Yaprak Dökümü Yurtdışında Hangi Ülkede Yayınlanacak ?

Usta yazar Sina Koloğlu nun Milliyet’teki haberine göre Yaprak Dökümü yurt dışına transfer oldu. Bir zamanlara damga vuran dizi Şili Mega Tv de yayınlanacak. Reşat Nuri Güntekin’in Romanından uyarlanan ve 2005 yılında yayınlanan dizide aile içindeki olayları konu alıyordu.

Bu haber bir kez daha gösterdi ki yurt dışında en çok eski Türk dizileri rağbet görüyor. Gümüş’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’, ‘Aşk-ı Memnu’ gibi diziler halen yurt dışında en çok izlenen dizi konumunda.

dizibilgi google play

Yaprak Dökümü Yurtdışında Hangi Ülkede Yayınlanacak ? (12 Yorum)

  1. Yaprak tokumu gercek de çok guzel dizi iyidi anemle beraber izliyor duk ben çok küçük dum ozamanlar simdi de teve 2 de yaynlanyor

  2. yaprak dökümü her ülkede yayınlansın harika ötesi dizi her tekrarı bile izlenir bayılıyorum.net

  3. o zamanlar reytinge onem verilmiyordu.simdi baslayan diziler 2-4 bolumden sonra kayiplara karisiyor.nedeni izlenmedi tutmadi.yayindan kaldirildi.sacma reytingler olmasa keske.Azerbaycanda mesela hic bir dizi ve proqram reytingle olculmuyor.en gozeli bu zaten.

  4. Her gun izdegim ve hala doyamagim dizi,adini sen koyun muzikini toygar isikli yazsin isterdim ama olmadi , kac kere senaryo ekipine ece yurnc , melek genoglu cutlugu katilsin dedim oda olmadi. Bu dizinin DvD si hala bende bi inci gibi duruyor, tam 25 DVD, bakdikca duygulanir aglardik.birde beyaz sowda beyaz alay ederdi .

  5. Aşkı memnu yaprak dökümü fatmagül bunlar dizilerin dizi olduğu zmandı şimdikiler tamamen ticarete döndü sanat diye bişey yok Tv de

  6. yaprak dokumu cok iyi bir diziydi.o zaman 7 yasim olmasina ragmen hala hatiramda kalmis.Gumus o zaman en favori dizi idi benim icin.Gumusun boyuk deyisimi falan cok iyi olmustu.