Yasak Elma Dizisi Dündar (Erdem Kaynarca) Kimdir?

Burak 08 Ara 2018 Oyuncu Kadrosu  0

FOX Tv’ de yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Medyapım’ın FOX için çektiği Melis Civelek ile Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı “Yasak Elma” dizisi ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor.

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Şam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin paylaştığı diziye genç oyuncu Erdem Kaynarca dahil oldu.

Pazartesi akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan “Yasak Elma”nın son bölümünde Ender (Şevval Sam) ile Alihan’ın (Onur Tuna) şok evlilik kararı bütün dengeleri alt üst etmiş ve Alihan’ın evlilik teklifini kabul etmek için özel bir parti organize eden Zeynep’i (Sevda Erginci) adeta yıkmıştı.

Zeynep ile Alihan’ın karşı karşıya gelmesinin ardından dizinin 27. bölümünde projeye Dündar adlı yeni bir karakter katılacak.

FOX tv de ekrana gelen ve Geçtiğimiz günlerde erken final yapan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde rol alan ve 27. bölümde Yasak Elma dizisinin kadrosuna katılacak Olan Dündar rolünü Erdem Kaynarca canlandıracak. Son olarak Bir Deli Rüzgar dizisinde rol alan Erdem Kaynarca’nın hayat vereceği Dündar ile Zeynep’in yolları tesadüfen kesişecek.

Erdem Kaynarca Kimdir? 

12 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Kaynarca, 1.86 boyunda ve 75 kilodur.

Küçüklüğünde onu yaşıtlarından ayıran en büyük özelliği kitap okuma hevesiydi. Üniversite eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) Felsefe bölümünü okuyarak tamamlayan Kaynarca, tiyatroya merak saldıktan sonra kendisini bu alanda geliştirmek için, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü de okumuştur.

Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları ve Romeo Juliet gibi yaklaşık on tiyatro oyununda sahne almıştır.

Ekran macerası 2016 yılında vizyona giren “Emanet” filmiyle başladı. Hayat verdiği karakterle herkesin takdirini kazanan genç oyuncu 2017 yılında “Kalp Atışı” dizisinde Mehmet, 2018 yılında ekranlara gelen, reytinglerde istenilen başarıyı gösteremediği için erken final yapan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde ise “Tunahan” karakterine hayat vermişti.  Ayrıca “Parpali” isimli kısa filmde rol aldı.  KARACA reklam filminde de rol aldı.

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrolünü paylaştığı Kalp Atışı projesiyle ilk dizi deneyimini yaşadı.

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Hatice Aslan, Pınar Deniz, Almila Ada ve Berk Cankat‘ın başrolünde yer aldığı Bir Deli Rüzgar dizisinde Tunahan karakteriyle yer aldı. Dizi 6. bölümde final yaptı.

Yasak Elma dizisine 27. bölümünde Dündar karakteriyle dahil oldu.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir