Yaralı Aşk Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 29 Ağu 2017 Haberler  0

Kanal D ‘nin yapımcılığını üstlendiği, Yasin Uslu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı ve Kanal D ‘de yeni sezonda başlayacak olan dizinin ismi “Sana Kalbimi Verdim” olarak açıklanmıştı. Ancak son gelen haberlere göre dizinin isminde değişikliğe gidilerek Yaralı Aşk olarak netleştirildi.

Yaralı Aşk dizisinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Nur Fettahoğlu, Muhammet Uzuner, Cahit Gök ve Arzu Gamze Kılınç gibi ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran dizi için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

İbrahim Çelikkol Kimdir ?

14 Şubat  1982 yılında doğmuştur. İzmitlidir. Oyunculuk yılları öncesinde Basketbol ile uzun bir süre vakit geçirmiştir. 187 cm boyundadır.Basketbolu bıraktıktan sonra ağırlıklı olarak Oyunculuk eğitimine önem vermiştir. Keşfedilmesi ise Ünlü Yönetmen Osman Sınav tarafından olmuştur.2008 Yılında Osman Sınav Tarafından yapılan dizi Pars’da Başrol oyunculuğunu yapmıştır. Son olarak ise 2014 yılında Reaksiyon adlı dizide oynamıştır.

Birce Akalay Kimdir ?

19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği Bölümünde az bir süre okuduktan sonra yarıda bırakıp 2010 yılında Haliç Üniversitesinde Konservatuvar okuyarak tamamlamıştır. Son olarak Küçük Ağa dizisinde rol almıştır. Bundan 1 yıl Sarp Levendoğlu ile boşanmıştır.

Nur Fettahoğlu

1980 doğumlu olan spiker ve oyuncu Nur Fettahoğlu 36 yaşındadır. ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Filinta’ dizilerine rol almıştır.

Arzu Gamze Kılınç

Son olarak  ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve İntikam dizilerinde rol almıştır.

Cahit Gök

Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol almıştır.

Muhammet Uzuner

Öyle Bir Geçer Zaman dizisinde Arif olarak tanınmıştır.

Yaralı Aşk Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

 

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir