşa çıkartmamış dürüst bir adamdır. O da Alihan’ı çok sevmekte ve güvenmektedir. Hakan’ın babası rahatsızlandığı zaman Alihan maddi manevi her türlü desteği ona sunmuştur. Hakan da bu iyiliği hiç unutmayacaktır. Hakan Karakteri’ne hayat verecek olan oyuncu ise Sinan Eroğlu’dur. Merak edenler için işte Sinan Eroğlu2nun biyografisi.

 

Sinan Eroğlu Kimdir ?

1986 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen Kemal Eroğlu’nun oğludur. Babası sayesinde oda küçük yaşlardan itibaren müzikle tanışmıştır. Çok sayıda bestesi bulunmaktadır ve aranjörlük yapmıştır. İyi seviyede bağlama gitar ve kopuz çalmaktadır. Uzun süre müzik eğitmenliği yapmıştır ve bir müzik albümü bulunmaktadır.

Müzik dışında tiyatro ile de yakından ilgilidir. Tiyatro alanında ödülleri bulunan Eroğlu bunun yanı sıra Hollanda’da bir kaç dizi projesinde yer almıştır. Türkiye’de ise Evli ve Öfkeli dizisinde yer almıştır. Yasak Elma dizisi Türkiye’de ki ilk ciddi oyunculuk deneyimi olacak olan oyuncuya kariyerinde başarılar diliyoruz.

Yasak Elma 30 Mart 2020 Yeni Bölüm Var mı? 75. Bölüm Ne Zaman?
Yasak Elma Dizisi 63. Bölüm – 64. Bölüm Özeti Fragmanı Son Bölüm
Yasak Elma Lila (Ayşegül Çınar ) Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.