Yasak Elma 30 Mart 2020 Yeni Bölüm Var mı? 75. Bölüm Ne Zaman?

Burak 26 Mar 2020 Haberler  0

Fox TV’nin vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulan Yasak Elma seyircisini ekran başına kitlemeye devam ediyor. Kemik kitlesi olan dizinin 2019’u heyecan verici bir bölümüyle kapatmıştı. Yeni yıla da bomba gibi hazırlanan Yasak Elma uzun soluklu senaryosuyla 2020 yılında da seyircisini memnun etmeyi başaracağından şüphemiz yok. 30 Mart Yasak Elma 75. Yeni Bölüm Var mı?

Medyapım’ın FOX için çektiği Melis Civelek ile Zeynep Soyata’nın kaleme  “Yasak Elma” dizisinin son bölümünde yaşananlar seyirciyi bir hayli meraklandırmayı başarmıştı, yeni bölümünü merakla bekleyen seyirciler dizinin yılbaşı engeline takılıp takılmadığını merak ediyorken Yasak Elma yeni bölüm tarihi henüz netleşmedi.

Yasak Elma 30 Mart’ta Var mı?

Gelen reyting sonuçlarına baktığımızda iyiden iyi giden Yasak Elma dizisi de korona virüs salgınından etkilenin diziler arasına adını yazdırdı. Yeni bölüm çekimlerine ara veren Fox TV dizilerinden biri de Yasak Elma oldu. Dizi ne yazık ki 30 Mart’ta yeni bölümüyle ekranlara gelemeyecek.

Yasak Elma 30 Mart 75. Yeni Bölüm Neden Yok? 

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını dizi sektöründe de aksaklıklara yol açtı. İnsanlar kendini ev karantinasına aldığı bu dönemde Yasak Elma dizisinin de içinde olduğu çekimlere ara veren bütün diziler için reyting arttırmak fırsatı doğabilirdi. Ama insan sağlığı herşeyden önde geldiği için bir çok dizi set çalışmalarına ara verme kararı aldı. Bu yüzden Yasak Elma 30 Mart tarihinde 75. bölümü yayınlanmayacak.

Yasak Elma 75. Bölümü Ne Zaman?

Yasak Elma dizisinin 75. bölümü hazır olmasına rağmen Fox TV’nin yayınlamama sebeplerinden biri de reklam gelirlerinin düşmesi oldu. Fox TV istese 30 Mart’ta Yasak Elma yeni bölümü yayınlayabilirdi ama zarar etmek istemediği için yeni bölümü yayınlamayacak.

Yani bu virüsün ülkemizde yaygınlaşma hızı yok denecek kadar azalınca Yasak Elma yeni bölüm çekimlerine başlanacak veya gerekli önlemleri alınarak insan sağlığı ön planda olacak şekilde 2 hafta sonra çekimlere devam edilecek. Zaman geçtikçe hep beraber gelişmeleri takip ediyor ve paylaşıyor olacağız. Sağlıcakla kalın.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.