Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Burak 06 Şub 2019 Yaralı Kuşlar  0

Kanal D ekranlarında yepyeni bir günlük dizi başlıyor. Bu sezon yayınlanan dizi ve programlarda istediği başarıyı yakalayamayan Kanal D günlük dizi projesi için hazırlıklara başladı. Yaralı Kuşlar isimli dizi çok yakında Kanal D ekranlarında olacak.Dizinin yönetmen koltuğunda Cem Tabak oturuken Dizinin dağıtımını Ecco Rights firması üstleniyor. Dizi dünyaca ünlü “Wounded Birds” isimli diziden uyarlanacak.

Yaralı Kuşlar Dizisi Konusu Ne ?

Yapımcılığını Elif dizisi ile tanınan İnci Gülen Roar’ın yeni yapım şirketi Stellar Yapım’ın üstlendiği dizi, yetim kalan iki çocuğun kendilerini sokaklarda büyüten bir adamdan kaçıp İstanbul’da yep yeni bir hayata başlamasını konu alıyor. Anneleri’nin ölümünün ardından kimsezi kalan abla kardeşe üvey babaları çok kötü davranmaktadır. Abla kardeşini de yanına alarak bu eziyetten kaçar ve İstanbul’a gelir. Eski bir mahallede yaşam savaşı vermeye başlarlar. Fakat üvey babaları onların peşindedir.

Yaralı Kuşlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Dizinin çekimlerine 15 Şubat günü başlanacak. Dizinin Mart ayı sonlarında izleyicisi ile buluşması planlanıyor.

Yaralı Kuşlar Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Deniz Özlem Durmaz

1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Üniversite eğitimi alırken çocuk tiyatrolarında yer alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Deniz Yıldızı dizisindeki Esra Karakteri ile kamera önünde yer almaya başlamışmıştır. Ardından günlük dizi Alın Yazım dizisinde Selma karakterini canlandırmaya başlamıştır. Karagül dizisinde canlandırdığı Nazlı karakterindeki performansı çok beğenilmiştir. Oyuncu 1.70 cm boyundadır. Son olarak Adını Sen Koy dizisinde yer almıştır.

Özgür Özberk

6 Eylül 1974 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Elektronik Mühendisliği mezunudur. Üniversite yıllarında tiyatroya ilgi duymaya başlamıştır. 2000 yılında New York HB Studio Acting School da oyunculuk eğitmi almıştır. Daha sonra 2007 yılında Digital Fİlm Academy’de oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

2015 yılında Star Tv de yayınlanan Benzemez Kimse Sana yarışmasına katılmıştır. Bizim Ev, Tatlı Hayat, Kalpsiz Adam, Ev , Umut Yolcuları, Yaseminli Yuva, Aşkın Bedeli gibi çok sayıda dizide yer almış ve 3 Harfliler: Marid, Mahpeyker Kösem Sultan gibi sinema filmleri ile beyaz perde de boy göstermiştir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu” üzerine 1 yorum

  1. Ömer dedi ki:

    Bu kadar kötülüğün olduğu bir dizi seyretmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.