Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Yasak Elma Oyuncuları Kim Kimdir ?

Med Yapım tarafından hazırlanan Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosu netleşti. Çok yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yayın günü ve saati henüz belli değil. Senaryosunu Melis Civelek2in kaleme aldığı yapımın yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt oturacak.   Merak edenler için dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkındaki detaylı bilgileri sizler için hazırladık.

Yasak Elma Dizisi Konusu ve Karakterleri

Yasak Elma dizisinde sevgilisi tarafından aldatılan genç bir kızın bunalıma girmesi sonucu zengin olma ve para hırsı ile yanıp tutuşması bunu gerçekleştirmek için de tehlikeli oyunlara kalkışması konu alınıyor. Varlıklı ve güçlü bir kadından yardım aldıktan sonra onu tehlikeli bir oyun beklemektedir. Zengin kadın ondan kocasını baştan çıkarmasını isteyecektir.

Yasak Elma Oyuncuları

Eda Ece

1990 İstanbul doğumlu oyuncu dizide zenginlik hayali kuran genç kızı canlandıracak. Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan güzel oyuncu Show Tv de yayınlanan ve döneminin en çok izlenen dizilerinden olan Pis Yedili dizisi ile tanınmıştır. Daha İlişki Durumu: Karışık dizisinde başrol oynama başarısı göstermiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisindeki Zeyno karakteri büyük beğeni toplamıştır. Kızım İçin Tuğba , Kocan Kadar Konuş , Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul gibi filmlerle sinemada yer almıştır.

Onur Tuna

1988 Çanakkale doğumlu oyuncu İzmir 9 Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunudur. Daha sonra Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda ses eğitimi almıştır. Yakışıklı oyuncu müzik ile yakından ilgilidir ve 70 den fazla bestesi bulunmaktadır.  1.95 boyundaki oyuncu orta öğrenimi sırasında spor ile yakından ilgilenmiş ve basketbol ve voleybol oynamıştır. Üniversite eğitimi sırasında da modellik yapmıştır. Üniversite eğitmenin ardından oyunculuğa yönelme kararı almış ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. TRT 1 de yayınlanan Filinta dizisi ile iyi bir çıkış yakalamıştır.   Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in paylaştığı Bi Küçük Eylül Meselesi isimli sinema filmi ile beyaz perdede boy göstermiştir.

Şevval Sam

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü sanatçı Şevval Sam’ın kızıdır.  Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunudur. Üniversitenin ardından oyunculuğa yönelmiş ve Süper Baba dizisinde yer almıştır. Buradaki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan oyuncu müzik ile de bağını hiçbir zaman koparmaz. 2006 yılında Sek isimli albümü ile müzik kariyerine başlamış ardından bir kaç albüm daha yayınlamıştır. Son dönemde yayınlanan ve büyük ses getiren Muhteşem Yüzyıl ve Bodrum Masalı gibi dizilerde yer almıştır.

Sevda Erginci

1993 yılı İstanbul doğumludur. 1.65 cm boyunaki oyuncu 50 kg dır. Karagül dizisindeki Ayşe karakteri ile iyi bir çıkış yakalamıştır. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almıştır. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Ver Elini Aşk dizisinde görülmüştür.

Kıvanç Kasabalı

1975 yılı İstanbul doğumludur. Oyunculuğun yanında modellik kariyeri de bulunmaktadır. Kanal D de bir dönem ekranlara damga vuran Yaprak Dökümü isimli dizideki Cem rolü ile tanınmıştır. Daha sonra Merhamet ve Küçük kadınlar gibi dizilerde yer almıştır.

Talat Bulut

1956 yılında Kars’ta dünyaya gelen usta oyuncu Hacettepe Üniversitesi Elktrik Elektronik Bölümü’nü yarım bırakmış ve oyunculuk kariyerine başlamıştır. Çok sayıda Yeşil Çam filminde yer alan oyuncunun çok sayıda ödülü bulunmaktadır.

Barış Aytaç

1985 Ankara doğumlu oyuncu 1.95 boyundadır. Mimar Sinan Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Barış Aytaç  2011 de yayınlanan Gün Akşam Oldu isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Acil Aşk aranıyor ve Gülümse Yeter gibi dizilerde yer alan oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yer alan Kalp Atışı dizisinde Fatih karakterine hayat vermiştir.

Ahmet Kaynak

1978 doğumlu Ahmet Kaynak Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kavak Yelleri dizisi ile çıkış yakalayan oyuncu son olarak Evli ve Öfkeli dizisinde görülmüştür.

Yasak Elma 1. Tanıtım

Yasak Elma 2. Tanıtım

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri (2 Yorum)

  1. Ne ne ne zengin kadın kocasını ayartsın diye başka kadınmı tutucakmış oha ama ya bu senaristler ıyıce uçmuş