Yasak Elma Dizisi 63. Bölüm – 64. Bölüm Özeti Fragmanı Son Bölüm

Burak 30 Ara 2019 Analizler  0

Yasak Elma Dizisi Son Bölüm Özeti

Yasak Elma Son Bölüm‘de neler olmuştu biraz bakalım analiz edelim.. Hatırladığımız gibi Yıldız Halit’in hayatını kurtarmayı çok istiyordu ve bunu başarmanın tek yolu Nadir’e fotoğrafları vermekti. Yıldız her şeyi göze alarak Halit’i kurtarmak için fotoğrafları Nadir’e vermişti. Bunu duyan yalıdakiler tabiri yerindeyse çığlığı koparmışlardı. Kimin yaptığını merak edip araştırmak istemişlerdi.

Yalıdakilerin hepsinin aklına Ender gelmişti. Oysaki Ender’in bir suçu yoktu. Ender düşündüğünde bir plana kurban gittiğini anlamıştı ve hedefi Yıldız’a doğrultmuştu. Ender ve Yıldız birbirlerine düşmüşlerdi. Bu sırada fırsattan istifade Şahika aklındakileri yapıyor ve istediği hedefe doğru ilerliyordu. Yasak ElmaDizisi 62. Bölüm bu şekilde geçmişti. Yasak Elma 63. Bölüm’de neler olacak? birazda bunu analiz edelim..

Yasak Elma 30 Aralık bölümünde Toprak’tan hiçbir şekilde cevap alamayan Çınar kafayı yemek üzeredir. Son çare olarak Sıtkı’yla konuşmaya karar verir. Yeşim bunu duyunca kendi kendine telaşlanır. Biliyorsunuz Yeşim zeki bir kızdır geçtiğimiz bölümlerde Çınar’la aynı evde yaşamak istemiş ve bunu başarmıştı. Kazanmaya bu kadar yaklaşmışken Çınar’ı kaybetmekten korkar.

Toprak kafasına kürtaj yaptırmayı koymuştur. Tam yaptıracaktır ki son anda vazgeçer. Bu sırrını koğuştaki arkadaşları öğrenince iş iyice çıkmaza girer. Arzu parasını almak istiyordur. Toprak’la uğraşmaya onun başını belay sokmaya hazırlanıyordur. Ece Reyhan’ın bir sevgili olduğundan şüphelenir. Onu takip etmeye başlar. Ece bunu Sinem’e de söylemiştir. Sinem’de yardım etmek için Ece’nin yanındadır. Acaba Reyhan’ın sevgilisi olup olmadığını öğrenebilecek mi? hep beraber göreceğiz.

Çınar Toprak’ın bebeği aldırdığını ve boşanmak istediğini öğrenince çok üzülür. Yavaş yavaş Toprak’ı kaybetme korkusu sarmıştır. komada olan Sıtkı’nın gerçeği bildiğini düşünen Çınar için bu yolun çıkarı Sıtkı’nın artık iyileşmesidir. Bunu dört gözle bekliyordur. Necip Ilgaz yalısına taşınmıştır. Bunu öğrenen Zümrüt torunlarını görmek için yalıya doğru yol alır. Bu ziyaret yalı sakinleri için süpriz niteliğindedir. Zümrüt’ün Necip için planları vardır. Sıtkı kendine gelmiştir. Bunu duyan Çınar koşarak hastaneye gider. Ancak Sıtkı’nın odasında birşey vardır ve Çınar şok olur. Çınar’ın gerçeği öğrenmesine resmen ramak kalmıştır. Yasak Elma 63. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar..

Yasak Elma Dizisi 64. Bölüm Fragmanı Özeti

2019 yılının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Yasak Elma 2020 yılına da bomba gibi hazırlanıyor. Yasak Elma 2020 Bölümü Fragmanı Özeti henüz basın tarafından yayınlanmadığı için sizleri yanlış yönlendirmek istemiyoruz. Yasak Elma 64. Bölüm Fragmanı yayınlandığı an analizlerle beraber sitemizde olacaktır. Takipte ve sağlıcakla kalın:)

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir